Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moj mali prispevek za danes ….

Moj mali prispevek za danes ….

Le pazi se, da te ne bom drzal za besedo, hehe..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ti kar daj ! He, he, he…

Takole..zdej pa mam..smrc,smrc,smrc..zato je meni ježek zjutraj izpod koutrčka ušu..tko hiter..in to direkt u zajčkov objem..buaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ,,veeeee…šmrc.. veeeeeee šmrc…veeeeee…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Uf, muci, sej zjutraj ga ni bilo pri meni. Bil je čez noč…..

zdej pa nevem..pol ker je bil pol pr men..heheh bi dala roko v ogenj,po nežnosti..da je bil ježek..hihihi
Ježek dej razjasni situacijo..heheh vse smo zmešale..babnce jedne..hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Matr, kako pa ti veš, da je nežen, ja tule pa tudi jaz rabim njegovo, ampak zelo natančno razlago !

Ce je tako kot pisete imam ocitno dvojnika, v svari trojnika… Sicer pa se to lepo vidi na lisickinem dokumentarcu od vceraj…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ajoj , kok je ježek sladek :))))

še vedno se raznežim , ko se spomnim na ježka – lisička

Kako pa si uspela identificirat kateri izmed tistih treh sem jaz?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ja , čist z lahkoto !
Tist največji , najbolj okrogel , z najslajšim pogledom v kamero (pa še pomežiknu mi je) no , tist je moj , moj , moj ,moj , moj ježek :)))))))))))

lisička ma ježka tkooooo rada

Ni kaj, od hudica natancen opis…

Jezek, ki je zelo vesel, da ga ima lisicka takooo rada…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Pa saj ni edina.heheheheh ma te mamo radi..ti naš ježek,bežek..*****++++*****in te ne damo!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hvala muca, tudi ježek ima rad vse, cel Tjavendan…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

A ti veš, ljubi ježek, da nekateri ljudje premorejo
toliko ljubezni, da postanejo prav aghatni!
Naj ti lisička razloži, kako to izgleda!!!!!!
Jaz te tudi imam rada, veš, kot nageljnovo žbico alias klinček, kot vroče kuhano vino z vsemi mogočimi afrodiziačnimi dodatki, kot kopno cesto, kot ……… ejla, vsega ti pa tuki ne povem. Naj ostane nekaj skrivnosti za naše bližnje srečanje tretje vrste, a????

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Vse gre nekam v desno..ajmo i malo u ljevo krug..heheheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Oki, doki, ajmo, idejo još ……… u lijevo krug!
Ojla, zajček, to je …….. no, saj veš, pomoč
resničnemu trudu!!!

Mariči, ki se ji še vedno ljubi ……… rime vklup klanfati!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hja , še dobr , da ima ježek bodičke , da se nas lahko ubrani , bab nasilnih :)))

zeloooo nasilna lisička

hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

…od strani , takorekoč ….

rahlo desno usmerjena lisička ( Janša fan , saj veste , uniforme : ))

Da ni ti čisto z boka..pismo..ufff mi kar nekam čudno pr src ratuje..heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kaj pomeni aghaten?

Neznanje narečnih besed je ježkova slaba stran slaba stran…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Vsi se lepo imejte, bodite dobre volje in veseli, pa nasvidenje…

Ježek, ki odhaja….

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ti ubogi revež, nekaj slabega je dobro imeti,
verjemi; zaradi micenih pomanjkljivosti postane
človek včasih še celo privlačnejši!

Zdaj pa k problemu: ka pomeni aghatnu! No, napisati se ne da tako, kot se izgovori, ker tisti “gh” bi na bil v resnici tisti naš, ane lisička, tisti naš G, ki ni G, ki je napol G in napol H, in je “potegnjen” nekje izpod usničnega neba oz. iznad glasilk, tam nekje vmes nastane in izide nekam hudo čuden G, ki ni G ………

Naprej ti pa ne povem danes! Počakaj, le počakaj, čakajo te prijetna
presenečenja in verjemi ……… ne zaradi mene ……….. ampak ……… izplača se, kajti: zlato pravilo “Kdor čaka, dočaka”, se je še vedno, se vedno in se bo vedno …………. stoodstotno obneslo. Stvar je le v tem, KAJ se dočaka!!! Ha, ha, ha, ha!!!!

Mariči, ki še vedno rada kaj ušpiči, ko se dodobra naliči, in na sličico sliči!!!
Eh, mi pa gre na vse strani, malo doli, malo gori, vedno pa …………….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Prosto po slovarju narečnih besed , ki je strogo zaupen vojaški material :

.. aghatnost je stanje (povečini) organizma ženskega spola , ki pride v neposreden stik z živim organizmom moškega spola . To stanje je posebno agregatno stanje določenih predelov živega ženskega organizma in je predpogoj za uspešno izvajanje določenih gibov s strani (vedno bolj) živega organizma moškega spola .
Posledice takega vzajemnega delovanja organizmov drug na drugega so lahko usodne ! Potrebna je največja mera opreznosti in samoobvladovanja !
Ravnati z vso odgovornostjo !
…..

izobražena lisička

NEEEEEE !!!!!!

jest pa v jok – lisička , ki za danes še ni vsega povedala

New Report

Close