Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Misijonarc???

Misijonarc???

kaj je že to???

eni jamrate da je dolgočasen, rutina, men ga pa manjka…in nič ne kaže, da bom “rednim potem” kmalu “zadovoljena misionarjeva žena”… :-(((
…enostavno, v misionarcu mu pride s tako brzino, da nimam časa niti 3x dobr vzdihnit, sapo zajet :-))) kaj šele zavpit…in vem, da mi v misionarcu hitr pride!!!! ampak dragi je še hitrejši… :-))…sranje, ravno ko začutim tisto sladko ščemenje…ehhh…
in ker se dragi tega močno zaveda, me vedno pridno zavihti nase…al pa obrne…zadenjsko al bočno…al sede…stoje…in bi lahk tko pridno migal “do jutra”…

ampak, men se pa vseen lušta mal na hrbtu vzdihovat…kakšna ideja?

:-))

Mogoče ti ga uspe zadržat, če mu ga primeš in stisneš v korenu. Tko sicer govorijo teoretiki v knjigah, jaz te prakse nimam ker nimam teh problemov zato ti nebi vedel povedat.

pa veš, da nama vse dol pade (ufff, hehe), če morava vmes še na take mislit…

:-))***

Tvoj se bo pač moral natrenirat v zadrževanju…al pa kondom dejta gor…

Nek ne razumem…če mu pride…sej čez nek časa lahko nadaljujeta…al kaj…al smo mi mal…čudni:)))))

Neke hitre dedce imate ene:)

Dvomim da drugje ful dolgo lahko nabija, če v misjonarju ne vzdrži…dvomim mal.
pa vseeno..

moški bi morali zgodaj začet skrbet za svojo potenco in erekcijo, s prehrano, zdravim življenjem in….predvsem vajami zadrževanja špricanja (če to začne popuščat z leti, se je že za zamisliti, pa začeti kaj na tem delati)
to so resni problemi….

bo morala pol mami iskat zdolgočasene gospodinjce :))) če bo oči prehiter…no, mal heca;)

Malo upočasnita tempo in naj zadržuje kolikor se da, pa bo postal dolgoprogaš:-)) Ti pa tako zelo ne stiskaj, čeprav tiču to tako hudičevo paše

Cmokca ljubči

eee, prehiter je samo v tem položaju…

v katerem pa je dolgiiiii?

ko čaka kosilo?
haha

leta letijo - iščem stevardeso

Vaje špricanja bi pa res bile učinkovite po mojem! Naj trenira in zadržuje.

.-)) še nis pozabil, kaj *** :-)))))…

bomo pa mal preskakovali ovire..da bo na dolge proge lušno…

***

ja, in pol naj se moja vžge v ostalih položajih, al kaj…

:-)))

To se pač ne pozabi:-))
Ali pa ostale ovire obdelajta, ko pa čutiš da je tvoja tik pred tem da “zagori”, si privošči dobri stari položaj:-))

všeč mi je predvsem “stari” in “dobri”…

:-))) ***

Pazi nisem mislil tako! Več se igrajta. Igrata se pa tako, da si ga on meče in zadrži tik predno mu pride. To itak lahko počne tudi v službi, na izletih, v gledališču, avionu, vlaku 😉 Resno mislim – malo ga spodbujaj in naj malo več trenira tudi, ko tebe ni zraven. Zadrževanje mu bo okrepilo mišico, prav tako si bo streniral tudi svoje misli. Vaja dela mojstra!

Tvoja se pa itak hitro vžge 😉

Tvoja najbrž zmeraj tli.Hvala materi naravi;-)))

:-)))))))
Če je pa res!

…hehe, najboljše da ga začnem na daljavo trenirat…

.-)) ***

Noo skleroza se bo pojavila z leti:-)In boš kdaj še ženo zamenjal;-)

New Report

Close