Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu mmmm…..diši

mmmm…..diši

Prov, pa ne bom. Poljubček!

Tud jaz tebi in to pod tvoje hlačke, pa pod modrček, pa…

Jaz tebi pod tvoje hlačke. Kakšne imaš dons gor? Bi ti jih mal slekla….Še prej pa durco odpela..

Hmmm…..jst pa rada voham sveže obritega moškega in kakšn dobr after shawe….by the way,sem že ugotovila da uporablja ta rdečga od Šumi-ja…:)) Na nek način – turns me on.))
Drugače pa ja valjda, ni boljšega vonja,kot naprimer vonj dveh prepotenih teles hehehe,ampak tle v pisarni mi pa švica glih ni za ovohavat.:))

Ima pa vsaka sveže obrita stvar svoj čar .Heheheee…pa naj bo to kjerkoli.)))

Sam paz, da m ne pride! Črne mam dons spet, žaluje ker mu ne nastaviš tiste prekrasne…….

Dej jutr sive gor, boš? sam zame!

Seveda bom, ustregel bi ti v vsem, celo pod avion bi skoču!

Enako! Nič ne vemo!

mmmm, dons pa pr men! Sodelavka ima novo frizuro, oblekla je črno super minico (me ima, da b kar pod mizo poškilu), belo bluzico z odpetimi gumbki, tako da se lepo vidi dekolte! Ko mi je prinesla kavico, sem zavohal parfum, ki mi je najbolj všeč – Gabriela Sabatini! Jst si pa ne upam nič, pa izgleda tak razigrana…..

Uf, lepo diši tud okrog mene, ampak bo kr Armani. ha ha.
Še hud name? Nič več ne maraš?
Mal preverjam, navsezgodej zjutrej, sm slabo spala…

Tud Armani b mi dišal, ja. Zdej vsaj vem katreri parfum uporabljaš! Najboljš bi blo, da grem po Lj in ko zavoham… Sam v kateri smeri naj začnem? Vsaj stran neba bi lahko povedala, porednica, če je izh. točka Prešernov spomenik! S tem bi mi precej olajšala zadevo.
Hud sem še itak nate, da b ti kar nekaj tja notr v mmmm dal! Zakaj si slabo spančkala, te tvoj dragi ni pocrkljal sinoči? Pol s pa sama kriva če ga ne znaš prpravt, saj veš, da reveži moški nimamo obrambe …

kašmir, wish

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Moram žal oditi, ljubi KIR. No, sem vesela, da si vseen še mal moj, bom laži spala to noč. Poljubček!

Pol si verjetn že šla, no mogoče boš jutri.
Če ti dam poljubček z jezikom, si ga ven pljunila?

Ja, ljubi, čist na kratko, ja kako naj dam ven nekaj tako čudovitega kot je tvoj jeziček? Ni šans.

mmmm, dons pa spet pr men! Vse ženske so zrihtane, in dišijo! Pa je samo mala generalka za novoletno zabavo, ki je šele v četrtek.

New Report

Close