Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Moj partner mi jo noče poljubit

Moj partner mi jo noče poljubit

ti si medicinski fenomen 🙂

Jaz mu ne bi dala tako dolgo, da bi na kolenih prosil za lizanje mucke….vzami ga vroke

ooooooooooooffffffffffffaaaaaaaaaaaaaaaaaccccccccccckkkkkkkkkkk
saj ne morem verjet

ooooooooooooffffffffffffaaaaaaaaaaaaaaaaaccccccccccckkkkkkkkkkk
saj ne morem verjet

Te si pac poisces enga ko ti jo bo 🙂

Pri nama pa je malo drugače. Ona mi ga redno fafa, drka, se igra z njim, jajčki, občasno tudi ritko s prsti in pa jezikom. Jaz pa jo njej samo nekajkrat letno, s tem da sva aktivna cca 2x do 3x na teden. Vendar pravi da njej ni do tega, oziroma, da ji lahko, ampak ji to ne predstavlja nekaj zaradi česar bi norela. Pa še nikoli v življenju pravi da ni. Ona obožuje da se spravi na njega in se nabija. Rabi kurca notri in ne jezika zunaj na njej in okrog. Pa naj povem da sva več kot 10 let skupaj in zelo odprta v pogovorih, tako da je to iskreno povedano. Natakne se pa rada in potem kar hitro leti do prvega orgazma, potem pa počasi nadaljuje k naslednjemu. Sem vesel da jo imam, je res super. Ampak pazite to. Če bi me kdo vprašal kaj je moj fetiš. To da bi me ženska polegla, šla nad mene in mi mokro muco dala na jezik in se gonila po njem. Zakaj že? vrjetno zato ker tega doma ne dobim. No tolk od mene.

veš kaj je fetiš? In kaj je želja?

da je lahko fetiš face siting in s tem gonjenje mokre pičke po mojem jeziku. Si zadovoln.

New Report

Close