Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Moderator ne počiva, takoj je prestavil v teorije zarote

Moderator ne počiva, takoj je prestavil v teorije zarote

    ( https://forum.over.net/forum/tema/zakaj-spricajo-iz-letal-delce-ki-odbijajo-soncno-svetlobo-zato-23440568/ )

Jaz ne vidim nobenega problema. Če imaš tekste shranjene, odpreš novo temo in prilepiš skopiran isti tekst ali link še enkrat. In tako v nedogled.

Veliko jih tako naredi.

Odgovor na objavo uporabnika
grenivka neprijavljena, 13.09.2023 ob 10:58

Jaz ne vidim nobenega problema. Če imaš tekste shranjene, odpreš novo temo in prilepiš skopiran isti tekst ali link še enkrat. In tako v nedogled.

Veliko jih tako naredi.

Eh ne. Saj ljudje niso resni. Njim je vse fantazija dokler ni po TV, ki je dejansko širjenje iluzij in laži.

Ko jih je*e

Njim je umetno zastiranje sonca čist normalen pojav, njim so zdravilne ratsline, kot so konoplja prepovedana droga v smislu heroina,njim je naravno zdravilo kemoterapija farakomafije, njim je davčenje države pomoč revežem, njim je pogovor o logiki pogovor o debilizmu, njim je zdrav razum debilizem , debilizem pa zdrav razum, njim je lažnivec, da mu ni para življenjski idol,njim je oborožen človek sredi belega dne v času miru mirovnik in modri angel, njim je sonce sovražnik in satanistično verovanje, njim je zarota neresnica, nezarota pa resnica,njim je programiranje ljudi zdravo razumsko, neprogramiranje pa neumno, njim je navaden človek luzer, gnusen in zloben človek brez empatije pa navdih.

Ko jih j…

Objavljaj stvari ko imaš čas, po potrebi, naj ti to ne okupira tvoje življenje in čas. Zgubljaš energijo in voljo do lepega življenja.

Če dajo temo v teorijo zarote. Prav. Ni problema. Zakaj se ti sekiraš če se oni ne? Ljudem ponudiš in ne vsiliš informacijo. Je razlika.

Saj se ne sekiram, če bis e bi naredil tako, kot si dejala, da odprem novo temo. Zmoti le to, da ko so teme “umazane” se jih dopušča, dopušča se “umazane” podle komentarje, takrat je moderator, kot skrita rit. Ko pa se objavi nekaj na čem dejansko nekaj je pa tudi če je izredno pomankljivo nekaj zapisano pa se to prestavlja med teorije zarote takoj, kot da moderator hoče zatirati še najmanjšo možnost da se kdo kaj vpraša. Ker ljudje so se izkazali, da ko nekdo nekaj označi za teorijo zarote da je vse debilizem. Posledica pa je da imam potem same debile okorg sebe pa če so še bolj šolani.

Pa še to mimogrede: jaz osebno nikdar ne bi informirala ljudi, ki ti pišejo: darči, darmun, darko narko, pa omet in plevel in taka jajca. Takšni ljudje si tvojih informacij ne zaslužijo. Ne pišem ti to prvič. Saj veš.

Imej svoj ponos in druge kanale obveščanja. Mon forum ni edini v Sloveniji. Je pa edini ki je zrel za prijave in tožbe.

Odgovor na objavo uporabnika
grenivka neprijavljena, 13.09.2023 ob 11:20

Pa še to mimogrede: jaz osebno nikdar ne bi informirala ljudi, ki ti pišejo: darči, darmun, darko narko, pa omet in plevel in taka jajca. Takšni ljudje si tvojih informacij ne zaslužijo. Ne pišem ti to prvič. Saj veš.

Imej svoj ponos in druge kanale obveščanja. Mon forum ni edini v Sloveniji. Je pa edini ki je zrel za prijave in tožbe.

Saj brez skrbi ljudje bodo pač morali na krut način zvedeti in doumeti. Ne bo pomagalo če me berejo. Bo treba počakat da jih začnejo kot v filmih terorizirat. Je bil delček tega realiziran ne dolgo nazaj ampak hej, če jim ne kapne jim ne. Vsak je zase odgovoren pa naj počaka.

 

Kdo pa je tu moderator?

Oh ravnozemljaši spet blodite. Svet pa se lepo vrti naprej.

 

Odgovor na objavo uporabnika
ladygaladriel, 13.09.2023 ob 11:34

Oh ravnozemljaši spet blodite. Svet pa se lepo vrti naprej.

 

čudovito

Ko smo že pri teorijah…
Meni je na ušesa prišla teorija o tej letalonosilki v Trstu. Naj bi bila  pred potresom v Turčiji zasodrana v Turčiji.  Običajno bi se zasmejala tej trditvi.
Če ne bi prejšnji teden že nekje nekdo napisal, da bo 18 septembra pri nas hud potres.

Prva informacija, torej, naj v noči 17/18 pazimo, da spimo na varnem, je prišla od človeka, ki ga cenim in vem, da ni nek neuk ravnozemljaš.

Kaj je lažna kadrovnica kača? Si se malo privlekla sikat?

Sam odpelji se iz teme! Ker takšni kot si ti nam uničujejo življenje, sistem in državo. In sabotirajo pomembne informacije.

Tebe bi pa verjetno nujno moral nategnit en ravnozemljaš pa bi potem opazila razliko, kaj je in kaj ni. Zdaj si zamegljena z lastnim ego strupom.

 

Odgovor na objavo uporabnika
zelen paradižnik, 13.09.2023 ob 11:41

Ko smo že pri teorijah…
Meni je na ušesa prišla teorija o tej letalonosilki v Trstu. Naj bi bila  pred potresom v Turčiji zasodrana v Turčiji.  Običajno bi se zasmejala tej trditvi.
Če ne bi prejšnji teden že nekje nekdo napisal, da bo 18 septembra pri nas hud potres.

Prva informacija, torej, naj v noči 17/18 pazimo, da spimo na varnem, je prišla od človeka, ki ga cenim in vem, da ni nek neuk ravnozemljaš.

Ko so bile poplave, smo se hecali, da nas zdaj po požarih in poplavah, čakajo še potresi.

In ni bilo treba dolgo čakati.

pa saj se spet samo trije menite in si kimate. A ni vseeno, če si kimate na drugem forumu? Tukaj vas ali preskočimo ali kdaj kaj napišemo, kar pa itak nima smisla, ker ste insajderjeve ovce itak tako oprane, da verjamete samo insajderju.

Torej zakaj smetite tukaj? Greste na svoj forum in tam vnedogled razpravljate.

New Report

Close