Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Moj strah, da virus ni živalskega izvora

Moj strah, da virus ni živalskega izvora

Po zanesljivih informacijah naj bi virus nastal v skrivnih murgelskih laboratorijih od koder so ga levičarski aktivisti na skrivaj transportirali na Kitajsko in tam raztrosili med prebivalstvo. Ker je Kitajska velik gospodarski player so menili da se bo od tam najhitreje razširil po svetu, pravi izvor pa bo ostal skrit. Virus menda vsebuje poseben komunajzarski gen, ki ljudi spremeni v levičarje ali pa umrejo, če imajo premalo levičarskih predispozicij. Zato je gospod Janez Janša edini, ki lahko prepreči to katastrofo.


V Slo jeziku bo najbrz tezko najti boljsi clanek.

To, ali je zadeva prisla vec slucajno ali po nesreci bi se dalo debatirati. Glede na timing in dolgi niz dejstev, ki govorijo na temeljito pripravljenost globalisticnih struj na vse vidike pandemije, se povvsem preprican, da ne gre za nobeno nakljucje. To pa se ne pomeni, da je krivec ta ali ona drzava. Ker vec kot ocitno je zadeva presenetila vec ali manj vse drzave. To nas vodi do zakljucka, da se je nekdo zunaj uradnih klik potrudil, da pride do nesrece. Za interese koga gre pa sem ze napisal.

heheh, drugače pa res v laboratoriju v ameriki, največjemu, so ga povabili, dela slovenski strokovnjak in pomaga odkrivati kaj je to za en virus in cepivo. ….


Zal je to nivo velike vecine slaboumnezev.

V začetku se je res veliko govorilo, da jim je pobegnil iz laboratorija. Potem vse potihnilo.

Jaz tudi verjamem, da jim je ušel iz laboratorija, nenamerno. Prevečkrat se jim je to že zgodilo Kitajcem.

Ta video pa poznam.

https://www.youtube.com/watch?v=vAr3515MJM0&t=22m24s

Na 22:24 Govori o virusu, čeprav je video bil narejen v letu 2019
Na 16:27 reče, da se bo Trump razglasil za kralja Izraela 🙂 Tako da ste to verjetno videli ali pa vam je kdo pokazal.

Razen teh naključij ni nekih dokazov, da je ta oseba sploh obstajala, ali da je to, kar govori, res.
[/quote]

Pozabili ste se vprašat, kako lahko nek video tako natančno predvidi stvari. Mogoče so pa njegovi dokumenti bili pravi, ane.

1. Izbruh virusa pod masko gripe
2. Trump se absurdno proglasi za kralja kot po scenariju
3. Gušenje z neko začasno ‘svetovno vlado’, ki bo morala biti ustanovljena, ker se bo morala skupaj boriti proti virusu

Kot da ste imuni na informacije, da nimate že zdaj nekega virusa v glavi, ki vam preprečuje razmišljat.

Tako komunisti kot Janševiški ‘katoliki’ morate uvidet, da vas iz ozadja uporabljajo in izkoriščajo marksisti. Supaj morate stopit družno, ker niste sami krivi, kaj so pa komunisti vedeli, da so jih uporabljali in izkoriščali marksisti.

Če živimo v normalni državi, se tak virus instantno zatre. Kako hitro in varno naprimer Rusi funkcionirajo brez marksistov. Zaprli so mejo takoj, okužence našli in jih izolirali takoj, kot tudi vse, s katerimi so bili v stiku. Kot da bi bili še edina funkcionalna racionalna država. Seveda, ko pa drugi imajo marksiste. Tiste, ki varijo pred Rusijo recimo. Nisem Rusofil, a propagando se da zelo hitro prepoznat po tem, da so nekateri kao proti tej edini racionalni državi brez pravega razloga.

New Report

Close