Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moja mala ribica …

Moja mala ribica …

… danes praznuje 18 rojstni dan .

Že od zgodnjega jutra obujam spomine na tisto pričakovanje pred leti in na trenutek , ko sem jo prvič držala v rokah in ko sem ji čisto potiho zašepetala ” Dobrodošla med nami , ljubica , a taka si , končno te poznam , se te dotikam , te voham , okušam tvoja mehka lička in rokice … vse čudovite stvari sveta te čakajo , da jih spoznaš in okušaš , da rasteš v naši ljubezni … danes je praznik tvojega edinstvenega prihoda .”

Pozabljene so bile vse bolečine , ves strah . Ostala je samo sreča in veliko , veliko upanja , da bi se ji vse v življenju obrnilo prav !

Hčerka moja , želim si , da bi bilo tudi tebi enkrat nekoč dano občutiti vso ljubezen , ki jo mami lahko hrani za svojega prvega otroka !
Edinstvena si !

tvoja mami

ojej kako lepo.me je kar mrzla polt oblila…jep poznamo te občutke..In ne samo ob teh občutkih..ampak zmeraj ko se misel ustavi ob teh naših zakladih,se mi orosijo oči…
Vse naj naj tudi od mene za tvoj zakladek,ki je danes polnoleten..lepo praznovanje in da bi ta zakladek znal ceniti kakšno zlato mamico ima..:))))

lep dan vsem!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hvala muca , za vse lepe želje te dni :)))
Vračam v polni meri .
In komaj čakam , da prav kmalu odbrzim domov pripravljat eno malo družinsko praznovanje 🙂

Nikita

zajčku so se učke orosile…
Vse lepo E. tudi od H.

cmoka

čestitke E tud od Janija 🙂

Hvala , zlata moja , ji bom povedala 🙂
… in ko hodiš po soncu , se ne ogleduj za ovenelimi zvončki , ampak opazuj vesele rumene narcise , ki te prav dišeče pozdravljajo te dni :)))

Jaz pa, draga Nikita, tokrat žal, res žal,
ostajam brez besed …

Nekako mi danes pisanje ne gre. Če pa se
bom potrudila, pa pisanja nikakor ne bo konec.
Prazna sem, tiha otožnost me je zavila v svoj
pajčolan in ne morem se izmotati.

A kljub temu, draga Nikita, draga E. – življenje je praznik, če ga tako vzamemo. In praznik, Nikita, sem prepričana, da boš naredila: sebi in svoji deklici, svoji prvorojenki.

Naj vama k prazniku pripomore tole besedilo iz knjižice, ki sem jo jaz kupila svoji hčeri, ker ji nisem vedno znala povedati tega, kar sem ji želela povedati, žal.

Preberi ji besedilo, ki ga mati izpove svoji hčeri:

Draga hčerka, nikoli ne pozabi – nisi nekaj posebnega le zame. V resnici si nekaj posebnega. Tako pač je. Lahko bi rekla, da si najbolj bistra, najbolj dojemljiva, najbolj uravnovešena, najbolj morda, najboljša hči na vsem svetu. Toda to ne bi bilo prav. NIsem spoznala vseh hčera na svetu. Sodim lahko le po tem, kar poznam. Na podlagi tega pa praivm, da si najbolj pametna, najbolj bistra, najbolj uvidevna, najbolj modra, najlepša, naj …..

Draga Niki, obema vse naj!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Veš , da je moja najlepša rožica narcisa. Le kdo ti je povedal ? In veš kaj še , marjetice iz travnika…

ena lepa pesem…..

Praviš ,da sem tvoj zaklad.
Mama ali zaklad kaj dela?
Ali zgodaj vstaja?
Ali uboga?
Ali je dovolj,če te imam rad?

mama jaz sem tvoja sreča.
Ali sreča molči?
Ali nikoli ne joče?
Ali se kdaj zlaže?
je dovolj,če so moja lica rdeča?

Tvoje srce sem oh mama
to je najlažje.Srce samo bije,še v spanju bije zate.
Pa saj to sama dobro veš sama……

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

… da se ne bom vsakemu posebej zahvaljevala , bom vaše misli moji ljubi ribici dala kar prebrat :)))

Pa naj mi še kdo reč da obstaja še kaj lepšega kot naš otroci. Želim vam še veliko lepih trenutkov. Razdajajte ljubezen.

Enako kekec..razdajaj to dragoceno stvar osebam,ki to zaslužijo veš!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

je že to, Niki. Tudi jaz ji želim veliko ljubezni, največ zdravja, šoferski izpit (mami bo primaknila za avto;)), veliko prijateljev in prijateljic, dobro mamo in tatiča pa itak že ima.

Tudi tebi en lep prazničen dan!
L.

Ljuba moja Nikita,

pridružujem se vsem lepim željam in nimam kaj dodati.

Tebi in E. IZ SRCA VSE NAJBOLJŠE tudi od naše famiglie.

Naj živijo otroci, ljubezen in crkljanje, pa pomlad…….bom nehala,
da ne bo spisek predlog.

Poljub. Blanche.

A si noben ne upa napisat nič kej primernega za 18 letnico al kaj ????

No torej Nikitka…jaz bom napisal kej, kar ji pac ne boš kazala, (v upanju, da ji nisi pokazala kar povezavo na to spletno stran ups…)

Hmmm a 18 da jih ima?
Hmmmm

Nikita napiše:

” Dobrodošla med nami , ljubica , a taka si , končno te poznam , se te dotikam , te voham , okušam tvoja mehka lička in rokice … vse čudovite stvari sveta te čakajo , da jih spoznaš in okušaš , da rasteš v naši ljubezni …”

Saško se pa čez 18 let temu pridružuje, hehehe

Kva sem že hotu?

A mi daš njen GSM?
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

PS
Sorry Nicky ker sem ti popackal sicer čist lepo temo :(((

Se pridružujem Nikiti v tej želji zate Zajček…

Obema hvala . Vem , da je to res iz vajinega srca. Obema moje lepe misli in zahvala !!!

Zajček, naš zlati zajček….

Ti si največja duša, kar jih jaz poznam, res !!!!

Saško dijo porko ! Ustavi se…hahah…

Na CMOKA !

Uf kako zaustavljanje.

Da bi me le vedno ustavljali s cmoki :))))

yah ! Cmoka***

Hej, vidva, nehita se cmokat, da pridem
malo vmes!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

A pa ti sploh znaš še kaj drugega, kot
popackat ?? Sorrči, Sašk, samo suho zlato
si, res! Ko človek uzre tuki vmes tvoj nick,
mu kar srce poskoči! A ti dam jaz moj GMS?????????????
Nisi zadovoljne, nede?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ideja Mariči ! Lahko mu dam tudi jaz mojega….cifro mislim..

Ti si pa kot najlonka, ej:))))))))))))))))

Ki je jamrala, da ne more v kino, ker bo prišlo nekaj vmes

New Report

Close