Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu moj dan

moj dan

thja… ti želim tudi jaz :-)))

u jeben*** zdej sem pa res huda na našga računalničarja… za kaj vse me prikrajša :((( grrrrrrrrrrrrrrr. mu bom vrat zavila…. no, bom pa udejanila danes to slikico, kot si jo predstavljam po tvojem opisu, potem bom pa še par svojih interpretacij tega naredila, pa par bolj odstopajočih variacij, da bom ziher zadela :))) mislim, da bova z mojim vsaj enkrat zadela tisto, kar mi je milka z lešniki zaželela:))

no, evo… same lepe želje :))) kok je dons en fajn dan. buh, bom eksplodirala od vse te vihravosti in nagajivosti!!!!!!!!!!!!!!!!!

Če sklepam po tem, kako si se razvnela, boš zagotovo “zadela”, oz. bo on:))

A zdej boš pa še ti zaje*****, kot ostale? Sploh ni tolk hudo zarad tisga, k s ti misla

upam, ja, da bo zadel, v sredino tarče :))))

Ako ne gre drugače,
prosi računalničarja, da ti
pomaga pogledat.

Mogoče bo od tega (njega) še
kaj koristi, če ti je vsaj malo všeč.

:=))))))))

bruh! sori milka z lešniki, zdej si pa mimo vžgala… jojojojojoj :))) hihihi mislim, da on niti ne ve, kje je muca, kje je knofek in kje sta dami mični gospodični joškici. mislim, da je eden itstih, ki mislijo, da se žensko slači z miško in da se da orgazem sprogramirat 🙂

Sem ti prej pozabla povedat v tolazbo..da so vsi računalničarji isti..živi egoisti..oni lahk vse…nam pa prepovejo vse take uzitke..;)..uboge njihove žene si predstavljas ce ze nam ne dajo uzivat v tem..kaksni so šele pol doma..hihi…moj računalničar men pravi..” Kva si spet ušpičla..no rajš te bom uprašu kva nis?” pa ga tko nedolzno pogledam in prav okej okej..bova zrihtala;)..sam no moj je mal boljši..men še ni dal take zavore..kot tebi..toj..itak ma da dela kar jz recem;)! Mi je pa že veckrat kaj tazga zakuhu, da nism in nism mogla odpret..pridet tja in tja..pa ga klicm in povem..pa mi rece cist mirn “ja ne mores, ker si tko zascitena..no toj racunalnik”…mislm..nism mogla bit tih in sm mu rekla “a si mene tud ze zascitu…no predno me bos mi povej.d.a vem..da spremenim pol taktiko v seksu….na koncu;)”…in se je slisal le se eno muzanje…moski kaj čmo…haha.

ki ima danes roj. dan….
Sicer ne tako vesela kot ti, tudi ne tako mlada, pa vendarle….čestitke nama obema!

Lepo praznuj!

JOOOOJ, šele zdaj videl.

Vse najboljše, pa želm ti, da te enkrat Spider pofuka!!:)

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

no tole pa ne zastopim….

Ne sekiraj se, saj jaz tud ne, ha ha

Ali ji res ne moreš kaj lepšga zaželet? ha ha

pack spider…kako mores in na rojstni dan ji dat take zelje toje ne njene;)..haha..aja sej je r.dan ze mimo..okej..

tole si pa dobr napisala :))) no, še bolš si pokomandirala svoja računalničarja. jest sm pa dons zgrožena zvedela, da je naš računalničar odšel drugam s trebuhom za kruhom, zaščite pa so ostale. huh, zdej se bom mogla navadit na novega. no, ne bo težko, ker tega ta starga prec zamenam za kakega z napako, da ne bo tok pazljiv :)))

uuu, tudi tebi vse najlepše (čeprav malo zamujam). vesela pa le bodi!!!! poišči tiste mini drobtinice, ki te požgečkajo in te spravijo v dobro voljo. včeraj so bili to lahko sončni žarki, pa kak tujec, ki te prijazno pogleda, pa zgovorna prodajalka v trgovini. tok je enih drobnarij, ki lahko polepšajo dan, če jih ne spregledaš!!! mlada si pa čist tolk, kolikor hočeš bit. včeraj sem malo obupovala, kam grejo leta in da se nanvo letnico ne morem navadit, pa mi je dragi rekel (zeeelo pametno), eh kaj pa so te številke, a ni brez veze označevat sebe z neko številko. prav ima.

vse najboljšeeeee

hja, tvoja želja. hm, pri tem pa zlo težko rečem, da nej se tvoje želje uresničjo, potrojijo, pozlatijo, ker ne vem, kaj bi si s tem nakopala :))))

Ha ha ha:)))

No, kaj nisem lepo čestital?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Sej res, koliko pa si stara zdaj?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

nakopala..enga pajka..mogoce smarn pajka..ves kaksn je to..un ko so ga same noge;)..br jutr sadna..si lepo koncala vcerajsni r.dan…

27 let, sem jih zdej nanizala, pa e ša nisem navadila na to številko :))

fajn je blo ja 🙂 lepo sem ga začela, peljala in končala. uh, ko bi bila lahko vsak dan rojstni dan. moj se je odločil, da bo vsak dan praznoval svojega!

Starina:))))

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

To je pa super obleka za postavno privlačno dekle,kot si ti.Kako si kaj praznovala,je bilo lepo,te je tvoj ljubi s čim presenetil?

New Report

Close