Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu moj prispevek

moj prispevek

lenčica s številkami me je malo sprovocirala 🙂 …evo moj dodatek

….joj še 3 ure do konca šihta, jaz pa tako potrebna, da bi še nagnusnemu sodelavcu nastavila…ja nič, ni se dobro pentljati s sodelavci, bom počakala da pridem domov in naskočim svojega lepotca…
…evo še 2 minuti, še avto parikram, lubiii živjooo, zaližem ga sto na uro, jezik mu porinem do grla, takoj mu je jasno, začne igrati mojo igro, na hitro mu slečem vse kar ima na sebi, med slačenjem se premikava do kavča, porinem ga, pred mano v na pol ležečem položaju ves razgaljen, mi ponuja svojo otrdelo moškost, uuuvvaaa kaj je lep, malo se še igram z njegovim jezičkom, a ne morem več, korenjak me kliče, potrebna sem ko sahara vode, vzamem ga v usta, kot bi bilo zadnjič, ližem ga po dolgem in po čez, sesam, najprej nežno a vedno močneje, z usti objemem vročo glavico in jih obračam levo, desno vedno hitreje po glavici, roka ga še vedno drži in se obrača v kontra smeri, meša se mu, pogoltnem celega, goltam ga vedno hitreje in hitreje, naredim vakum, da ga odpelje v nebesa, preselim se na jajčka, roka ostane na korenjaku, oba spravim v usta nežno jih ližem, kot velik bonbon, roka se vedno močneje oklepa korenjaka in drsi gor in dol …prosi me naj ga naskočim….ooo lubi ne še, ne še…..želim si te še lizat….poležem ga čist, noge mu dvignem proti telesu, jojjj kako se mi ponuja, zopet se zaženem na korenjaka, plunem gor, roka drsi po nejmu kot po maslu, zopet ga začnem noro goltat, lizat sesat, prstki so že pri ritki, krožim po njegovem anusu, malo je suh..oh ni problema, z glavo se prestavim nižje in se z jezikom zarinem v njegovo luknjico, ližem jo…kar odpira semi…uf noro, roka je še vedno na korenjaku in lepo teče gor in dol.. iz moje vroče lepotice se cedi, kaplja ….že dolgo je pripravljena, a bom še malo počkala…ne zmore več….zagrabi me in me obrne, nimam več glavne vloge…a nič zato…ker vem kaj me čaka….mmmm…..nadaljevanje sledi…moram jit delat….

saludos

Madonca, superca tole. Vse do tam, ko mu ližeš rit. :))))

…uff tole pa je bilo rajcing.Mednožje je otrdelo in krvni pritisk je narastel,poželenje se veča…

ha,ha,ha:-)

che linda – bravo! nadaljuješ tradicijo Lalunce…

očitno imaš vse, kar moški potrebujemo :-))))

le, da bi te jaz pustil, da se izživiš do konca, kolikor ti duša želi…

potem pa…

Točno tako Che linda nadaljuje vroče zgodbe La Lune,Prve Maje,Bee,Ljubice in še kakšne.Bravo,le tako naprej.

domov k svoji mamci:)

naslov………….upsssssssssss

leta letijo - iščem stevardeso

Samo to, da res znaš….ustreči moškemu…..

Pa verjetno nisem edini v pričakovanju nadaljevanja takšne zgodbice….

Se že veselim…:))))

Všečno:-).

zelo je treba bit učena…da moškemu ustrežeš:))) (težkooo vas je prebrat:))

New Report

Close