Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Miss in mister Mona

Miss in mister Mona

Ne vem, malo se mi zdiš plitek, če misliš, da je to edino verodostojno. Kaj pa notranja lepota, ? Pa kdo bo svet rešil in te zadeve?
[/quote]

Na rentgenu nisem bil že dolgo, mam pa v kratkem kolonoskopijo🤣 Upam, da bo vse lepo in prav znotraj…

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Na rentgenu nisem bil že dolgo, mam pa v kratkem kolonoskopijo🤣 Upam, da bo vse lepo in prav znotraj…
[/quote]

:))))))))))

Ohoho, a ti tko na dušo pihaš, da mam prepih že 2 dni? Hehe nabildan glih nisem no, fitnes ni zame, športen pa ja, to pa obožujem. More bit akcija, zdrav duh v zdravem telesu😉
[/quote]

No sej to sem misla 🙂

:))))))))))
[/quote]

Če dam mal šalo na stran, kar se notranje lepote tiče je tule po pisanju in tudi dejanjih (tukaj ena izstopa, pa je ne bom izpostavil) sodeč kar nekaj takih, ki bi si naslov miss ali mister vsekakor zaslužili. Ampak za ta naslov je kot vemo pomembna tudi zunanjost, to pa samo zase vem, kakšno imam😉

No sej to sem misla 🙂
[/quote]

Hvala, počaščen sem😁🤗

Prekajen meso dl cajt gvera;)

No, sej to je moja ocena. Pa sej te majo rade! Madona, pa prvi spremljevalec ni tolk slabo, no. Zdej, če si ambiciozen in če češ kak nasvet: probaj manj pisat o znucanih sklepih, pa več o kaki jahti al kaj tacga :))
[/quote]

aaa, jebenti, kako se cajti spreminjajo, jst pa že z zarjavelimi sklepi…, kako je možno, da je en tip bolj interesenten za ženske, ki afne gunca na jahti, kot je včasih rekel F. Bučar, kot en tip, ki pride domov ves polomljen od športa, pol pa, še, ko se spravi na žensko ga krč zagrabi med akcijo od utrujenosti…. Ehh, časi se spreminajajo, kdo bi ženske razumel…

Dobro imaš ti to poštimano
14 Avg 2019 09:40
FacebookTwittergoogle_plusPinterestDeli
Popay je napisal/a: ↑ Grda kuha, Brina ti pa posteljo greje.
🙂 Vsa čast stari.

No, tako drugi pravjo, zdej bo šele hudič, ko mi bo Lepa Brena še zapela, preden bom zaspal, hehe…, gooospodsko, ti rečem, sm enkrat se živi…

Inter
14 Avg 2019 09:48
Sushi je napisal/a: ↑ bo noro babovje še bolj ponorelo, Popay lep kot slika😄

Brez lažne skromnosti ampak o moji lepoti bodo v Hollywoodu-u še filme delali, ponosni bodte, da se družite z mano..

Če dam mal šalo na stran, kar se notranje lepote tiče je tule po pisanju in tudi dejanjih (tukaj ena izstopa, pa je ne bom izpostavil) sodeč kar nekaj takih, ki bi si naslov miss ali mister vsekakor zaslužili. Ampak za ta naslov je kot vemo pomembna tudi zunanjost, to pa samo zase vem, kakšno imam😉

Zanimivo, tudi sama menim, da ena izstopa.

Zdej me pa firbec matra…kaj, če imava isti “point tega šova”? No, po imenu si ti ta naziv že osvojila hehe

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Ma lej težko je to, ni tako enostavno kot vi mislite, pa še sesut sem, ker sem samo prvi spremljevalec, hehe…
[/quote]

Naslov mister monister seveda hvaltežno odklanjam, zato ne vidim razloga za tvojo izereledno sesutost.

Wauuu, še v ožji izbor za Miss MONa sm padla, ja hvala, sm počaščena 😉

Majda48 in matjazko.

Strašna reč tale firbec, mene tudi matra 🙂

kar se tiče tega po imenu, jaz sem misst, ne missMON

ok, to je lahko tud že mal namiga z moje strani, da ti potešim radovednost 😉

Wauuu, še v ožji izbor za Miss MONa sm padla, ja hvala, sm počaščena 😉
[/quote]

Jp, izbirajo oba spola. Ti si Miss, jaz pa Mister . Sploh ne vem, kdaj so mi spol spremenili [img]http://bestpage.cz/smiles/silne-nasrenej.gif[/img]

Jp, izbirajo oba spola. Ti si Miss, jaz pa Mister . Sploh ne vem, kdaj so mi spol spremenili [img]http://bestpage.cz/smiles/silne-nasrenej.gif[/img]
[/quote]

Ma ne, sam ta najin je kot je vidt neodločn, pač ena je Miss druga pa spremljevalka 😉 še lento čakava, ane 🙂

Ma ne, sam ta najin je kot je vidt neodločn, pač ena je Miss druga pa spremljevalka 😉 še lento čakava, ane 🙂
[/quote]

Neveljavno – razen če ti mojo (lento mislim) podariš svojmu 🙂 al pa komu drugemu.

Neveljavno – razen če ti mojo (lento mislim) podariš svojmu 🙂 al pa komu drugemu.
[/quote]

Da bi jo mojmu podarila ne bi bilo fer, ne sodeluje na MONu, komu od naših MONovcev bi jo podarla pa, hm, kaj pa vem, sm tud neodločena, par njih so kr face, o enih sm si skoz njihovo pisanje že tud kr mal slikco ustvarla 😀 ne vem, težka odločitev 😉

One dve neki štrajkajo zadnje čase, jih kar ni, tako ,da sem kar v skrbeh, saj nimam ne kuhanga kosila, ne akcije zvečer v pojstli, se je pa pojavila Lepa Brena, čeprav ne poslušam njene glasbe ampak ajde za silo bo, tako, da, spet bo potreban ločitev, hehe…
No mister Mona-a je samo en in ena…., čoknjenc in Majda iz leta 48. Čoknjenc stalno neki sanja o mlajših bejbah, vsak dan pa hodi prosit župniku od Majde 48, da ji končno odobri en f u k brez greha na polno, dokler je punca še v plodnih letih…
[/quote]
Popaj sreco a kaj bi ti, da jaz teb skuham.? Izgladnijo si jel
Ti sam povej :))

Da bi jo mojmu podarila ne bi bilo fer, ne sodeluje na MONu, komu od naših MONovcev bi jo podarla pa, hm, kaj pa vem, sm tud neodločena, par njih so kr face, o enih sm si skoz njihovo pisanje že tud kr mal slikco ustvarla 😀 ne vem, težka odločitev 😉
[/quote]

Potem jo pa podari najbolj sitnemu…..viharcu. Je včasih kot tornado ali pa te seseklja [img]http://bestpage.cz/smiles/5+6h456x5g+54+gh5sgf+s85gs+65g+ds5g+d54sg654465gs.gif[/img]

Dater DXY in Bikini

2. par

Barca in Mavrični vitez

3. par

Stepni volk in Lea42

Potem jo pa podari najbolj sitnemu…..viharcu. Je včasih kot tornado ali pa te seseklja [img]http://bestpage.cz/smiles/5+6h456x5g+54+gh5sgf+s85gs+65g+ds5g+d54sg654465gs.gif[/img]
[/quote]

Ma pa sej ni tolk sitn no, se dostkrat tud full narežim če uspem prebrat kar napiše 🙂

Ma ne, sam ta najin je kot je vidt neodločn, pač ena je Miss druga pa spremljevalka 😉 še lento čakava, ane 🙂
[/quote]
Na tebe niti starga peciklna ne bi naslonu!


Na tebe niti starga peciklna ne bi naslonu!
[/quote]

In kaj zdej? Naj se zjočm?
Kater debil si res, boli mene p…kaj bi ti in kaj ne bi.


Popaj sreco a kaj bi ti, da jaz teb skuham.? Izgladnijo si jel
Ti sam povej :))
[/quote]

oooo legenda i kad te nema, ima te…, eni ne morjo brez tebe, pa jim je treba dat kost za glodanje.
Pa dober, če že, ajde…, orado, zvečer pa klapavice na buzaro, kad se gine, nek se gine otmeno, hehe…

Samo ena je kraljica Rednammay

New Report

Close