Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Miss in mister Mona

Miss in mister Mona

oooo legenda i kad te nema, ima te…, eni ne morjo brez tebe, pa jim je treba dat kost za glodanje.
Pa dober, če že, ajde…, orado, zvečer pa klapavice na buzaro, kad se gine, nek se gine otmeno, hehe…
[/quote]
druge smo pa zrak??? 😟


druge smo pa zrak??? 😟
[/quote]

Kaj si lahko drugega?


druge smo pa zrak??? 😟
[/quote]

Ni govora, Popay ma ljubezni dost za vse, sem ko mati Tereza.

Excuse my misunderstanding miss because I miss my decoding abilities.

Ah ja, firbca grem na pašo pelat, en krog z biciklom za mozag preluftat ne bo škodoval. Drgač se bo še kadit začel iz betice hehe. Lp

Prekajen meso dl cajt gvera;)

oooo legenda i kad te nema, ima te…, eni ne morjo brez tebe, pa jim je treba dat kost za glodanje.
Pa dober, če že, ajde…, orado, zvečer pa klapavice na buzaro, kad se gine, nek se gine otmeno, hehe…
[/quote]
Evo ga orada se pece, klapavice bojo čas posla… Bogami imam i vina i kolača :))
Pa 5kat potrki da bom vedla da si ti haha

še malo, pa bo peta stran ☻
so že rezultati? vsaj kakšni delni?? se je kdo ukvarjal z vzporednim glasovanjem in upa napovedati, komu bosta pripadli lenti?!


Na tebe niti starga peciklna ne bi naslonu!
[/quote]Ne bi je štapom takao……………
kamoli kamenom gadjao


Evo ga orada se pece, klapavice bojo čas posla… Bogami imam i vina i kolača :))
Pa 5kat potrki da bom vedla da si ti haha
[/quote]
pa sta šla s Popayem na ZS. 😂


pa sta šla s Popayem na ZS. 😂
[/quote]
Ti viharče pa crkuješ od faušije😊😅
Prav ti bodi😎

Možnih kombinacij je ogromno.
Preračunavam…

je že? ali bom šele jutri prebrala, ko bom uživala ob enem posebnem čaju?!

Ni še vse preračunano.


Evo ga orada se pece, klapavice bojo čas posla… Bogami imam i vina i kolača :))
Pa 5kat potrki da bom vedla da si ti haha
[/quote]

svaka čast, bogami, se mi kar sline pocedijo, sm, ko pomislim, kako bi to dobro zgledalo na mizi v živo z dobro muziko in vinom, ima, da dol padeš, pa, da se do jutra ne pobereš, hehe..


pa sta šla s Popayem na ZS. 😂
[/quote]

ehh, nč zs, mi to vse na očeh javnosti, virtualni fair play, se temu reče…

ehh, nč zs, mi to vse na očeh javnosti, virtualni fair play, se temu reče…
[/quote]
Je tako, kaj češ zgubljat cajt z eno, če lahko vsem naenkrat v rit lezeš. 😅

BTDT&Iskrena


Je tako, kaj češ zgubljat cajt z eno, če lahko vsem naenkrat v rit lezeš. 😅
[/quote]

maa, nism ti jst ljubitelj riti, analni sex mi ni blizu, sem pa ljubitelj lepih ritk na ženski, da se razumemo, ta ti pa, da užitka, jp, veš tisto, ko se ženska uleže na trebuh, pa malo ritko gor dvigne, ti jo malo na rahlo klofneš po ritki, da zavibrira, pol pa šopaj popaj, sm jebat ga, teb je to itak fata morgana….

https://www.youtube.com/watch?v=PY2sPp5_5-8

maa, nism ti jst ljubitelj riti, analni sex mi ni blizu, sem pa ljubitelj lepih ritk na ženski, da se razumemo, ta ti pa, da užitka, jp, veš tisto, ko se ženska uleže na trebuh, pa malo ritko gor dvigne, ti jo malo na rahlo klofneš po ritki, da zavibrira, pol pa šopaj popaj, sm jebat ga, teb je to itak fata morgana….

https://www.youtube.com/watch?v=PY2sPp5_5-8
[/quote]

Saj imaš prav, teh par let še moraš izkoristit, če je čemu sortno ali ni, potem boš itak le še pel Šifrerjevo mehka je cura.😅 Kurc to pol, če je metanje za vsako babo, ne glede kaka je, vse kar imaš od življenja.

svaka čast, bogami, se mi kar sline pocedijo, sm, ko pomislim, kako bi to dobro zgledalo na mizi v živo z dobro muziko in vinom, ima, da dol padeš, pa, da se do jutra ne pobereš, hehe..
[/quote]
:))


:))
[/quote]
znak, da nadaljujeta na ZS. 😅

Saj imaš prav, teh par let še moraš izkoristit, če je čemu sortno ali ni, potem boš itak le še pel Šifrerjevo mehka je cura.😅 Kurc to pol, če je metanje za vsako babo, ne glede kaka je, vse kar imaš od življenja.
[/quote]

Pa sej, ta komad je u redu, pa še realen je, če dec ne more pač ne more, če pa vježba pa vježba, do smrti…

https://www.youtube.com/watch?v=1na79fp8C-o

Južna & Matjažko
Šnelca & Viharni jezdec
Grda resnica & BTDT
Oliva & Popay

Popay, da nas bo več, se pridružujem tvoji skupini 😂

tako je prav, pa to bomo zapeli…

https://www.youtube.com/watch?v=A_iNSsUuXd8

Mavro in Frillox, 👨‍❤‍👨 za vedno!

New Report

Close