Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mislite, da bo Primc na volitvah res dosegel največjo podporo?

Mislite, da bo Primc na volitvah res dosegel največjo podporo?

Med normalnimi ljudmi in v demokraciji je mogoča normalna debata, kar očitno pri tebi ni mogoče…
Zanimivo pa je, da zagovarjaš laži in namerna zavajanja…[/quote]

Kater politik ne zavaja in laze?Verjetno ga ti poznas in volis?Zaupaj mi ime….[/quote]

Vseeno je ogromna razlika, če pozivaš na referendum s trditvijo, da ej treba zakon preprečiti – a o tem, kar trdiš, ni v zakonu zapisano nič.

Popolnoma enako kot zdaj, ko SDS pri glasovanju za nov družinski zakonik ni potrdila zakona zaradi enega člena – a hudiča, točno tako je zapisan tisti člen, kot so to zahtevali oni :((


Ugani, kje dela tale tvoj Primc? Ima eno lušno službico na ministrstvu kot državni birokrat, s kao terenskim delom, tako da ga komot ni v pisarni po vec dni, ker je “na terenu”. Saj zato pa se zavzema za višje plače… najprej bo svojo povišal, je treba dat zgled…[/quote]
Ampak on je že pokazal, da je sposoben nekaj naredit.
Da je vam homičem in lezbam uspel preprečit krajo otrok in brisanje spola, je s tem že zelo veliko naredil.
Tile ki jih pa vi volite in ki jim na vsakih volitvah nasedate in ki vas neprestano in vedno znova fopajo z vedno nekimi novimi obrazi vodenimi iz Murgelj in udbovsko komunističnega podzemlja, vam pa že 75 let dokazujejo, da ne znajo druzga kot državo zapravit in skrbet za privilegije udbovsko komunistično zločinskih botrov.

Zakaj ne bi prišel v parlament, saj je lepo povedal,da za otroke gre. In potem svizec zavije čokolado.


Ugani, kje dela tale tvoj Primc? Ima eno lušno službico na ministrstvu kot državni birokrat, s kao terenskim delom, tako da ga komot ni v pisarni po vec dni, ker je “na terenu”. Saj zato pa se zavzema za višje plače… najprej bo svojo povišal, je treba dat zgled…[/quote]
Ampak on je že pokazal, da je sposoben nekaj naredit.
Da je vam homičem in lezbam uspel preprečit krajo otrok in brisanje spola, je s tem že zelo veliko naredil.
Tile ki jih pa vi volite in ki jim na vsakih volitvah nasedate in ki vas neprestano in vedno znova fopajo z vedno nekimi novimi obrazi vodenimi iz Murgelj in udbovsko komunističnega podzemlja, vam pa že 75 let dokazujejo, da ne znajo druzga kot državo zapravit in skrbet za privilegije udbovsko komunistično zločinskih botrov.[/quote]
hočeš rečt, da ti pa ne nasedaš :-))) ?

Odraz tega najblizje vidimo v slovenskem parlamentu, ko vas je Nadeticni s svojimi pravljicami preprical v svojo nadzemskost, medtem ko njegovi ministri z njim samim vred kradejo davkoplacevalcem.[/quote]

Pa on je Nadetični, si zamisliš, kaj bi bilo , da nas Brezmadežni in njegov podanik nadvladajo. NO, saj en nas je ž skoraj, še danes čutimo posledice tega fiaska.


a če ne bi šel v koalicijo z Janšo pa bi glas dala njemu?[/quote]

Ja, verjetno bi ga volila. Zakaj? Ker sem vseskozi volila leve, nazadnje Cerarja. In? Kaj nam je bolje?! Naj imajo priložnost še drugi. No, saj pravim, dokler je Janša na desni, desnice pač ne bom volila. Ampak nimajo vse narobe. Marsikaj imajo prav.

Vsekakor pa bodo prišli v parlament. Z lahkoto.

Kater politik ne zavaja in laze?Verjetno ga ti poznas in volis?Zaupaj mi ime….[/quote]

Vseeno je ogromna razlika, če pozivaš na referendum s trditvijo, da ej treba zakon preprečiti – a o tem, kar trdiš, ni v zakonu zapisano nič.

Popolnoma enako kot zdaj, ko SDS pri glasovanju za nov družinski zakonik ni potrdila zakona zaradi enega člena – a hudiča, točno tako je zapisan tisti člen, kot so to zahtevali oni :(([/quote]

A ti tezko dojemas tisto kar preberes?Daj odgovori kater politik ne laze??

Vseeno je ogromna razlika, če pozivaš na referendum s trditvijo, da ej treba zakon preprečiti – a o tem, kar trdiš, ni v zakonu zapisano nič.

Popolnoma enako kot zdaj, ko SDS pri glasovanju za nov družinski zakonik ni potrdila zakona zaradi enega člena – a hudiča, točno tako je zapisan tisti člen, kot so to zahtevali oni :(([/quote]

A ti tezko dojemas tisto kar preberes?Daj odgovori kater politik ne laze??[/quote]

Ne vem, če tako očitno kot on še kdo..


Ugani, kje dela tale tvoj Primc? Ima eno lušno službico na ministrstvu kot državni birokrat, s kao terenskim delom, tako da ga komot ni v pisarni po vec dni, ker je “na terenu”. Saj zato pa se zavzema za višje plače… najprej bo svojo povišal, je treba dat zgled…[/quote]
Ampak on je že pokazal, da je sposoben nekaj naredit.
Da je vam homičem in lezbam uspel preprečit krajo otrok in brisanje spola, je s tem že zelo veliko naredil.
Tile ki jih pa vi volite in ki jim na vsakih volitvah nasedate in ki vas neprestano in vedno znova fopajo z vedno nekimi novimi obrazi vodenimi iz Murgelj in udbovsko komunističnega podzemlja, vam pa že 75 let dokazujejo, da ne znajo druzga kot državo zapravit in skrbet za privilegije udbovsko komunistično zločinskih botrov.[/quote]
Ja, kakšen heroj. Državo je ubranil pred gotovim propadom, rešil nas je zarote gejev in še huje – lezbijk, ki po murgelskem diktatu poskušajo zrušiti Slovenijo.
Kr je meni pri vsem tem res grozno je to, da določen procent ljudi temu tudi verjame.
Ker on je “nekaj naredil”….je ja, Izmislil si je sovražnika, in ker je bil ta izmišljen, ga ni bilo težko tudi premagati. Groza me je pomisliti, kaj bo, ko zmanjka zmajev in pošasti….

A ti tezko dojemas tisto kar preberes?Daj odgovori kater politik ne laze??[/quote]

Ne vem, če tako očitno kot on še kdo..[/quote]

Ocitno ti je Jansa vecji postenjakar od primca??

res se vam ze hudo kisa v glavi ,levakarji…..:-))))

Kater politik ne zavaja in laze?Verjetno ga ti poznas in volis?Zaupaj mi ime….[/quote]

Vseeno je ogromna razlika, če pozivaš na referendum s trditvijo, da ej treba zakon preprečiti – a o tem, kar trdiš, ni v zakonu zapisano nič.

Popolnoma enako kot zdaj, ko SDS pri glasovanju za nov družinski zakonik ni potrdila zakona zaradi enega člena – a hudiča, točno tako je zapisan tisti člen, kot so to zahtevali oni :(([/quote]

Hm razlika, med kom in kom, med levo opcijo, ki ne laže in zavaja ali med desno opcijo, ki to počne?

No ja nekateri ste resnično navdušeni nad drekom v celofanu, tisti celofan vam popolnoma zamegli um do te mere, da vam tisti drek noter sploh več ne smrdi, popapcatega ga kot svežo dišečo tortico.
Ampak drek je drek, dragi moji intelektualci!

Po tem, ko je Trump zmagal v USA, se čisto nič ne slepim, da tudi lažnivi, primitivni, ogabni Primc ne bi prišel v naš parlament, očitno se pri volilcih ne gre zanašati niti na zdravo pamet niti na osnovno estetiko.

Glede na to, da je Cmerar zmagal je vse moćno.

Ne vem, če tako očitno kot on še kdo..[/quote]

Ocitno ti je Jansa vecji postenjakar od primca??

res se vam ze hudo kisa v glavi ,levakarji…..:-))))[/quote]

Priznam in ni me sram, vedno sem bila in vedno bom gledala prej levo kot pa desno od sredine in dokler bo JJ v vodstvu SDS, ni niti slučajno možnosti, da dobi moj glas.

Pa da ne bom prebrala, kako sem se opekla s SMC – nisem se, ker nisem volila njih. Niti prejšnjič ne PS.

Če so v parkamentu pogrebniki slovneije in uničevalci Slovenske kulture kot je ZL potem ne vidim zakaj ne bi bil še Primc.

Ocitno ti je Jansa vecji postenjakar od primca??

res se vam ze hudo kisa v glavi ,levakarji…..:-))))[/quote]

Priznam in ni me sram, vedno sem bila in vedno bom gledala prej levo kot pa desno od sredine in dokler bo JJ v vodstvu SDS, ni niti slučajno možnosti, da dobi moj glas.

Pa da ne bom prebrala, kako sem se opekla s SMC – nisem se, ker nisem volila njih. Niti prejšnjič ne PS.[/quote]

Podpis !

Ocitno ti je Jansa vecji postenjakar od primca??

res se vam ze hudo kisa v glavi ,levakarji…..:-))))[/quote]

Priznam in ni me sram, vedno sem bila in vedno bom gledala prej levo kot pa desno od sredine in dokler bo JJ v vodstvu SDS, ni niti slučajno možnosti, da dobi moj glas.

Pa da ne bom prebrala, kako sem se opekla s SMC – nisem se, ker nisem volila njih. Niti prejšnjič ne PS.[/quote]

Eh, kam pa te je sedaj zaneslo?
V zadnjem tednu so se ustanovili dve novi stranki, ena na desnici druga na levici, piše se o tisti na desnici in vidi se kam pes moli taco. Le delajte reklamo primcu, tako mu bo ratalo, točno to rabi!
A vi bi naj bili napredni intelektualci, tam vas pa revše primc pela scat?

Priznam in ni me sram, vedno sem bila in vedno bom gledala prej levo kot pa desno od sredine in dokler bo JJ v vodstvu SDS, ni niti slučajno možnosti, da dobi moj glas.

Pa da ne bom prebrala, kako sem se opekla s SMC – nisem se, ker nisem volila njih. Niti prejšnjič ne PS.[/quote]

Eh, kam pa te je sedaj zaneslo?
V zadnjem tednu so se ustanovili dve novi stranki, ena na desnici druga na levici, piše se o tisti na desnici in vidi se kam pes moli taco. Le delajte reklamo primcu, tako mu bo ratalo, točno to rabi!
A vi bi naj bili napredni intelektualci, tam vas pa revše primc pela scat?[/quote]

Stranka na levici? Misliš dnevne migrante? Žal, še ko so bili Apaška iniciativa, se nisem strinjala z njihovim delom, zdaj pa … škoda besed, nimajo niti programa, niti za aktualne zadeve ne vedo, ali bi jih podprli ali zavrnili.

Jaz kot vernik bom seveda namenil svoj glas Primcu, ker ima odličen program prepričal me je pa že takrat, ko se je boril za otroke in pokazal zobe tatoplim.
Jaz primca vidim kot novo Slovensko upanje luč na koncu tunela.

Ocitno ti je Jansa vecji postenjakar od primca??

res se vam ze hudo kisa v glavi ,levakarji…..:-))))[/quote]

Priznam in ni me sram, vedno sem bila in vedno bom gledala prej levo kot pa desno od sredine in dokler bo JJ v vodstvu SDS, ni niti slučajno možnosti, da dobi moj glas.

Pa da ne bom prebrala, kako sem se opekla s SMC – nisem se, ker nisem volila njih. Niti prejšnjič ne PS.[/quote]

Ce je primc proti prodaji NLB potem je kaj??DEsna opcija??jok navaden pizdek ,pionircek milanckov….koga briga,ce javno moli Ocenas……
Je pa res,da se izogibas prvotnega vprasanja kot glista…….

očitno ima res veliko opcij, ko ste ta levosučni šli takoj v luft… velike škode pa tudi ne bo naredil, so svoje naredili že vsi po osamosvojitvi, ne glede na usmerjenost, levo, desno ali sredinsko.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

ti si cela luč, kaj luč, lanterna … greste nazaj, ha?

ti si cela luč, kaj luč, lanterna … greste nazaj, ha?[/quote]

Kam nazaj?

Tudi mene to skrbi.

Odkar Erdogan grozi z sveto vojno takrat sem sprevidel, da je Primc prava rešitev .

[img]http://eng.namonitore.ru/uploads/catalog/games/crusader_600.jpg[/img]

New Report

Close