Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Miss in mister Mona

Miss in mister Mona

2.spremljevalec: ext
1.spremljevalec: Popay
Mister Mon: BTDT

Ok, fantje, vi kar v miru obrišite solzice, bomo počakali na govore.

Miss Mon: In no particular order (te bi se znale še potolčt med sabo,pa se raje ne spuščam preveč v detajle 😉)
Ena južna, Grda resnica, Replika.

Opomba: rezultati niso nujno odraz mojih preferenc, pač pa opazovanja splošne priljubljenosti.

Replika….nemoj da ideš mojom ulicom! :))))
[/quote]

Se umikam, nagrada je tvoja 😄😄

Se umikam, nagrada je tvoja 😄😄
[/quote]

Jaz imam svojega forumskega “ljubljenčka”….;)))

Jaz imam svojega forumskega “ljubljenčka”….;)))
[/quote]

Ves je tvoj. 😉


Replika te je zavrtela, capljaš za njo in se oblizuješ. 😂😃
Ti in matjažko večno samska nedojebana. 😂
[/quote]
viharc spet sam pišeš skrito, kolki nick danes je že to?

glasujem za viharrrrno polarrrrnega, ker fotka res prepriča:)))
https://pokukaj.si/data/galerija/af53d4aa0b9131f18f84130767ee5b1dcbcb63be/21370167256nX5FA.jpg

Za žensko pa Repliko in Resnico

Sicer je nova na Monu, vendar zmaga z veliko prednostjo Dr. Maria. Kakšne piše, če je tako grda, kot so njeni prispevki abotni, mirno pusti vse tekmice za sabo.
Za mistra pa naj bo Viharc, polarc al modri, saj se ne ve koliko nickov ima.


Kakšne kriterije pa mora imeti t.i. “mister” ???
Ker takih vrlin kot jih premore zgoraj imenovani po (tvojem predlogu) res ne dosega vsak in tukaj je vsak ugovor res odveč in definitivno zmaga za mešalca megle ali pa za šerifa Butal.


Takole bo prav
grda in Brina vmes pa Popay. 😯

Ni samo ena Miss in en mister Mona.


Takole bo prav
grda in Brina vmes pa Popay. 😯
[/quote]

One dve neki štrajkajo zadnje čase, jih kar ni, tako ,da sem kar v skrbeh, saj nimam ne kuhanga kosila, ne akcije zvečer v pojstli, se je pa pojavila Lepa Brena, čeprav ne poslušam njene glasbe ampak ajde za silo bo, tako, da, spet bo potreban ločitev, hehe…
No mister Mona-a je samo en in ena…., čoknjenc in Majda iz leta 48. Čoknjenc stalno neki sanja o mlajših bejbah, vsak dan pa hodi prosit župniku od Majde 48, da ji končno odobri en f u k brez greha na polno, dokler je punca še v plodnih letih…

One dve neki štrajkajo zadnje čase, jih kar ni, tako ,da sem kar v skrbeh, saj nimam ne kuhanga kosila, ne akcije zvečer v pojstli, se je pa pojavila Lepa Brena, čeprav ne poslušam njene glasbe ampak ajde za silo bo, tako, da, spet bo potreban ločitev, hehe…
No mister Mona-a je samo en in ena…., čoknjenc in Majda iz leta 48. Čoknjenc stalno neki sanja o mlajših bejbah, vsak dan pa hodi prosit župniku od Majde 48, da ji končno odobri en f u k brez greha na polno, dokler je punca še v plodnih letih…
[/quote]

Mah, Popay, zihr se bo našla kakšna, da vskoči za ta čas. Kot vidim, ti oboževalk ne manjka. Da ne bo še fajt na koncu 🙂

[img]http://bestpage.cz/smiles/G420015.gif[/img]
[/quote]saj to je bila pohvala zate da si fejst punca

Barca ne more biti, je že kako leto ni več tu.
Pa s polarcem/viharnim/modrim/itd ne more biti par, ta dva sta si bila vedno v laseh.

Mah, Popay, zihr se bo našla kakšna, da vskoči za ta čas. Kot vidim, ti oboževalk ne manjka. Da ne bo še fajt na koncu 🙂
[/quote]

Ma lej težko je to, ni tako enostavno kot vi mislite, pa še sesut sem, ker sem samo prvi spremljevalec, hehe…

One dve neki štrajkajo zadnje čase, jih kar ni, tako ,da sem kar v skrbeh, saj nimam ne kuhanga kosila, ne akcije zvečer v pojstli, se je pa pojavila Lepa Brena, čeprav ne poslušam njene glasbe ampak ajde za silo bo, tako, da, spet bo potreban ločitev, hehe…
No mister Mona-a je samo en in ena…., čoknjenc in Majda iz leta 48. Čoknjenc stalno neki sanja o mlajših bejbah, vsak dan pa hodi prosit župniku od Majde 48, da ji končno odobri en f u k brez greha na polno, dokler je punca še v plodnih letih…
[/quote]
Grda kuha, Brina ti pa posteljo greje.
🙂 Vsa čast stari.

Slike bo treba limat, pol se bomo pa menili naprej📸

Prekajen meso dl cajt gvera;)


bo noro babovje še bolj ponorelo, Popay lep kot slika😄

Ma lej težko je to, ni tako enostavno kot vi mislite, pa še sesut sem, ker sem samo prvi spremljevalec, hehe…
[/quote]

No, sej to je moja ocena. Pa sej te majo rade! Madona, pa prvi spremljevalec ni tolk slabo, no. Zdej, če si ambiciozen in če češ kak nasvet: probaj manj pisat o znucanih sklepih, pa več o kaki jahti al kaj tacga :))

ha ha, o Sushi, a maš skriti adut na to temo?

Jep, po moje je treba nehat s traparijami, in resno vzeti naslov:

po moje sta to Ena južna in Sushi.

Mlada, športna, nabildana, vse je še tam, kjer mora biti – Miss in Mister, da se reče.

Mi, tastari, lahko samo ploskamo ob izvolitvi 😀

[img]https://media1.tenor.com/images/8079268803d1722952b9d5d0a298ce2c/tenor.gif?itemid=9213855[/img]

No, sej to je moja ocena. Pa sej te majo rade! Madona, pa prvi spremljevalec ni tolk slabo, no. Zdej, če si ambiciozen in če češ kak nasvet: probaj manj pisat o znucanih sklepih, pa več o kaki jahti al kaj tacga :))
[/quote]
😆😁😃

ha ha, o Sushi, a maš skriti adut na to temo?
[/quote]

Mam fotoaparat na telefonu hehe😁 nimam adutov, sam bi bilo zanimivo pa edino recimo temu verodostojno…itak ma pa vsak svoj okus.

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Mam fotoaparat na telefonu hehe😁 nimam adutov, sam bi bilo zanimivo pa edino recimo temu verodostojno…itak ma pa vsak svoj okus.
[/quote]

Ne vem, malo se mi zdiš plitek, če misliš, da je to edino verodostojno. Kaj pa notranja lepota, ? Pa kdo bo svet rešil in te zadeve?

Ohoho, a ti tko na dušo pihaš, da mam prepih že 2 dni? Hehe nabildan glih nisem no, fitnes ni zame, športen pa ja, to pa obožujem. More bit akcija, zdrav duh v zdravem telesu😉

Prekajen meso dl cajt gvera;)

New Report

Close