Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu moj je pa najboljši!

moj je pa najboljši!

Saj mi je bilo ful nerodno, ampak…Kaj se je moj spomnil!
Prejle potrka na vrata ena punca v zeleni halci, pravi, da je iz cvetličarne. Pa v rokah tri vrtnice in paketek. Sem navajena, da si pri meni vsi kljuko podajajo, ker sem v prvi pisarni od varnostnika naprej, pa ljudje ne berejo napisov na vratih. In pravi, da ima za izročit pošiljko. V tistem se je pa še šef prikazal, ker je hotel “poročilo” od predvčerajšnjega “izletka”. In pravi: O gospa Pika, imate rojstni dan, kako lepo, kdo vam je rožice poslal?(Mimogrede, je bil povabljen na kofe in piškote v začetku junija, ko ga imam res,samo ni prišel).
Jaz pa: nimam, saj verjetno niso zame, rd mam spomlad! Pa deklica vseeno pove moje ime. Sem čutila vročino gor do ušes, nisem vedla, kaj zdej dogaja. Mi da, pozdravi in gre, šef pa kar drži odprta vrata.
In pol pogledam, kaj pa naj. So bili v paketku Neoangini! ( za par sekund čista zmeda) pa sporočilce(prepisujem):
Za mojo Pikico, da čimprej ozdraviš in se razcvetiš.
P.S. Včeraj je bilo sladko…
podpis

Ne vprašite me, kaj sem razlagala šefu, ker sem bila čisto preč, se je nazadnje kar pobral. Sem poklicala mojega in vprašala, kaj zdaj to pomeni. Se je izkazalo, da je kolega pozabil na ženin rd in je na hitrico organiziral šopek, pa je še moj pristavil lonček. Mislim, the best!
Napisano z moževo odobritvijo:)) in lahko povem, da je seks še boljš, odkar tole berem. Ne morem s prstom pokazat zakaj, ampak, res je tako.
Neoangini so tud vredu, že ližem:))
Taka presenečenja so sol življenja!

Jaz bi ti pa namesto neoagina poslal nekaj drugega za lizat. Tud pomaga, ker še namaže, ha, ha

Pika to hočem tudi jaz svoji narediti samo ne vem kam naj se obrnem. A mi lahko posreduješ naslov te cvetličarne? Lepo prosim?

Ne, Rak, to ji lahko jaz kar sam prinesem. Povej kam

lepo se je spomnu, ni kaj

Oj, sem že nazaj. Me je šef poklical k sebi v pisarno, je porajtal, da v moji nekako ni ta pravega vzdušja:))
Rak, midva oba delava v Lj, tukaj po moje vsaka cvetličarka to naredi, Gardenia cvetličarne pa zagotovo.
Zdejle mam spet enga v ustih:))), še men gre na smeh, ko tole pišem, kljub petku sem v peti prestavi!
Šef je bil ful hecen, se je vidlo, da bi rad malo raziskal, pa se je omejil na strogo “strokovne” teme…

Maš prav tako malo je treba in koliko nam to pomeni..take iskre cim vec in vedno bo lepo…bravo…le tko naprej..ne pozabi drugic ti njemu kaj tazga narest;)…

New Report

Close