Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mislite, da bo Primc na volitvah res dosegel največjo podporo?

Mislite, da bo Primc na volitvah res dosegel največjo podporo?


a njegova podlost ti je všeč?[/quote]
Njej je vsec njegov trebuscek.

Vse o instant satelitih levi volilci že dobro vedo. Zares, PS, SMC, Verjamem itd. itd.[/quote]

Kosovski doktor se je tudi učil v njihovih šolah.

“Otroci naj bi dobili volilno pravico, in sicer bodo zanje oddali glas na volitvah starši, po dopolnjenem 14. letu pa bi otroci v spremstvu staršev lahko sami oddali glas.”

A je to normalno? Kdo pri pravi se strinja z dotičnim citatom in zakaj? Tega si še v Severni Koreji niso uspeli domislili.

“Zato nasprotujejo splavu, kontracepciji, umetni oploditvi in evtanaziji.” Si drzenejo to rečt mlademu paru, ki sta po 10 in več terapijah končno zanosila?

Jaz pa sem za Primca. Moj glas bo dobil!

toplovodarček naj kar upa na podporo

Podporo?? Veliko?? A se hecate;). Nima šans. Sedaj pa že nehajte s to temo. Je že dolgočasna.

Se pravi, da Primc nasprotuje tudi umetni oploditvi? To stališče je čisto od RKC! Škoda. Nekaj volivcev je zaradi tega stališča gotovo izgubil.
Drugače pa upam, da bo Primc čimveč glasov pobral Jajotu in Ljudmili in da drugim ne bo kradel glasov. Je preveč desen, da bi ga volil nekdo, ki je za zmerno sredino. Mogoče mu uspe prestopiti prag parlamenta, kaj več pa ni za pričakovati.
Upam tudi, da vse desne stranke skupaj ne bodo dosegle več kot 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} in da ne bomo spet gledali “saj veste koga” na mestu premiera. Upam tudi, da se prodana duša Karl ne bi še enkrat pridružil Jajotu, če bo temu zmanjkalo glasov za večino. Če nihče drug ne bo hotel iti v koalicijo z SDS, NSi in Primčevo stranko, potem ne bodo mogli oblikovati vlade, če ne bodo sami prilezli do 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}+.

Jaz pa upam, da v katerikoli vladi ne bomo nikoli več gledali lažnivih in kradljivih ministrov, še najmanj pa v taki, ki lovi volilce na etiketo Nadetičnosti.


Saj koliko resno mislijo s tem glasovanjem staršev še za otroke, rojene in še nerojene, bodo pokazali na prvih volitvah v stranki. Ko bodo volili predsednika……

…sramota za človeško raso, kdor bo nasedel takim !!!


Saj koliko resno mislijo s tem glasovanjem staršev še za otroke, rojene in še nerojene, bodo pokazali na prvih volitvah v stranki. Ko bodo volili predsednika……[/quote]
moji spermiji dobijo volilno pravico? tooo!

Primc ima zelo velik potencial. Če ne verjamete meni, pa poglejte rezultate volitvev v DZ 2014 in “Primčevega” referenduma 2015, saj se oboje zlahka najde na netu. Vzemite v roke še kalkulator in seštejete, koliko glasov so leta 14 dobile vse kao “desne” stranke: poleg SDS, NSi in SLS vsaj še Oplemeniteni in Naprej Slovenija. Če vse skupaj seštejemo, še vedno zmanjka več kot 100 tisoč glasov, da dobimo vse, ki so leta 15 bili proti. Ob tem smo predpostavili, kot da so vsi volivci “desnih” že a priori bili proti. Kar seveda ni res. Že mene, ki sem na referendumu abstiniral (sicer nimam nič proti zakonskemu zvezovanje, vendar me je skrajno primitivna kampanja ZAjevcev odvrnila, da bi šel na volišče) lahko odštejete, na izust lahko naštejem še nekaj podobnih “desnih” referendumskih abstinentov, vem pa celo za nekaj “desničarjev”, ki so glasovali ZA. Obenem lahko mirne duše zanemarimo tudi možnost, da bi se volilna komisija pod vodstvom komunajzarja Vučka namerno “zmotila” v Primčevo korist. Torej, od kod je potem prišlo še min. 120 tisoč glasov proti?? Odločiti se bo treba med dvema možnostima. Ali so/ste levičarji nepismeni in sploh ne veste, kaj pravzaprav obkrožate, če vam na roke ne napišejo pravilnega odgovora? Ali pa je med vami najmanj 120 tisoč homofobov, ki vam bodo zbezljali k prvemu, ki v programu natrese nekaj “protiped*skih” flosul. Štekate? Če Primc levajzlarjem upleni samo teh 120 tisoč glasov in “desničarji” ostanejo zvesti svojim dotedanjim strankam, je že to dovolj, da bi se Primc leta 2014 uvrstil na tretje mesto in zaostal samo za Cmerotom (ki bi, roko na srce, še vedno zmagal tudi, če bi vse te glasove izpulil ravno njemu) in SDS.

Če bi rad dvignil nataliteto, naj se neha pojavljat na TV, ker ko ga folk vidi, skor zihr izgubi apetit in voljo do seksa.


Saj koliko resno mislijo s tem glasovanjem staršev še za otroke, rojene in še nerojene, bodo pokazali na prvih volitvah v stranki. Ko bodo volili predsednika……[/quote]
moji spermiji dobijo volilno pravico? tooo![/quote]

Vsak posebej izmed njih!

😀

quote=”če bi rad”]Če bi rad dvignil nataliteto, naj se neha pojavljat na TV, ker ko ga folk vidi, skor zihr izgubi apetit in voljo do seksa.[/quote]

Ha, torej je dober hujševalna metoda!
😀

Kako lahko postavljate takšna vprašanja? A vi volite stranko oz. človeka ali program, ki ga stranka predstavi?

A smo iznašli nov monizem….PRIMCEFOBIJA……ker toliko strahu pred enim slovencem, toliko sekiranja na zalogo, ala, kaj pa če…….tega že dolgo ni bilo.

Koliko bolnikov se prepozna v tej fobiji?


Če me je strah fašizma, sem bolnik?


ne da sem bolna, tudi bruha se mi


Če me je strah fašizma, sem bolnik?[/quote]
Fobije spadajo pod anksiozne motnje in se tudi zdravijo….

tale Primc pa že ne more biti slab, če ste zagnali tako gonjo proti njemu.

mislim da bo dobil moj glas, a bodo kmalu volitve?


tebe in primca bi morali splavit

https://www.youtube.com/watch?v=s-UIOVAp75U

Misleči ljudje takih ne volijo, brez zamere.

Misleči ljudje takih ne volijo, brez zamere.[/quote]
Če bi bilo misleče, potem bi vedelo, da misleči nikogar ne volijo, z izjemo mislečih preračunljivih, ki imajo korist od tega, v to skupino pa tudi ne spadaš. 🙂

New Report

Close