Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek MOJ SONČEK IN COPATKI

MOJ SONČEK IN COPATKI

Po premoru se spet oglašam….In srnica, ti moja srnica, kako si le izvohala mojo skrivnost????

Vesela novica….moja novica…najlepša novica mojega življenja je ta, da bom postala mamica….Vsi točno veste, kako dolgo sem si tega želela. In kočno….Kupovali bomo copatke…jeseni….kakšni bodo, pa bomo še videli.

Imam pa še eno novico in to je ta, da sem zaprla vrata tašče in tasta, spakirala kufre in šla…No…smo šli…jaz, možiček, moj sonček in naša psička…Happy familiy…. Ja, včasih je res treba potegnit črto in meni je končno uspelo. Dovolj živciranja….sploh pa sedaj….

Hvala vsem, ki ste mi do sedaj stali ob strani in ki mi boste še vedno stali ob strani….Vse vas imam full rada!!! Cmok, cmok, cmok :))))))))))

Jutro Zvezdica.

Sem ti odgovorila že malo nižje:)))))))))

Saj nisi huda, ker sem izvohala:)))))))

Vse lepo želim tebi, tvoji družinici in še nerojenemu otročičku. Imel bo najboljšo mamico na svetu.

Cmoka, cmoka……:))))))

ČESTITAM

Prvi hit na radiu za zvezdico bo: TI SI MOJ SONČEK

Sta že kdaj prej premišljevala o imenih. Vem da je še prezgodaj ampak vseeno

Čau srnica. Sem prebrala. In zakaj bi bila jezna? Sem se itak imela namen oglasit, slej ali prej. Je bila pa to res moja največja želja. In sedaj se mi je uresničila…Čau srce moje zlato.

Ja, nekaj sva…ampak ne bi še o tem. Imaš ti kakšen predlog?

…moj zlati sonček, s teboj sem srečen…

Čau Seba in hvala.

zvezdica…. ko prebiram tale post… iz njega sije sama sreča in veselje. Čestitke… najprej za copatke, pa ni važno al bodo modre al rožnate, samo da bodo, veliko lepih in srečnih trenutkov do veselega dogodka in ko bo… bomo skupaj nazdravili, čeprav virtualno…

Čestitke za odločitev, ki sta jo potegnila oba z možem… veliko srce in veliko, veliko poguma je potrebno imeti ob taki odločitvi, vendar… verjemi, je vredno 🙂

Lep dan zvezdica pa veliko, veliko sreče v pričakovanju veselega dogodka 🙂

Jani

p.s. ti ti srnica, pa res, kako si izvohala :))))))))) majo srnice dober nos ja :)))

Jah no. Mislim, da je to vajina odločitev. Vem pa to, ko bo po HANI na vrsti še sin, bo TIMOTEJ

Aha….:)))))))))

ha ha ha

hehehehe :)))) ti ti ti :)))

živjo srnica :))

Jani, tudi tebi hvala za vse vse lepe želje….Bomo pa vsekakor nazdravili…ko pride čas…..Hvala še enkrat in cmoka

Lepo ime. A bo ljubkovalno Timi?

najbrže

Kaj pa če bo deklica?

Prav ponižno , a od srca , zvezdica tole si si zaslužila in zajček je srečen tokrat zate !

Hvala zajči. Sem te tako pogrešala in se vesela, da si se mi oglasila….CMOKA moja zlata miška…..

Seju je že. Zdaj je na fantku red he he he

Vem Seba, da že imaš eno deklico….Pravim kaj pa če bo še ena deklica….imaš ime tudi zanjo?

Moja moja ljuba zvezdica,

ko sem bila danes zjutraj že tako čustveno
bolj podobna vrbi žalujki, ki skloni svoje
veje čisto do tal in vpija vase vse, kar ji
mati narava ponudi, ko sem svojim čustvom
pustila prosto pot in obsedela tiho, mirno,
mislim pa dala deset minut prosto …….. in
ko sem odprla še tvoj post, mi ni preostalo
drugega, kot pustiti srcu, da prekipi, da s
cmokom v grlu in solznimi očmi svetu izpove
svoje …..

In jaz izpovedujem svoja občutja ob tvoji sreči tebi tako, da si izposodim avtorje, ki so to znali pred menoj povedati z vsem svojim bitjem. Jaz tako ne znam. Zato se vse svoje življenje resnično iz globine srca zahvaljujem tistim, ki jim je srce držalo pero in izpisalo občutja.

Torej, tebi zvezdica, ob vsej sreči, ki je te doletela in v kateri se za hipec, samo za hipec najdem tudi sama, ker še nisem pozabila vseh nepopisno lepih občutenj ob novici, da bo rojeno novo življenje, da bo dano svetlim očem ugledati tebe, da bo dano novi duši občutiti tvoja hrepenenja in srečo, ki si jo sposobna deliti, tebi zvezdica tole, kar je Cankar občutil ob materini ljubezni:

“Začutil sem tihe korake na stopnicah. Prišla je mati; stopala je počasi in varno, v roki je nesla skodelico kave. Zdaj se spominjam, da nikoli ni bila tako lepa, kakor v tistem trenutku. Skozi vrata je sijal poševen pramen opoldanskega sonca, naravnost materi v oči; večje so bile in čistejše, vsa nebeška luč je odsevala iz njih, vsa nebeška blagost in ljubezen. Ustnice so se smehljale kakor otroku, ki prinaša vesel dar.” (Skodelica kave – odlomek)

Močno ti želim tako videnje tebe same v očeh in duši tvojega bitjeca, ko bo sposobno zaznati vso tvojo ljubezen in vse, kar si sposobna dati takrat, ko bo temu doraslo. Do takrat pa ti izpišem še tole, kar meni leže globoko, res globoko v srce. S tem ti želim povedati čisto vse tisto, česar resnično ne znam drugače, ker sem ta hip morda preveč …….. ma kaj vem, zvezdica moja mila, preberi si in uživaj ob tem, kar te čaka:

“Moja mama je lepa. Njeni lasje so krasni in dolgi, valovijo in se bleščijo, njena usta se smejijo in kažejo zobe telohovega cveta. Če bi bilo sto mamic okrog nje, bi jo spoznal po ušesu. Ker to je lepo uho, s čudovitimi potkami veselja in tajnosti pripovedk. Pritečem k njej in dvignem roke, ona se nasmehne, potem vrže lase za uho in počepne. Močno se stisnem k zavojčkom labirinta in voham, kako vse diši po milu. Njen vonj je duh smrek, borovcev in madih muck. To je moja mamica.” (Boris Jukić; Vrtec zjabolki /odomek/)

Vso srečo, draga zvezdica. In ta hip moram spet ……. zatreti v sebi vsa mogoča čustva, ki navirajo ………

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hvala Mariči….res…..od srca….ne veš, kako sem vesela, da mi vsi vi in med njimi tudi ti, draga Mariči….stojite ob strani!!! Hvala.

Moja moja ljuba zvezdica,

ko sem bila danes zjutraj že tako čustveno
bolj podobna vrbi žalujki, ki skloni svoje
veje čisto do tal in vpija vase vse, kar ji
mati narava ponudi, ko sem svojim čustvom
pustila prosto pot in obsedela tiho, mirno,
mislim pa dala deset minut prosto …….. in
ko sem odprla še tvoj post, mi ni preostalo
drugega, kot pustiti srcu, da prekipi, da s
cmokom v grlu in solznimi očmi svetu izpove
svoje …..

In jaz izpovedujem svoja občutja ob tvoji sreči tebi tako, da si izposodim avtorje, ki so to znali pred menoj povedati z vsem svojim bitjem. Jaz tako ne znam. Zato se vse svoje življenje resnično iz globine srca zahvaljujem tistim, ki jim je srce držalo pero in izpisalo občutja.

Torej, tebi zvezdica, ob vsej sreči, ki je te doletela in v kateri se za hipec, samo za hipec najdem tudi sama, ker še nisem pozabila vseh nepopisno lepih občutenj ob novici, da bo rojeno novo življenje, da bo dano svetlim očem ugledati tebe, da bo dano novi duši občutiti tvoja hrepenenja in srečo, ki si jo sposobna deliti, tebi zvezdica tole, kar je Cankar občutil ob materini ljubezni:

“Začutil sem tihe korake na stopnicah. Prišla je mati; stopala je počasi in varno, v roki je nesla skodelico kave. Zdaj se spominjam, da nikoli ni bila tako lepa, kakor v tistem trenutku. Skozi vrata je sijal poševen pramen opoldanskega sonca, naravnost materi v oči; večje so bile in čistejše, vsa nebeška luč je odsevala iz njih, vsa nebeška blagost in ljubezen. Ustnice so se smehljale kakor otroku, ki prinaša vesel dar.” (Skodelica kave – odlomek)

Močno ti želim tako videnje tebe same v očeh in duši tvojega bitjeca, ko bo sposobno zaznati vso tvojo ljubezen in vse, kar si sposobna dati takrat, ko bo temu doraslo. Do takrat pa ti izpišem še tole, kar meni leže globoko, res globoko v srce. S tem ti želim povedati čisto vse tisto, česar resnično ne znam drugače, ker sem ta hip morda preveč …….. ma kaj vem, zvezdica moja mila, preberi si in uživaj ob tem, kar te čaka:

“Moja mama je lepa. Njeni lasje so krasni in dolgi, valovijo in se bleščijo, njena usta se smejijo in kažejo zobe telohovega cveta. Če bi bilo sto mamic okrog nje, bi jo spoznal po ušesu. Ker to je lepo uho, s čudovitimi potkami veselja in tajnosti pripovedk. Pritečem k njej in dvignem roke, ona se nasmehne, potem vrže lase za uho in počepne. Močno se stisnem k zavojčkom labirinta in voham, kako vse diši po milu. Njen vonj je duh smrek, borovcev in madih muck. To je moja mamica.” (Boris Jukić; Vrtec zjabolki /odomek/)

Vso srečo, draga zvezdica. In ta hip moram spet ……. zatreti v sebi vsa mogoča čustva, ki navirajo ………

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hej Mariči….A tako me imaš rada, da si mi kar dvakrat pisala??? He, he,he… :((((((((((((((((((((((( CMOKA zlata moja…..

Sem se ravno hotela opravičiti, no, ne bo
potrebno. Sem rahlo zmedena, res ne vem,
kaj se mi dogaja, a se stežka najdem! Bo že!
Oki, zvezdica, rada te imam pa res!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close