Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu mišljenja žensk glede moških v tangicah

mišljenja žensk glede moških v tangicah

kaj si mislite o mošem ki nosi tangice

prosim samo resna mišlenja

Popolnoma nic, vsak nosi kar mu pase.

Men se zdi to sexi ,sploh če ima moški lepo ritko .

Če mu paše zakaj pa ne,sploh pa,če ima sexi ritko.

men je to full odbijajoče.. ne vem, ni mi ql… tk mi deluje “pedrsko”…ampak pač, okusi so različni…naj vsak nosi, kar želi..

That s me!:)

nikdar nebi imela tipa ki onsi tangice, kdorkoli okrog mene jih pa zaradi mene lahko nosijo, me ne moti ni mi pa glih ušeč jih gledat
lp

ni mi všeč…

Nej nosijo kr hocjo,….so mi pa osebno veliko bolj privlacne na moskih oprijete boxarce.

www.studentarija.net

meni tudi ni všeč, priznam pa, da če bi spoznala tipa, pa bi mi povedal da jih nosi bi se 2 krat vprašala kakšna nagnjenja ima.No mogoče sem malo kruta, ampak resnično mi to ni všeč, pa brez zamere tistim tipom, ki jih nosijo.

LP- Jessica

če je rita “ta prava” so mi ful všeč…
lp

Hahahaha… tista o nagnjenjih pa je bla malo mimo, tak čist mimogrede… Ni vse črnobelo na tem svetu ….

seveda je ritka predpogoj če ne je to tko k debele ženske k dajo gor tangice na bokih pa michelin

men tud, prav fajn rajcig je it z roko prek riti in spodaj čutit le trakec … al pa nič ;-))

ampak sem se pa zamisla … hm, le kakšne fuj in fej skrivnosti skriva moj tipček v tangah ??? :-)))

enim pa res vročina škodi …

Punce tudi jaz nosim tangice.Samo dajte mi povedat če je to smešno za videt ker imam kosmato rit.

Pijem pusim i devojke rusim!

Res si preklet težko predstavlajam desca, ki bo mirno trpel tisti štrikec okoli riti. To mi nekak ne gre skupaj, ko že nekateri samo, da se ga preveč dotakneš okoli rite že dvigujejo vrat…meni je prva misel, ko vidim moskega v tangicah…peder, pa vem da to ni res, ampak meni to ne sede, velik lepse so oprijete boksarce…mmmmmmm. Tudi na ženski mi tangice ne delujejo čisto nič seksi, itak jih imajo oblečene največkrat take ženske,katera rit sploh ni za tange…ampak kaj čmo, tudi to mora biti, če jim paše…
veliko lepše so mi pol tange ali hlačke, kjer je ritka na pol zakrita,ali hlačke, ki so že same po sebi čudovite-čipke, svila, barva, oblika in potem to na golo telo;)), tange ze na pogled ne izgledajo lepe, vidis en strik in spredaj se en mal vecji strik in kaj je tu lepega;))… saj vem ,da obstajajo tudi tange, ki znajo biti lepe…ampak mene tisti štrik prej odbija, kot pa deluje seksi, če mi je že kaj pri tangah seksi, mi je ko se dekle skloni, in se ji zadaj pri ritki vidi lep rob od tangic, recimo v čipkah oblika metuljcka in da tako dekle tudi na pogled deluje zanimivo.Kaj pa jaz največkrat videvam, scefrane, zafarbane zadnje robove tang deklet, ki se sklanjajo…in pomislim, ubogi desci ko to gledajo…

ja, če bi bil moj, me ne bi prav nič motla tvoja kosmata rita, dokler bi jo v tangah kazal samo meni…hočem rečt, če imaš eno žensko in če si tej všeč v tangah s kosmato rito, sploh ni bistveno mnenje ostalih…če pa nimaš stalne ženske, bi ti pa priporočala, da svojo rito še vseen mal pokriješ…
lp

Nekje sem prebrala (ne spomnim se vec kje), da so moski prej nosili tangice kot zenske :))

Kaj pravite na moje nov3e tangice.Poslikane so z pujčeki.

Pijem pusim i devojke rusim!

ali pa na depilacijo 😉

Hja, kak pa ti svojega kakona v tange stlačiš????
Pazi, da štrikci ne popokajo od napetosti….

:-))) to vprašanje pa se je tud men zastavlo: 24 cm v tangah?

hihi…. pol pa tange 5 cm zijajo pri robu, si predstavljaš…..

težko, težko :-)) pa čeprav mam bujno domišljijo
Bi blo najboljš, da bi nam mal demonstriral tale 24 – centimetrski … bi mel kdo kej proti?

Jaz ne, jaz ne…..

Jaz pa…

New Report

Close