Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu mnenja prosim

mnenja prosim

saj so v razmerju,daj no pa ja ne verjameš,da je bivša,da je daleč?? nič ni nemogoče,če se hoče prevarat se to lahko naredi na milijon načinov,da se ti niti sanja ne. Če bi hotela že biti v kontaktu z njim( ne vem pa zakaj) mu nebi pisala takih besed,ampak normalne prijateljske stavke.

Drugače, pa je lahko pisala,ker je vedno lahko sam prebral,zdaj ko bereš še ti, pa se mobi izklopi…..

Vse traja dokler se ne “ulovi”…..potem se pa pazi, ravno to on zdaj dela.

vitka

ojla…nisem brala kaj so drugi odgovorili…lahko da koga ponavljam…pa vendale…vsekakor bi mu postavila ultimat…ker če te to tako moti …pol že ni kr tko ena stvar…a si morda zasledila tudi odgovore na te sms – e z njegove strani?…(ne da bi te spodbujala k brskanu po njegovem telefonu…ker to ni sprejemljivo…ampak vseeno)…

definitivno zahtevaj oziroma mu rec…da če ničesar ne čuti do nje naj se neha z njo pogovarjat…sicer se naj zanjo odloči…

hkrati mu pa rec da ni on nobena dobrodelna ustanova za izseljencein morebitne vnovične priseljence…in naj o tem malo razmisli…

vso srečo…

LP N.

Sem povprečen slovenski poba in ker smo Slovenčki nagnjeni k temu, da raje dajemo nasvete drugim, kot pa da bi se jih sami držali, bi rad nekoliko pokomentiral tvojo situacijo.

ok. tvoj tip dobiva na tel. sms-se ala pogrešam te, hočem te videti, itd….. zdaj pa ti pomisli, kdaj si nazadnje pisala takšne sms-je…. po mojem se takšnih stvari ne piše bežnim kolegom, še manj pa bivšim tipom oz. ženskam. tako da tukaj nekaj hudo smrdi…….HUDO!
je pa pri tipih zadeva sledeča: ne vem, kako ženskam to še vedno ni pripeljalo….. ženska mora tipa delati ljubosumnega!!!! Ker če bo on vedel, da si ti samoumevno njegova, potem si bo prej ali slej umislil kakšno zabavo….. (pisanje sms-sov???!!!!!). Moraš mu pokazati, da nisi kar za staro šaro, ampak, da moški še vedno gledajo za tabo. Malo se porihtaj, pojdi h frizerju in si umisli novo frizuro (moderno! beri: nikakor trajno!). In če mu je kaj do tebe, potem ga bo malo stisnilo in bo premislil, ali se mu splača gledat naokoli, če so lahko posledice za vezo usodne. Če pa se ne bo prav nič zamislil in bo še vedno sikal naokoli, potem pa sploh ne vem zakaj si še z njim.
mogoče se ti to zdi pretirana in ekstremna rešitev, ampak z gnjavažo in vsakodnevnim utrujanje kot naprimer: a imaš razmerje s to žensko, zakaj mi ne poveš, sigurno se naokoli kurbaš in podobno, ga boš samo še bolj odrinila od sebe……. verjemi….. vem. čeprav se s takšnimi stvarmi ni za hvalit, ampak sem že bil na mestu tvojega moža, tako da vem o čem govorim. Bivše punce pa so zelo, zelo nevaren teritorij.

New Report

Close