Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mislim na vas…

Mislim na vas…

in ko boste to brali (nekateri pač)…bo že jutri (za mene) in najbrž spet ne bom med vami…
Zakaj vam to pišem?Veliko berem zdaj ko sem v postelji…zato vam bom napisala eno kratko anekdoto iz knjige Kurja juhica za dušo-4.krožnik

HLADNE ROKE

Praznila sem žepe zimskega plašča svoje šestletne hčerke,ko sem v vsakem žepu našla par rokavičk.Misleč,da je en par rokavic dovolj,da je ne zebe v roke,sem jo vprašala,zakaj nosi dva para v plašču.Odgovorila mi je: “To počnem že dolgo,mami.Veš,nekateri otroci pridejo v šolo brez rokavičk, in če imam jaz še en par,jim ga lahko posodim in potem nimajo hladnih rok.”

(Joyce Andersen)

Ne vem,če je zgodba resnična (kot trdijo avtorji),mi pa je segla do srca…In upam,da bo tudi vam…

Čao lupčki moji,upam da se bom hitro vrnila k vam…do takrat pa izkoristite vsako priliko ki osreči vas in tudi druge!!!!!!!

Cmoki za vas!!!!!!!!

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Trilči te knjigice “Kurja juhica”…so nekaj zelo lepega, so res pravi balzam za dušo in velikokrat kaj preberem iz njih.
In vidim, da jih imaš tudi ti rada, me veseli, da sva že dve, Nočka in cmoka , da boš čim hitreje ozdravela!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Trilči realnost na naših šolah je pa taka: Od ta bolj vestnih staršev otroci pridejo s svojimi rokavicami,nazaj pridejo pa brez njih,zato ker jim jih eni ukradejo!To je realnost!(resnična zgodba od mojega sina!)
Sp

od zdaj naprej bom tudi jaz nosila v žepu dve limoni – eno zame – drugo zate.
Prav?!

:-)))

Cmoka, čimprej okrevaj.

Če maš pa še kako tako lepo slikco,kot tisto včeraj,se pa priporočam,drugače pa kak nasvet,saj veš kakšen od moje profesorce prosim.
Lepa si
Sp

pa kaj za vraga, si ga spet ušpičil?! :-)))

A slikco bi še……..

Ušpičil?Še ne!rabim tvojo strokovno pomoč,lepotička!
Slikce?Nikoli zadosti,popestrijo dan!
rad te imam pa cmoka
Sp

najprej preventiva….. kaj te pa zanima?! No, če pa ni lih za javnost….:-)))
Slikce ziher ne. Dobiš, ko še katero najdem, prav?!
Cmoka na lička, prijatelj…

Zanima?Saj bi te kar bral in bral!Tako lepo napišeš tisto,kar gre tako težko z jezika še komu drugemu.Vlivaš samozavest.Tolko.Ostalo pa na žalost ni za vsako uho.
Cenim te lepotička!Cmokov polno košaro!
Sp

Jaz pa vlivam samozavest?! Pa ravno jaz?! :-))))))))
Ko prideva skupaj, se boš pa spraševal, od kod je prišla ta ideja…:-)))
Ojojoj, skoraj tako kot počen…čvešpl.
:-)))

Ma nehi že spet s tem češpljem,ker mi bo trebušna prepona počla od smeha!:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
O,ti pa res nasmeješ človeka!
Sp

da mi spravljanje v slabo voljo še bolje uspeva. 🙁

eh, dajmo ga sračkat, saj se imamo radiiiiiiii, ker smo vsi še mladiiiiii…..

Ti pa v slabo voljo?No,s tabo do zdaj samo pozitivne izkušnje!
Lepotička!
Cmoka
Sp

New Report

Close