Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Mlajše lepotice, ki uživajo v intimnih odnosih še obstajajo?

Mlajše lepotice, ki uživajo v intimnih odnosih še obstajajo?

Malo sem pregledoval portale, kjer naj bi se iskalo partnerja za občasna druženja brez obveznosti, vezanja in ugotovil, da tam praktično ni žensk npr. od 18-35, če pa že, so glede na fotografije precej močnejše postave, kar mene toliko ne privlači v tem kontekstu.

Kaj je razlog oziroma ali mlajše lepotice še uživajo v intimnih odnosih? Res je sicer, da ženske menda spolno dozorijo pri nekje 40+.

Večinoma uživajo v evrih……………..

Se najdejo. Pojdi na portal.. Jaz in ti zmenki.. Tam so vseh sort. Tud po željah se mi zdi dost spodobne. Pa zastonj je portal.. Išči in isci…

Odgovor na objavo uporabnika
Nataša1, 04.04.2024 ob 12:44

Se najdejo. Pojdi na portal.. Jaz in ti zmenki.. Tam so vseh sort. Tud po željah se mi zdi dost spodobne. Pa zastonj je portal.. Išči in isci…

Tu pa res iščejo že dolgo časa. Samo iščejo, odgovarjajo pa ne…………..

Nataša1 a ti iščeš kaj?

Ja,lepota je samo na prodaj,tako ali drugace…

Pa se to,a si ti med 10 ,procentov top moskih…tudi po videzu?Ce si,dobis nekaj povptecnega,tisto kar ti ni…ce pa si med 5 procentov top…potem mogoce kaj normalnega,kar bi ti pasalo….

Zivjo Nataša kaksan je Taj portal Lah mi pomagaš lp

Na vseh portalih najdeš tudi mlade in lepe, ampak za denar, pa članarine, pa cekinčki, pa samo za plačljiv klepet, je že boljše najti prostitutko, tam vsaj dobiš, portali pa so samo za to, da ti potegnejo denar, ne pa tiča, portal  Jaz in ti., je res zastonj, ampak tam je čisto vsaka samo za razvajanje, plačljive usluge, pa večidel so tam ženkse 50+, ki bi imele resno zvezo, ni vredno brskati, Nataša1 je tudi tam, tudi ona pa želi cekinčke za srečanja, je pa izkušena dama zrelih let, …

New Report

Close