Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moj mali prispevek za danes ….

Moj mali prispevek za danes ….

………. bemti, lisička, si pa res izobražena. Ampak veš,
sem hotela pustiti našega ljubega ježka v
mali “nedoumici” in v živem tuhtanju, no, zdaj se
bo revež pa ustrašil te naše aghatnosti in jo ubrisa
čez dol in breg! Dobro, če je kaj organizma, kot praviš, in če je ta organizem kaj dedca, potem bo ostal in z aghatnostjo skrajno previdno ravnal, drugače, …………. posledice bo najbrž nosil sam!

Mariči, ki vedno rada kaj ušpiči!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hja , ne vem , no , posledice navadno “nosi” in to dobesedno živi organizem ženskega spola , he , he …

Ma , ježek je dec , pa bo vse opedenal kot je treba , sem sigurna , sej si ga vidla , ne , kako moško si je snel gas-masko :)))

lisička , ki je tudi kdaj pa kdaj v neposrednem stiku z določenimi živimi organizmi

…….. ej lisička moja draga, to o posledicah je
že čista istina, ampak, morda pa se organizem moškega
spola v to noče spustiti, zato pravim tisto o posledicah,
če že je, bemti, je pa res sam kriv!

A gas masko……. ja, ej, ta je pa res full zadeta. Me je tako lomilo, pa tiste čudovite učke, učke, da dol padeš (no, spet tisto: kdaj pa lahko gor?). Ej, smo pa res ene glavce, a? Učke, veš lisička, pa mene kar naokrog obrnejo in jaz res kar dol …….. ampka čist’ dol, tako prav dol’, glej, zdaj ti pokažem in sem že dol ….. no, kar res čist dol padem! In da so še tiste, sivo modre, da vidiš v njih jasnino neba, pa globino morja, pa čare gozdov in šum, pa možnosti, ki jih daje gmajnica ………. eh, eh!!!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Jooooooj , kok je slaaaadek moj ježek :)))

lisička , ki se ne sme spomnit na ježke , je že čist preč

New Report

Close