Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek mnjam mnjam ali bo še kdo banane..

mnjam mnjam ali bo še kdo banane..

…kolk je dobra, mmmmm, debela, velika, mmmmmmm… :)))))
O sadju govorim, se razume…
Kam poniknili ste vsi.. ste na SončKa šli :)) Kako pasalo mi tuširanje je sedaj, je vroča voda po meni polzela in SončeK zraven gledal me je, nakar se njemu prepustil sem… , da posušil me je in z vitaminčki njegovimi napojil me je.. potem pa še banane lotil sem se… mmmmmmmmm
Klapaaaa, kaku kej no!?
..lep je dan..

…posušiloooo me je in z vitaminčki njegovimi napojiloooo me je..

Vidim, da si prav prešerne volje danes in sprašujem se kaj ti je??? Aha mogoče pa ti že pomlad prihaja…ali pa ti res SončeK nagaja???
In kje je tukaj najin kafe????? Lep je dan , se pa začne ena pesem in zadane, ali tudi tebe???Komaj čakam na kafe, kje je?????
In banane ne bom, hvala, sem raje ribico pojedla, nagajivo kot sem sama tale dan.
Cmoka, razbojniček in uživaj v popolnosti današnji dan, baje ti je pisan na kožo, vsaj tako čutim…..;) Čutiš tudi ti???

pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ooooo, Cvetkec, kako si? ;))

jst tud obožujem banane, take velike slastne…. jih pojem po par kil na teden ;)) naj so mi narezane v jogurt al pa zmiksane z mlekom, njamsi njamsi…

jst morm zdej vn na sončka avto prat, ker je tolk svinski, da me je prou sram…
pridem več ksnu…

čauči

njamsi, njamsi, tukaj maš tudi nekaj dobrega zame :))) mmmmmmmm
..a ja znotraj tudi kaj svinski avto ;)))) heehe

hm, kaj hočeš rečt, če sem prevažala pujse? (svinje in prasce?)
ti lumpi ti… ;))

bil je zunaj zelo zelo umazan zaradi vseh možnih vremenskih vplivov, ki so v zadnjem mesecu ali dveh prizadeli našo dolinico… notr so pa sam papirčki od bombonov, pa prazne flaše (od kokakole) ipd…

hvala za skrb 😉

New Report

Close