Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moj mož

Moj mož

Zakaj pa ti njega ne pokličeš? Pa ne da imaš prepoved?

Najbrž je naučena, da ne sme motit med delovnimi sestanki….bo revež pomembni poklical, ko bo imel 2 minuti časa.


In ti teh prijateljev ne poznaš?? Kaj pa žene teh prijateljev? Zapelji se do prijatelja, k ženi njegovi na kavo, boš vidla če je kolega doma… Jaz bi ga definitivno ujela,če bi me varal. Sem pa tok shudiča, da bi našla način, da preverim…………….. ne bi mogla živet z večnim vprašanjem.

Nedelja je mimo…kaj odkrivaš…me zanima.

Kako pa to skriješ? Hvala
[/quote]

1. Greš pod More( spodaj desno)
2. Settings
3. Privacy
4. Izklopiš “Online Status”
5.izklopiš “Send Seen Status”

Avtorica,vikend je mimo,kako se je izteklo,si ga izprašala kje je bil in s kom? Verjetno zanima večino!?

Ko ženska dobi take občutke kot ti, da je mož kot robot, potem nekaj naredi v to smer. Ne pa da se ji zdi vseeno. Pač to pride, jaz sem recimo tako reagirala in se je popravilo. Moj si je že vrsto let hotel it gledat dirko motorjev. Pa gre sedaj vsako leto. Niti približno nisem pomislila, da bi me varal. Ni niti najmanjše spremembe v vedenju, tukaj je največji dokaz o tem. Prav tako ne rabi v tujino hodit da te vara, nekateri komentarji so smešni. mislim da je večji problem v tem, da te je čustveno zanemaril in ti namesto da bi kaj naredila, to mirno gledaš. Večkrat pojdi z njim, najbrž ima občutek da nočeš pa ti ne teži

To kar dela tvoj mož ni ok. Prej bi morala ti to z njim razčistiti. Pri vama je šlo že zdavnaj predalec.. Zato pa zdaj laže in naklada.. Moj mož je samo enkrat od kar sva skupaj naredil ,da so šli on in trije za dva dni, pol jih pa ni bilo štiri dni domov. Ker oni so se imeli res top v moški družbi.
Ko je pršu domov in je hotu.. Saj ves kaj.. Sem jaz vzela telefon in mu ga dala v roke..ja.. zdej pa prijatelju lepo ti zovi svojega kolega(imaš tri na izbiro) pa naj ti on da, ker tok top ste se imeli štiri dni da nisi znal domov pridet in si mi parkrat telefon dol vrgu kar je super top , zdej pa zberi kater od treh top frendov ti bo nastavu,sem ziher da bo s katerimkol od njih ful TOP
Nikol več.. Ne gre to tko jarane

1 pred mono

1 pred mono ?

a j zdej 60 ?

je ☺

Sam bi povedal, tako kot čutim, verjetno. Torej, občutek imam, da nekaj smrdi ali nekaj v tem slogu.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Avtorica ne no nič odgovora??

Najbrž je podaljšal , ni povedal do katere nedelje gre.

Pretiravaš, to je tudi veliko odvisno od seksualnega življenja doma. Ja ženske so lažnivke, tudi v tej temi ženska ni nič povedala o seksu.

Pretiravaš, to je tudi veliko odvisno od seksualnega življenja doma. Ja ženske so lažnivke, tudi v tej temi ženska ni nič povedala o seksu.
[/quote]

Pusti, človek nima pojma o življenju.
Če si neizživet, pač razmišljaš tako.

Če ima pameten telefon – kar ga po takem denarju in funkciji visokega položaja zagotovo ima, potem … ČE imaš brezskrben dostop do njegovega telefona … omogoči funkcijo sledenje telefonu … nato … če imaš dostop do njegovega email računa, s katerim je prijavljen na svojem telefonu, potem imaš tudi dostop do sledenja naprave. In tako lepo na zemljevidu vidiš kje se trenutno nahaja njegov telefon. 🙂 Če bo to funkcijo izklopil .. potem veš, da se nekaj čudnega dogaja okoli tebe.

Druga opcija je, da mu rečeš, če lahko greš z njim, ker si ZELO želiš iti zraven (če tudi ne boš hotela) … če bo ga zaskrbelo, kdo bo za otroke čuval … “ja ti, dragi možek … ali pa noben” …

Tretja opcija ti je pa spet, da namestiš na njegov telefon vohunsko aplikacijo, ki je sicer ne vidi nikjer med aplikacijami, ampak more iti v samo spominsko kartico, da jo najde, kar pa po moje ne počne. 🙂

Tu najdeš lahko svoj telefon:
https://myaccount.google.com/find-your-phone?pli=1

Ne pozabi, da moreš biti v google prijavljena z njegovim računom oz računom, s katerim je prijavljen na telefonu.

Torej, če računalnik s sabo jemlje, potem imaš eno ODLIČNO aplikacijo. Reče se ji Prey …

Sam sem jo uporabil pri svoji bivši, ker sem sumil, da me vara. Naredil sem se psihiča in na njen laptop namestil ta program … je skrit, ona sploh ne vidi, da je nasnet na računalniku – edino instalirat moreš v eno datoteko v Windowsu, ker tam itak nikoli noben ne brska … jaz sem jo dal v “widnows/system32/” … in potem je ta program slikal njen screen vsakih par minut oz na kolikor si pač nastavil, lokacijo (če je bila vklopljena), pa kamera na računalniku je slikala istega časa, ko je vse te podatke zajelo na par minut. In na parih slikah sem našel polno slik, kako se je en njej nag kazal, ona pa njemu joške …

Nekega dne so jo vse njene stvari pričakale pred vhodom stanovanja. Zraven pa pripisal: “Čas je, da se odseliš k svojemu jebaču. Papa. Tvoj, po novem, bivši.” 🙂

Ta program lahko isto nasnameš v njegov telefon.

Ha,ha ,si pa za hece!

Gospa se nič več ne oglaša.

Najbrž ji je proradilo, da jo je gospod mož nategoval par let……


…ali ji pa ni več do pisanja
…ali smo odgovarjali še enemu v vrsti monovskih trolov
…ali………….karkoli

Čemu se pa ti toliko zanimaš za to temo?
Želja po naslanjanju, privoščljivosti?
Če si podalo nasvet, je bil dobronameren? Rabiš priznanje?


…ali ji pa ni več do pisanja
…ali smo odgovarjali še enemu v vrsti monovskih trolov
…ali………….karkoli

Čemu se pa ti toliko zanimaš za to temo?
Želja po naslanjanju, privoščljivosti?
Če si podalo nasvet, je bil dobronameren? Rabiš priznanje?
[/quote]

čemu pa ti odgovarjaš? Temo si več kot očitno spremljalo, če veš zakaj gre….

Ja avtorica oglasi se ,no!

Pravokacija na kubik

New Report

Close