Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moj mož

Moj mož

Preveri s kom je in iz cifre od kolegice kliči za “en projekt”. Če ti povejo, da je v tujini, že nekaj več veš. Ali lahko preveris še za druge kolege, ali so tam. Se.lahko slučajno srečaš s kaksno drugo ženo od kolegov?

Preveri kartice, splet, zdaj ko ga ni.

Zahtevaj sliko mesta. Prej pohvali kar je že poslal.

Naroči, da ti prinese njihovo vodko al nekaj tipičnega za kraj. Ti povej kaj bi res res rada.

Začni € na stran dajat.

Najami detektive, saj € niso problem.

Men je to mal mimo….. moj zadnje čase mal več okol hodi, pač otroci so že mal večji …. pa je še bolj tečen kot prej. 😵

Ko čim več raziščes sama, vprašaj direkt in pozorno opazuj reakcijo.

Neverjetno, prave špijonke. Saj ste hujše kot CIA.

Sicer pa škoda časa, ni treba nič po telefonih brskat. On ima drugo. Gremo stavit?

Kako pa preveriš aktivnost na viber?? Lepo prosim za odgovor bi mi prav prišel!
[/quote]

Nalozi si life 360 lokator druzine iz Google play… Nalozi ga se otrokom in poslji njemu link/vabilo po sms da si ga nalozi…
Mi imamo tako in se takoj vidi kje je telefon, koliko casa, kje se je peljal…… super stvar, ce ti ukradejo telefon ali pa ce koga skrbi kje si, ce si veliko na cesti….

Hvala za marsikateri odgovor. Ravno to brskanje in špioniranje se mi gabi. Ni stvar v tem, da ni šel tja. Seveda je šel, saj so odšli skupaj z družbo in tudi sama sem bila ena od vozačev na letališče. Bolj imam občutek, da ni ravno na prizorišču.
Viber in take zadeve. Seveda uporabljam to in tukaj ni nič odkrivati, računalnik je zadeva ki gre vedno z njim in nikakor ne pušča doma. Drugih stvari nimam kaj brskat in nimam ideje kje bi…

Če ne želiš špijonirati, kako pa misliš, da boš izvedela, ali je kaj na stvari ali ne? Ne razumem. Misliš, da ti bo sam povedal, “Ja, žena, imel sem se zelo lepo, šel sem se v troje z dvema afriškima lepoticama, zdaj pa sem ful vesel, da sem spet doma”.

Ni čudno, da tako naivne ženske zlahka moški vlečejo za nos.

To pa je to, ko ima tip več dnara kot partnerka in se lepo požvižga na njo. Ti pa lepo doma čičaj in merkaj otroke, on pa ga fešta brez skrbi. Verjetno sploh nimaš neke besede pri dnarju. Si v podrejenem položaju in odvisna od njega. Delaj na tem, da boš se približala njegovim financam boš videla, kako se ti bo samozavst dvignila, na koncu te bo še vprašal, če se strinjaš, da kam gre. Tako pa sedaj životariš.

Nič nisi napisala koliko krat pa vidva z družino kam gresta.

Tudi o seksu med vaju nisi nič omenila.

Ni nujno da ima drugo, le s tabo mu ni všeč, lahko samo malo pohaja po svetu, lahko tudi kaka ljubica, mogoče je pa gej pa se s fanti druži.

Ja kaj pa ti njegovi pivski bratje nimajo družin? Ne moreš katere žene kaj pobarat?

Tokrat je šel z ljudmi, ki jih tudi sama zelo slabo poznam. Ni šla standardna družba, temveč bolj iz službenega okolja. Poznam jih zgolj po imenih, da pa bi vedela kaj o njihovih družinah, ali se povabila kam na kavo, tega pa ne.
Tukaj ne bom mogla nič. Res gre zato, da prvič dobivam čuden občutek. Klici so sicer tako kot običajno na dva tri dni se javi. torej javil se je ko so prišli v ponedeljek pa potem včeraj za dve minutki in pa poslal pet slik.
Ne, enostavno imam občutek, da tole potovanje ni nekaj ok. Bom počakala nedeljo, da se vrne. Do takrat tako nimam kaj naredit.
Seveda ne komentiram nebuloz da sem zaprta v kletko in bla bla bla. Tudi jaz lahko grem kamor želim. In kar se denarja tiče, tudi meni ostane več kot dovolj.

Napiši mu sporočilo, da se mu sedaj konec tedna pridružiš.

Fakk…, kot hijene, nasveti kako naj sledi tipa…, bolan um, to pa je štala v glavah teh, ki to počnejo. Kaj pa ona more tipu, tud, če ga dobi dobesedno na drugi ženski, hehe… keša masta dost, da se ločita, jaka muda, logično je, če ni ped-er, da si privoščijo tipi tud ženske…, kako naj tip tipa non stop gleda im pije z njim, to je živ dolgčas, če ni to huda pustolovska avantura, nek cilj, recimo premagat eno hudo goro in priti na vrh le te…., za biznis se lahko zmeniš v eni uri in podpišeš v eni minuti. Ko je pa denarja preveč in se vrtiš v dobrih hotelih, ki te prav srkajo v jebaško sceno, pa itak, samo iščeš… žensko, seveda ampak tisto xy, ki je nikol v življenju nisi videl, ker si želiš neki novega, itak.
Resničen primer, je možakar bivši ženi, ko to še ni bilo tako poceni montiral na avto sledilno napravo, takrat 1000€, pa sm ga takrat vprašal, če ga lahko potipam po čelu, da nima slučajno vročino… na koncu se je vseeno ločil in to na njeno zahtevo, đabe njemu/vam sledilna naprava…, heh, kaj vse gazi to zemljo…

Kaj boš čakala, da se vrne! Ziher ti bo rekel: Ljubica, bil sem na jaganju!
Ko še ni bilo tehnologoje, smo preverjali tako, da je kolegica poklicala v njegovo firmo. Ko so rekli, da je odsoten, je rekla, da ima en nujni posel in če je kje dosegljiv, da bi stopila v stik z njim. Še vedno so odgovorili v smislu, češ, joj – v Švici je. Torej dobiš prvi podatek. Potem vprašaš, v katerem kraju in hotelu je, pa pokličeš še tja. Ekola, dva koraka in veš vse.
Razen, če ne želiš vedeti?

Pri nas ni hodil.na izlete. Za to mu je bilo škoda denarja.. Čudno je bilo le to da nisem nič naredila prav. Se pare od nogavic po njegovem nisem pravilno založila. Na koncu sem ugotovila da me je varal ob nočnih službah.

Da varaš partnerja ne rabiš it nikamor, lahko si doma, v domačem kraju. Avtorici je bolj hudo, ker jo čustveno zapostavlja, pokliče vsake nekaj dni, ko bi se lahko slišala vsak dan in še takrat jo odpravi v dveh minutah. Če ti je nekdo res pri srcu te zanima kako je, mu poveš to in ono, pošlješ sliko, video, zaželiš lahko noč…itd
Nič od tega ni tukaj zato je upravičeno nejevoljna.

Ni vsak bogat kdor ima denar in ni vsak, ki ga nima reven. 😛

Podpis pod to👍

Pokliče na par dni??????????? Ko greva midva takole, pokličeva 3 x na dan.
Takoj ko prideva na cilj recimo…..da poveš da si srečno prispel, pa zvečer da otrokom zaželiš lahko noč………..

Očitno mu zate dolj visi, lahko bi se pa za otroke pozanimal.

Ma fuj no…..na kaj vse pristajate babe!

Ananka, poslusaj svoje obcutke.. ti nikoli ne lazejo. Zal.

Klikneš na stik in piše online ali npr. “last seen 10 minutes ago” ali last seen yesterday… Če pa ima skrito, pa ne moreš videti. To je še dodaten razlog za skrb…
[/quote]

Kako pa to skriješ? Hvala



takoj vloži za ločitev in se odseli v najem, k svojm …
To, kar ti meniš, si domišljaš … je bolano … bo vsaj on imel zdravo življenje naprej

VEM KAKO ZGLEDA TO IMAM DOMA TAKO BABNICO KI VOHLJA POVSOD TAM KJER NI POTREBNO.ME JE TUDI ŽE OBTOŽILA VARANJA PA ČE PRAV GA NI NIKOLI BILO.
OB TAKIH SUMNIČENJIHJ JE POSTALA TOTALNO PRISMOJENA OD NAVDUŠENJA DA BI LE KAJ NAŠLA IN ME JEBALA ZA PRAZEN NIČ.
TAKE BABNICE IMAJO OČITNO VELIKO PROSTEGA ČASA IN GA MORAJO NAPOLNITI Z BEDARIJAMI ,KI SE USTVARIJO V NJIHOVIH GLAVAH.
NE POZABITE BABE SO ŽLEHTTTTTTTTTTTTT.

VEM KAKO ZGLEDA TO IMAM DOMA TAKO BABNICO KI VOHLJA POVSOD TAM KJER NI POTREBNO.ME JE TUDI ŽE OBTOŽILA VARANJA PA ČE PRAV GA NI NIKOLI BILO.
OB TAKIH SUMNIČENJIHJ JE POSTALA TOTALNO PRISMOJENA OD NAVDUŠENJA DA BI LE KAJ NAŠLA IN ME JEBALA ZA PRAZEN NIČ.
TAKE BABNICE IMAJO OČITNO VELIKO PROSTEGA ČASA IN GA MORAJO NAPOLNITI Z BEDARIJAMI ,KI SE USTVARIJO V NJIHOVIH GLAVAH.
NE POZABITE BABE SO ŽLEHTTTTTTTTTTTTT.

Bi rada ugotovila, če so tvoji sumi utemeljeni? Potem boš mogla brskat, da boš vedela na čem si. Če boš čakala, da ti pove ( V kolikor mu omeniš, da si imela čuden občutek) se bo itak izmuznil. Bodi ziher, da ti nebo priznal. Jaz bi, kot so to svetovale že ženske prej, se prijavila spletno banko, ni vrag da nebi plačal vsaj 1x z kartico. Če pa si prepričana, da je stoodstotno tam, pa se odpravi za njim. Praviš da denar ni problem, torej?! Greš, pa ko boš tam ga lepo počakaš v avli hotela ali pa še bolje, se mu pojaviš ma vratih hotela. Presenečenje zagotovljeno, kakršnokoli že bo.

Ženska, ljubimca rabiš. Za tiste dni, ko ga ni. Boš videla, da naslednjič, ko bo šel, boš skakala od veselja. Ljubosumje bo izginilo. Vse se bo rešilo, bo zakon bolj srečen. Vsak rabi nekaj akcije zase. Razmisli. Pa jaz se ne ponujam, imam že urnik poln. Samo za info.

Verjetno te obcutek ne vara.
Sem pa prvo pomislila, da druzba ni glih po njegovem okusu (ali dejanja druzbe) zato se je odlocil, da ne bo v dogajanju, in od tu “nenavadne” slike.
Je pa res, da bi mi bolj skocilo v oci, da je na dopustu, a kljub temu sluzbeni sestanki.
Pa tisto nejasno jamranje pred potovanjem.

Po mojem je čisto vseeno, ali ima ljubico ali ne. Že to, da redno hodi na (tudi daljše) dopuste brez tebe pove dovolj. Pa ne, da morata mož in žena 24 ur na dan čepeti skupaj. Ampak že to, da ti pove tik pred odhodom, te ne povabi zraven, te pokliče 1x na tri dni – to pomeni, da ne mara svojega časa preživljati s tabo.

Morebitna ljubica je samo kaplja čez rob.

Težki zakonski problemi.

New Report

Close