Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mizica in stolček za ca. 2-letnico. Kakšne/kje?

Mizica in stolček za ca. 2-letnico. Kakšne/kje?

Zanima me, kakšne stolčke in mizice za risati, pisati, morda celo jesti,…. ste kupile za ca. 2letnico?
Kje? Cena?

Prosila bi vas za nasvet na kaj je treba paziti?
– Da ima naslonjalo?
– Velik sedalni del, da bo sedež lahko v uporabi nekaj let??? (do kdaj?)
– Kako vem, da so stabilni? Kaj naj preverim?
– Kaj je boljše les, plastika? Najbrž les. Tudi za čiščenje?

So tisti plastični z naslonjalom iz IKEE, kolekcija Mamut za tako male ok? Sama imam doma okroglega brez naslonjala in zdži, da stopim nanj… ampak nima hrbtnišča in malo je previsok za mojo punčko, tako da nanj ne more sesti sama.

Koliko stočkov ste kupili? Jaz imam 1 otroka, a načtujem nakup 2 stočkov + 1 mizice….

Hvala za pomoč.

Mi imamo 2 stolčka-Ikea Mamut (tisti z naslonom) so res super glede vzdrževanja, velikosti in stabilnosti.Zraven pa sem kupula kar kvadratno mizico Ikea LACK(leseno) je bila v isti barvi in jo zaščitila s pvc-jem.Ker so iz serije Mamut večje mize oz.okrogle.

enako tudi mi – mammut – otroci zadovoljni to pa je glavno

Kaj pa kaj slovenski proizvajalci – SADEKO ipd?? videla, da ima SADEKO na netu slikce. Ful fajn otrokške sobice imajo-tudi stolčke, mizice, omare… So stočki in mizice v redu??

Juna-to je tista klasična mizica za 2500 sit, kajne?? Jo imamo v dnevni sobi…. Kakšen PVC si dala čez?? Kaj je to – si mislila prozorno samolepilno folijo?
kakšne barve pa kaj imajo teh stolov?? Videla sem le vijolične.

New Report

Close