Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Moj sin nazdravlja z lulčkom

Moj sin nazdravlja z lulčkom

Prav moram povedati. Zdi se mi tako prisrčno, da naj izve cel svet. V naši družini imamo navado, da vedno nazdravljamo, ko imamo enake stvari. Na primer, če bi vsi domači jedli sladoled bi nazdravili z njim. Pred dnevi se mož tušira, sinčka pa pripravljam, da bo šel tako za njim. Bil je že nagec, mož pa je tudi iz pod tuša stopil slečen, kako pa drugače. Takrat pa se sinko, obrnjen priti svojemu atiju, postavi na prste, se s svojim lulčkom dotakne atijevega in reče na zdravje. Midva sva umirala od smeha. Kaj ni to luškan dogodek, o katerem bomo govorili tudi, ko bo sinko že odrasel? Imate tudi vi kakšno simpatično prigodo z vašim otročkom, za katero ne želite, da gre v pozabo?

Tale je pa res simpatična. Meni z mojim sinom, ko je bil novorojenček najbolj luštna tista, ko je polulal patronažno sestro, ko je prišla na prvi obisk. Sem ravno snemala, ko ga je prvič kopala, potem pa je to malo bitje, vsega skupaj 3500 g, polula, nacilja direkt v obraz.

Moj sinček je imel tam nekje 4 ali 5 let, ko so prijatelji praznovali sinov rojstni dan. Moj sinček se me je cel dan držal kot klop. S sabo je prinesel vrečko igrač, ki jo tudi za trenutek ni izpustil iz rok. Ker smo bili zvečer zmenjeni še za eno praznovanje se nam je zdelo, da bi lahko odšli počasi odšli, saj sinčku očitno ni bilo do igranja z drugimi otroci. Mož ga je nesel v avto, takrat pa se je mali začel upirati, tuliti, da ne gre domov, klicati na pomoč slavljenca in še nekaj otrok, ki sploh nisem vedela, da jih je zaznal na praznovanju, od prej jih ni poznal. Otroci so pograbili lopatke, puške, palice in obkolili naš avto, ter zahtevali, da z možem izpustiva sinčka. Ta kolegialna gesta se mi je zdela tako zelo simpatična, da je nikoli ne bom pozabila.

Kaj pa vem… meni se ne zdi nekaj “za dol past”…

 

Pa tudi nazdravljanje s sladoledi in ostalim se mi zdi bedarija…

Se mi zdi, da imam problem z merami. Kako vraga vam je to uspelo? A ima mož lulčka do podna, ali kopaš 14 letnika?

Odgovor na objavo uporabnika
Na zdravje, 22.05.2021 ob 07:48

Se mi zdi, da imam problem z merami. Kako vraga vam je to uspelo? A ima mož lulčka do podna, ali kopaš 14 letnika?

Haha, isto sem hotela napisat 😄

Pa ok, jaz poznam ljudi, ki razmisljajo z onejem…

Odgovor na objavo uporabnika
Malo za hec, 17.05.2021 ob 16:25

Prav moram povedati. Zdi se mi tako prisrčno, da naj izve cel svet. V naši družini imamo navado, da vedno nazdravljamo, ko imamo enake stvari. Na primer, če bi vsi domači jedli sladoled bi nazdravili z njim. Pred dnevi se mož tušira, sinčka pa pripravljam, da bo šel tako za njim. Bil je že nagec, mož pa je tudi iz pod tuša stopil slečen, kako pa drugače. Takrat pa se sinko, obrnjen priti svojemu atiju, postavi na prste, se s svojim lulčkom dotakne atijevega in reče na zdravje. Midva sva umirala od smeha. Kaj ni to luškan dogodek, o katerem bomo govorili tudi, ko bo sinko že odrasel? Imate tudi vi kakšno simpatično prigodo z vašim otročkom, za katero ne želite, da gre v pozabo?

Bizarno. In to si drzneš deliti z vsemi.

🤣🤣🤣🤣

se kar ne morem nehati smejati…

Se strinjam. Ali pa je ati počepnil, da je lahko malček “nazdravil” z njegovim lulčkom? V realnosti bi fantek to zelo težko storil, pa če 3c stopi na prste…

Kolk pa je star tvoj sinček, sa se lahko s svojim lulčkom dotakne atijevega

Kr neki baba zmedena.

Kakšen bolan um se spomni nekaj takega…

Se dobro, da nimata hcere, ker ne bi imela potem s cim nazdravljat 😂

Ahahahahahhaaa. 🙂 🙂 dobra ja. Očitno “fantek” stopi na pručko pod tušem, da sta z atijem znivelirana v isti liniji.

 

Mislim bolno no,….

 

Provokacijsko sporočilo spet, s slikco, “za štepe”

kaj pa punce

Ahahaaaa dol padaam ahaa

Sicer so že ostali ugotovili, da je tema spet izmišljena, ampak, če ne bi bila:

kako bi odrasel sin reagiral, ko bi mama veselo razlagala znancem kako se je on s svojim tičem dotikal fotrovega tiča? Po mojem bi bil izjemno srečen, sploh, če bi to njegovi punci razlagala ali pa recimo sošolcem pa tako naprej.

 

Ja to je pa res treba takoj na internet dat. Koza nora

Ne, to ni nič luštnega ampak je ogabno. Ogabno iz vaše strani še bolj pa iz očetove. Sram vas je lahko. Marsikaj je luštno, tole je pa za prijavo in odvzem otroka.

Imam 6-letnika in vem, da tole realno ni izvedljivo. Bi bilo hecno, če bi bilo res, da si nekdo to izmisli je pa rahlo moteno.

Bom pa jaz povedala eno resnično: zadnjič pred spanjem sine resno vpraša: Mami, zakaj je špička grda beseda? (jaz: ????)  Barabara (vzgojiteljica) je rekla Nejcu, da je to grda beseda in je ne sme nikoli več govoriti, pa ne vem zakaj…

je spesnil celo pesem o penisu svojega sina.

    Omg, kako bo nazdravljal kot odrasel, hmmm 🙃😳🤣😅😅😂😂😂😂

 

Ogabno. In niti najmanj smešno.

A ko dva na enkrat prtisne na veliko potrebo, tudi drek primete v roke in nazdravljate? Vprasam za prijatelja, ki je ozdravljen alkoholik in bi rad nazdravljal.

bolno…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Odgovor na objavo uporabnika
Simpatično pol morda ne bo več, 23.05.2021 ob 11:28

    Omg, kako bo nazdravljal kot odrasel, hmmm 🙃😳🤣😅😅😂😂😂😂

ja kako, z mamico in atijem, oba bosta vesela “simpatične” bele fontane….

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

New Report

Close