Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Miss in mister Mona

Miss in mister Mona

tako je prav, pa to bomo zapeli…

https://www.youtube.com/watch?v=A_iNSsUuXd8
[/quote]

Lepo, ampak na našem koncu Štajerske zapojemo: Mi se imamo radi, bolj spredaj kot odzadi…. 😂 Od kdaj ta verzija, pa ne vem. Bom mal popvprašala.

Popay ti se lepo najej, naplesi pri grdi..
Ko se navelicas…
In ko bos za globoke ..(.pogovore…)
..😇😇pridi..hehe

Ups, se opravičujem. Pozabila sem, da sta par 😂

Ups, se opravičujem. Pozabila sem, da sta par 😂
[/quote]
lahko se jim pridružiš, pa bo četvorček. 😆


lahko se jim pridružiš, pa bo četvorček. 😆
[/quote]

No ja, saj MON vse prenese – tud, če je desetorček 😂

😂👍


lahko se jim pridružiš, pa bo četvorček. 😆
[/quote]
No problem :))
Hrane dost, pijače tud haha
Mizo bom vn vrgla pa bomo imeli veliko plesišče

Za Južno štejejo samo cekinčki, lova, izvadi pare …. :)))
Zame so bolj kakšne umetnice, pa jih ni na MONu. 🙁

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Za Južno štejejo samo cekinčki, lova, izvadi pare …. :)))
Zame so bolj kakšne umetnice, pa jih ni na MONu. 🙁
[/quote]

Ah Matjažko, zdej si me pa razočaru 🙁 nisi več v mojm ožjem izboru.

Me pa res zanima,ce se vi poznate.
Pisete ze tak.
Kaki ste kej v resnic.
A se lohk opisete
Mist monci brina grda.
A jih kdo pozna.
So zakej.
Popay povej ti .ce dugi ne bojo.

Grda in matjazko
Brina5 in popay
Brina5 in general
Monci in viharni
Grda in gunar

Mene odpiši – sem čez 80, stara, grda, “znucana”,…. samska,….. samo na pogreb pridi 😂


Ena izmed njih je temnolasa, velike črne oči, petit postavica za prste obliznit. 😍😛

Lepo, ampak na našem koncu Štajerske zapojemo: Mi se imamo radi, bolj spredaj kot odzadi…. 😂 Od kdaj ta verzija, pa ne vem. Bom mal popvprašala.
[/quote]

ma štajerke ste od boga, sej je prav, da se mamo radi bolj spredej kot zadej, se je treba gledat, ko se imamo radi, ne pa od zadej neki mučkat, hehe…


Ena izmed njih je temnolasa, velike črne oči, petit postavica za prste obliznit. 😍😛
[/quote]
Monmonči??

Tako tako, sej veš, da vedno pridem s cugom al pa s kolesom, hehe.., ti okom jst skokom..

ma štajerke ste od boga, sej je prav, da se mamo radi bolj spredej kot zadej, se je treba gledat, ko se imamo radi, ne pa od zadej neki mučkat, hehe…
[/quote]

😂 tko je. Danes sem samska, mam čas tu kloftat 😂

Ups, BB koda


Monmonči??
[/quote]

Ne me mešat v vaše fore – nimam temnih las

Ne me mešat v vaše fore – nimam temnih las
[/quote]
Se bere da jih nimaš.

Ne me mešat v vaše fore – nimam temnih las
[/quote]
kdo je potem to? Rad bi jo spoznal. 🙂


kdo je potem to? Rad bi jo spoznal. 🙂
[/quote]

Saj se lahko prebarvam na črno 😂

a bo že kdo odgovoril!?
Popay sigurno ve.

ja no, če že mene sprašuješ z veseljem odgovorim, jst vse poznam, čeprav nism imel spolnih odnosov z njimi. Po vrstnem redu…, beri pozorno, sm ne okol govort..

misst, mlada 25 let, atraktivna, nedolžna…
monci mlada 24 let, atraktivna, nedolžna..
brina, mlada, komi 23 let, atraktivna nedolžna.., no ona špara nedolžnost za mene..
grda, najmlajša od njih, komi 21 let, ta je še bogata povrh, atraktivna tud nedolžna, bodoča doktorca, sm pazi se njenega telesnega stražarja, je stalno ob njej, vse so pa super prijateljice med sabo…..
Vse so zelo lepe, obvadajo več jezikov in vsa slovenska narečja, so pa tud prjazne in izobražene, tako, da znajo razumet moške, ki si jih želijo, pa ne dobijo, psihično te pripravijo na prijazno zavrnitev z njihove strani, tako, da je ta zavrnitev za moškega neboleča.. Smo sedeli sred lublane na pijači skup in so tipi čakali v vrsti, če se bi lahko slikali z njimi zarad njihove lepote….., ti bom zalimal sliko sm tako, da si predstavljaš kakšen cvet lepote imamo tukej…

https://www.google.com/url?sa=i&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwiz9obW-ITkAhXC_qQKHfVhDG8QjRx6BAgBEAQ&url=https{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}3A{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2F{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2Fmojpogled.com{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2Fhuda-ritka-ali-lajdrica{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2F&authuser=1&psig=AOvVaw1G_KlWV-rq-HA5cbD5DW1h&ust=1565960654610326

ta bo taprava..

https://mojpogled.com/wp-content/uploads/2014/09/42947_z.jpg

New Report

Close