Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Moj partner mi jo noče poljubit

Moj partner mi jo noče poljubit


Kaj šele ko vidiš trdega z rdečo glavico. Takrat te šele zvije.

Moj pa je nor na dunajski zrezek pa tenstan krompir zraven, pa seveda mejčkeno zeljne solate zraven..mmm.,..mu pride takoj! Mene pa fajn pride, ko on super čevape popeče…mmm….:))

Moj pa je nor na dunajski zrezek pa tenstan krompir zraven, pa seveda mejčkeno zeljne solate zraven..mmm.,..mu pride takoj! Mene pa fajn pride, ko on super čevape popeče…mmm….:))


javi se mi na mail … dobiž lize do orgazma ☺


2 krat na leto . 🙂
[/quote]

A misliš, al veš? :)))

A misliš, al veš? :)))
[/quote]
Vem. 🙂

nov monizem: ŠČEBETAVČEK :))))))))))))


Vem. 🙂
[/quote]
veš ti samo fi luknje tvoje riti .. 3 prste

Ne razumem čisto dobro?
Torej, pri seksu imata poleg še domačo muco in partner jo noče poljubiti?
Pa ženska, a si ti normalna, zakaj bi pa moral poljubljati žival?
Mislim, ene ste pa res preverzne.
Fuj.

Najdes si drugega pa je to to:)

Pa obvezno zraven paštete nasekljaj še malo čebule.

Pa obvezno zraven paštete nasekljaj še malo čebule.
[/quote]

Mlada čebula.

Provokacija

Čisto nič mi ni jasno, ko to berem. Zakaj naj bi ona preskočila večerjo? In namesto večerje se ona namaže po muci, on pa to poliže? Zakaj bi bil on lačen in se omehčal, če ona preskoči večerjo?

Čisto nič mi ni jasno, ko to berem. Zakaj naj bi ona preskočila večerjo? In namesto večerje se ona namaže po muci, on pa to poliže? Zakaj bi bil on lačen in se omehčal, če ona preskoči večerjo?
[/quote]

To je križanka premetanka. Pravilno moraš sestavit črke, da ti postane jasno :)))

Mlada čebula.
[/quote]

Ja najboljša je mlada čebula, ker pa te trenutno ni, pa se da pomagati tudi s staro, ali s strokom česna.

Partner pravi, da ima slabe izkušnje pri tem, ker ko je lizal bivši mu je večkrat prdela pri tem in ga to danes zavrača od tega.
Povedala sem mu da jaz nikoli ne prdim.
Kasneje sva šla v sobo kjer mi je moral polizati anus, da se prepriča. In se je.

Kaj pa če je prebral, da si napisala , da ti JO noče poljubiti?


Ajde pederče vsiljivo, še nisi dojelo, da nisi zanimivo.😁

odvisno zakaj ti jo joče. mogoče si debela, grda, ali imaš kak izcedek, bolezni, kklamidijo, kaj vem če si lepa vitka punca ga pristavim tudi jaz da mi ga pocuzaš.pusti mail

Pokliči na 041 215 002. Skupaj najdeva.

če je bil kateri tok nor da je na tole poklical

Hahahaha tole me je pa do solz nasmejal 😂😂

Ja mene tudi…sploh ščebetavček!😂😂😂

Mogoče mu je narodno da bi te poljubljal raje se uležita ter se porivajta .

New Report

Close