Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Moj strah, da virus ni živalskega izvora

Moj strah, da virus ni živalskega izvora

Gledala sem video iz maja 2019, kjer gospod natančno napove asimptomatski virus z daljšo inkubacijsko dobo, ki se bo maskiral kot gripa, za pozimi 2020. Pove, da je to del uničenja prebivalstva, ki noče sprememb v svetu 🙁 No, jaz jih nočem, jaz hočem svet kot je vedno bil

Bere iz dokumentov in reče, da se bo Trump proglasil za kralja enega kraljestva… Kar se tudi je, avgusta 2019, sem preverila datum. 5x sem preverila vse datume, tako da tudi te mini napovedi so se izkazale za resnične, vse do zdaj

Virusu naj bi sledilo daljše obdobje finančne krize, hude človeške krize, zatem naj bi iz krize vstala ena globalna skupnost. Sama mislim, da se dogaja nasprotno, da se države zapirajo?

Strah me je, da je ta stvar spočeta v laboratoriju in da se je ne rešiš. Prosila bi virologa, ki je gledal skozi mikroskop, da mi pove, da je virus zares prišel iz prebliskega živalskega stika. Žival ne zna kombinirat lastnosti SARSa, Hiva in gripe, človek pa zna

Torej želim slišat dejstva iz prve roke in da mi poveste, da bo vse v redu.


bi jaz dal motiko in nagnal na njivo!


1. Prav imaš, da virus ni živalskega izvora. Narejen je v Angliji s strani elit in proti koncu 2019 pripeljan v Wuhan, da bi odgovornost zvrnili na Kitajce. Sars plus hiv. Ob ustvarjanju vseh novih virusov naredijo tudi cepivo.
2. Namen elit je, da bi s tem močno razredčili svetovno prebivalstvo, preostale pa čipirali, da bi postali prostovoljni sužnji pod eno vlado, eno religijo…

Elitam že zdaj prebujeni del človeštva (pa še kdo) močno meša račune, zato načrt ne bo uspel. Vsekakor bo prišlo do sprememb, ampak v drugi smeri. Živimo v krivičnem sistemu, zato mora razpadit vse, kar sloni na egoizmu in materialistični paradigmi. Staro bo odšlo in dalo prostor novemu. S kakšnim tempom se bo to dogajalo, je odvisno od prebujanja ljudi. Mati Zemlja postaja sveti planet in mi z njo. Vse kar obstaja, viša vibracijo. Iz nizkovibracijske tretje gremo v višjevibracijsko peto dimenzijo. Kdor ni pripravljen, ne more naprej, v pravičen in human svet, kjer bomo znali ustvarjati na ravni miselnega sveta.

seveda nekdo je prebral knjigo postavil laboratorij v Vuhan in izdelal virus vuhan 400, britanci ziher, ne američani so tja izvozili okuženo kačo, kitajci pa to kar mirno gledajoin v začetku še tajijo izbruh… Dajte no kratke pameti.
Cepivo obstaja, vedno se razvija skupaj s strupom, ne smejo pa ga kitajci še dati ven ker pač ni primerno.
Torej virus so razvili kitajci, čeprav ga ne bi smeli razvijati, poizkusne živali pa so na črno prodajali na tržnici, vse to je bilo objavljeno, tako je virus ušel ven v okolje.
Osebno me bolj kot virus sam kot tak skrbijo njegove še neznane komponente poročajo o težavah zs centralnim živčnim sistemom pri ljudeh kateri so se drugič okužili,lahko da vsebuje tudi genetske komponente katere imajo za sedaj še neznane posledice.


1. Prav imaš, da virus ni živalskega izvora. Narejen je v Angliji s strani elit in proti koncu 2019 pripeljan v Wuhan, da bi odgovornost zvrnili na Kitajce. Sars plus hiv. Ob ustvarjanju vseh novih virusov naredijo tudi cepivo.
2. Namen elit je, da bi s tem močno razredčili svetovno prebivalstvo, preostale pa čipirali, da bi postali prostovoljni sužnji pod eno vlado, eno religijo…

Elitam že zdaj prebujeni del človeštva (pa še kdo) močno meša račune, zato načrt ne bo uspel. Vsekakor bo prišlo do sprememb, ampak v drugi smeri. Živimo v krivičnem sistemu, zato mora razpadit vse, kar sloni na egoizmu in materialistični paradigmi. Staro bo odšlo in dalo prostor novemu. S kakšnim tempom se bo to dogajalo, je odvisno od prebujanja ljudi. Mati Zemlja postaja sveti planet in mi z njo. Vse kar obstaja, viša vibracijo. Iz nizkovibracijske tretje gremo v višjevibracijsko peto dimenzijo. Kdor ni pripravljen, ne more naprej, v pravičen in human svet, kjer bomo znali ustvarjati na ravni miselnega sveta.
[/quote]

Elita potrebuje ljudi. Če že kdo sovrazi bo prej šla elita kot preprosti ljudje. Zato se elita tako skriva pred vsako boleznijo in virusi.

Daleč od resnice.
Letos se je svetovno prebivalstvo povečalo do danes že za več kot 30 milijonov. Letos je umrlo šele nekaj manj kot 13 milijonov ljudi.
Virus je veliko “prešibek”, da bi kaj bistveno vplival na naravni prirastek, ki ga je od 1. januarja do danes že več kot 17 milijonov. Če bi hotel vplivati na prebivalstvo, bi zaradi virusa moralo umreti več kot se jih rodi ali vsaj toliko, da bi bil naravni prirastek negativen. To bi pomenilo, da virus pokosi več kot 200 000 ljudi na dan.

Vrzi številke skupaj, pa vidiš, da je virusek pljunek v morje v primerjavi z rojstvi in da vse takšne teorije odpadejo, so pa dober biznis za nabiranje klikov in strašenje ljudi.


1. Prav imaš, da virus ni živalskega izvora. Narejen je v Angliji s strani elit in proti koncu 2019 pripeljan v Wuhan, da bi odgovornost zvrnili na Kitajce. Sars plus hiv. Ob ustvarjanju vseh novih virusov naredijo tudi cepivo.
2. Namen elit je, da bi s tem močno razredčili svetovno prebivalstvo, preostale pa čipirali, da bi postali prostovoljni sužnji pod eno vlado, eno religijo…

Elitam že zdaj prebujeni del človeštva (pa še kdo) močno meša račune, zato načrt ne bo uspel. Vsekakor bo prišlo do sprememb, ampak v drugi smeri. Živimo v krivičnem sistemu, zato mora razpadit vse, kar sloni na egoizmu in materialistični paradigmi. Staro bo odšlo in dalo prostor novemu. S kakšnim tempom se bo to dogajalo, je odvisno od prebujanja ljudi. Mati Zemlja postaja sveti planet in mi z njo. Vse kar obstaja, viša vibracijo. Iz nizkovibracijske tretje gremo v višjevibracijsko peto dimenzijo. Kdor ni pripravljen, ne more naprej, v pravičen in human svet, kjer bomo znali ustvarjati na ravni miselnega sveta.
[/quote]

Tudi sama sem že par let nazaj slišala in spremljala novice o tem prehodu. Mi je zanimivo, da o njih obvešča vse več ljudi in to naravoslovcev, ki naj bi veljali za bolj realistične in prizemljene ljudi. Čiščenje se je napovedovalo, a sem si ta prehod predstavljala bolj milo. Se mi pa dozdeva, da se kakšne elemente prehoda v 5D da opaziti (boljša intuicija). Zdi se mi, da za kakšne stvari, kar vem, kako se bodo razvile oziroma ali se bodo izvedle ali ne. Gre pa za dosti vsakdanje, nepomembne stvari. Ali pa vem, kdo me bo poklical, čeprav me že dolgo ni. Ali pa čisto brez veze preverim kakšno info, pa se izkaže za zelo pomembno. Boljšo intuicijo opažam tudi pri možu, ki se je prej temu celo posmehoval.

…. ima norišnica spet dan odprtih vrat…

Ta video pa poznam.

https://www.youtube.com/watch?v=vAr3515MJM0&t=22m24s

Na 22:24 Govori o virusu, čeprav je video bil narejen v letu 2019
Na 16:27 reče, da se bo Trump razglasil za kralja Izraela 🙂 Tako da ste to verjetno videli ali pa vam je kdo pokazal.

Razen teh naključij ni nekih dokazov, da je ta oseba sploh obstajala, ali da je to, kar govori, res.

Človeška neumnost res ne pozna meja. In tale forum je spomenik človeški neumnosti.
Že ta, da so virus razvili Angleži ali Američani je povsem iz trte izvita. Če ti razviješ virus in ga plasiraš, moraš imeti cepivo, da zaščitiš svoje. In glede na to, da Američani ponujajo miljarde za cepivo, pomeni da ga še nimajo. A ni potem to malo butasto, da bi plasirali virus brez ustreznega cepiva?
Nadalje: če hočeš spremeniti demografsko sliko sveta, s tem da si pobil 10 miljonov ljudi nisi naredil nič. Pokrepati bi nas moglo vsaj kaki dve miljardi, da bi se kaj poznalo. Če pa enkrat lansiraš virus, ki je sposoben pobiti dve miljardi, lahko zadeva uide nadzoru in pobije vse. Kdo bo pa potem delal za elite, ki so kao lansirale virus, če nobenega ne bo več?
Kar se tega tiče, so vojne veliko lažje obvladljive.

Kitajcem stvar ne odgovarja, ker se bo zgodila recesija iz 30 tih let prejšnjega stoletja in nihče več ne bo kupoval njihovega klumpa. Plus tega bodo države začele pritiskati na korporacije, da bodo začele umikati priozvodnjo iz Kitajske. Američani so že napovedali Patriotski Akt 2, ki bo strateško proizvodnjo (zdravila, itd, itd) vrnil nazaj v ZDA. Celo Pelosijeva se strinja s tem. To pomeni konec globalizacije in tule bodo Kitajci potegnili kratko. Upam samo, da bo Američanom sledila tudi Evropa, v kar pa zaradi bruseljkih beta-cuckov dvomim.

Zahodno politiko pa tudi vodi kapital, kateremu prav tako ne odgovarja sv. recesija. Imajo preveč radi denar.

Edino kar pri teh teorijah zarote verjamem je, da virus ni živalskega izvora.
Poglejte si malo kitajske multipraktike in bormašine, pa vam kmalu jasno, da pri taki šlampariji ni nič čudnega, da jim je zadeva ušla. In da ti gredo postaviti Biološki laboratorij v mesto in ne nekam v vukojebino, jasno kaže na njihovo šlamparijo in neumnost.

Virus ima spremenjen protein za HIV. ‘Pobegnil’ je iz laboratorija , ali je spet spodletelo Kitajcem, kot leta 2002 s Sarsom 1, ali pa nas ima kdo res na odstrelu, ker moje počutje ni čisto okej že od januarja ko smo ‘vsi zboleli’ za močno čudno gripo.

Jaz čutim ta nek vakum zlobe, ko se zgodi kak Bataclan, ali pa nek virus… Neko zlobo čutim zadaj. Bom jo poskusil sprovocirat, samo malo

Odiseja 2001 je povprečen film
Rit Rose Luxemburg je velika

Lahko pa da se seveda motim, to je moja lestvica scenarijev, ki so pomojem najbolj možni:

1. Kitajski laboratorij
2. Zloba iz ozadja, ‘Iluminati’, masonski marksisti
3. Živalski trg v Wuhanu

Glede na vse teorije zarote se čudim, da še nihče ni slišal virusa zakričati “Alah je velik” tik preden napade. Ampak po drugi strani, nima samomorilskih nagnjenj … hmm. Res čudno.

Brez raje elita pocrka, zato je ne bodo redčili. Ko se še malo namnožimo in bo zmanjkovalo vode in hrane, se bodo itak vsi pobili med sabo.
Vendar verjamem, do so ga razvijali v laboratoriju in da jim je po nesreči ušel. Nihče ga ne bi spustil namerno, saj kreatorji vejo, da se jim lahko vrne kot bumerang.

Prvi ki poziva k svetovni vladi, Gordon Brown.

https://www.theguardian.com/politics/2020/mar/26/gordon-brown-calls-for-global-government-to-tackle-coronavirus

Se je to sranje actually začelo? Bodo temu zdaj sledili vsi mediji?

V Angliji so začeli pse učiti, da bodo prepoznali ljudi, ki imajo virus, vendar so brez simptomov. Imate napisano pri nas in v angleških novicah. jeeee, pes spet najboljši prijatelj.

zavohali, ne prepoznali, se opravičujem, hehe, prvi rezultati so zelo vzpodbudni

Res je. https://www.bbc.com/news/uk-england-tyne-52057543


Ja končno nekdo z možgani. Bravo.

Avtorica, pamet v roke. Virus je priložnost za ustvarit malo gospodarkse krize. Če bi hoteli uničit prebivalstvo, bi vrgli par atomskih bomb ali pa ustvarili nekja hujšega od tega. Saj še navadna gripa, pa ošpice in podobno poberejo na stotisoče ljudi vsako leto, ne pa tale virus, ki je do sedaj pobral nekaj tisoč. Ja, ga ni še konec, ampak bi kljub temu morale številke biti bolj drastične. Če bi želeli čim več okužb, ne bi ukazali karantene. So pa s tem naredili štalo v gospodarstvu. Premisli malo. Trump se je pa itak imel za samega boga že zdavnaj preden je sploh pomislil na predsedniški stolček. Seveda bo vse v redu. Tako kot je bilo v redu po sarsu, pa po ptičji gripi, po eboli in tako dalje. Le tebi se ni zdelo tako grozno, ker se to ni dogajalo pri nas. Pa je bilo takrat več žrtev kot pri koroni. Pogooglaj malo o teh boleznih, pa še o gripi, ošpicah in tako dalje, pa primerjaj številke s korono.

https://sl.wikipedia.org/wiki/Koronavirus

Malo čuden video, ki mogoče nič ne pomeni, vir ni znan: Policija odpelje zdravega človeka, potem se pa pojavijo zdravstveni delavci, ki označijo tega človeka za mrtvega od Koronavirusa ?!?

https://www.youtube.com/watch?v=7gmRrHK0mLs

Kot v filmu Brazil al kaj
Vaš link
https://www.youtube.com/watch?v=NvlwCSNiFp0%5B/url%5D


1. Prav imaš, da virus ni živalskega izvora. Narejen je v Angliji s strani elit in proti koncu 2019 pripeljan v Wuhan, da bi odgovornost zvrnili na Kitajce. Sars plus hiv. Ob ustvarjanju vseh novih virusov naredijo tudi cepivo.
2. Namen elit je, da bi s tem močno razredčili svetovno prebivalstvo, preostale pa čipirali, da bi postali prostovoljni sužnji pod eno vlado, eno religijo…

Elitam že zdaj prebujeni del človeštva (pa še kdo) močno meša račune, zato načrt ne bo uspel. Vsekakor bo prišlo do sprememb, ampak v drugi smeri. Živimo v krivičnem sistemu, zato mora razpadit vse, kar sloni na egoizmu in materialistični paradigmi. Staro bo odšlo in dalo prostor novemu. S kakšnim tempom se bo to dogajalo, je odvisno od prebujanja ljudi. Mati Zemlja postaja sveti planet in mi z njo. Vse kar obstaja, viša vibracijo. Iz nizkovibracijske tretje gremo v višjevibracijsko peto dimenzijo. Kdor ni pripravljen, ne more naprej, v pravičen in human svet, kjer bomo znali ustvarjati na ravni miselnega sveta.
[/quote]
Ne. Virus je rezultat desetletnega dela znanstvenikov iz univerzitetnih in ali drzavnih instirutov niza drzav, financiranih iz drzavnih proracunov, povecina pa Kitajskim denarjem. Za to obstaja dolgi niz objavljenih peer-reviewed znanstvenih objav s parcijalnimi rezultati. Na internetu imate pescico poznavalcev, ki vam dobesedno na stran natancno od clanka do clanka razlozijo postopek kreiranja tega virusa, uporabljeno metodo, zakaj so ta ali oni del vgradili, kateri “problem” so s tem resili, uporaba CRISPR metode, katere receptorje vse napada, itd, itd.
Predvideva se, da so tam nekje leta 2015 Kitajci, na celu z dr. Zhao (tako se izgovori), zaradi dobrih rezultatov razvoj virusa, ki smo mu danes prica, nadaljevali kot vojaski projekt v P4 laboratoriju v Wuhanu saj je aktualna verzija se “boljsa” od verzij na katerih so delali v kobajagi znanostvene namene. Razvoj za vojaske potreba pa logicni ne pusca za sabo znanstvenih objav. Pa naj bo dovolj, ker mi na ipadu pocasi baterije zmanjkuje.

Ampak ravno zadnje dni, so nekateri znanstveniki povedali, da je nemogoče, da je bil ta virus narejen v laboratoriju, zaradi neke sestave in nekaj ima virus, ki se ne da narediti v laboratoriju. Zgleda, da so tudi oni bili sumljivi in preverjali. Se pa bojijo, da je virus nastal v človeku samemu, mutiral iz virusa, ki ga že imamo v ta… kar je zelo nevarno zaradi sevov. Je danes že nekdo dal povezavo. Nagibajo se še vedno prenos, žival, človek.

Aja, se to, zaradi tega, ker gre za dark project, se ze od zacetka marsikaj prikriva. Od kar so pred dobrima dvema mesecema Indijski znanstveniki objavili clanek, da je v virus vgrajena tudi HIV S protein sekvenca genov, se je pa “nekdo” prav potrudil, da zadevo cim bolj zamegli z poplavo raznih geneticnih variacij virusa, da bi dejansko izpadlo, da je virus nastal v naravi. Neodvisni strokovnjak Je ze pred 9 tedni potrdil vse to ceprav so clanek hitro dol potegnili.

Virus so ven spustili isti, ki Evropo posiljujejo z muslimanskimi “begunci”. Tudi dosti bolj ucinkovit je pri beli rasi in moskih na splosno. Statistika vam to ze sedaj dokazuje. Ampak o tem se uradno ne bomgovorilo, ker imajo nadzor nad mediji te isti, ki so nam to zakuhali.

Razumljivo, da je veliki vecini, tudi strokovnjakom, svet o BS. Ampak zal imate dalec prevec zaupanja v uradno znanost.

https://insajder.com/svet/militarizacija-boj-z-virusom-ki-naj-bi-nastal-v-laboratoriju-prevzela-generalmajorka

In ženska glavna. Pametna glava.

New Report

Close