Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Moja muca…..

Moja muca…..

……potrebuje mal crkljanja. Že dva tedna je ni nihče obiskal…:-(

Boga mucka!:-))))
A jo pol kar s svojimi prstki crkljaš?

Hm, poglej, da ni “crknila muca”, pa jih vonj odganja? :-))))

Hehec,

a je tole slučajno kakšno vabilo?

mačkonov, ki dobro predejo je tukaj kar nekaj :-)))…

da jih boš pa lažje dočakala (se mi zdi, da ne boš imela težav!!!), mal sama zakoplji prste v gladko in mehko dlako, jih namoči v vlažnih ustnicah in, saj znaš valjda!!! – cartaj!!!…

:-))))

lep dan še naprej…

hmm, potrebuješ vabilo??????????

pa kaj valjda ne poveš, moški!!!!!!!

:-)))))))))))))) ***

hehe, ljubic@, lepo te je spet PCati! Dopust bil ok? Toplo, vroče, nevzdržno lepo? Upam da.

Glede vabil – teh nikoli ne zmanjka, a kaj, ko imam vse kapacitete do konca zasedene za nedoločen čas?! :-)))

No, kakorkoli, tvojega sem vedno vesel!

Uživaj!

Sreč

Ne, je na novo sfrizirana, čista…sam starih kandidatov sem že malo sita..:-)

Eh… moja je že po dveh dneh čist preč od zanemarjanja, hihi….
Boooooga mucka….
Pocrkljat jo bo treba, ne pomaga nič drugega…. drugače boš samo nanjo mislila ves dan….
A fantje pa se nič ne javljajo, da bi prišli v pomoč?????? Hm…. čudno, čudno….

:-))))))))) *** naj bo, tile nasmehi so sam zate…in lubčki tud…

in ja, wwwwwwwwwwoooooooooooooooooowwwwwwwwwwwwwww srečko, da te spravljam “v veselje” in tresem tvojo prižnico je pa itak moja zlo ljuba aktivnost…

hmm, še dobr da se tko lušno razumeva…čeprav me ima, zdajle še posebej, da te mal zavrtim, z besedami cartam in divje razburkam tisto nekaj – neeeeee!!!!!! tako lubči…benti… :-))))))
…veš, ti tam, tko mal mi vedno “rogi rastejo” ko pišem tebi… :-)))

in ja, vse ok…dopust vroč, dragi še bolj, tko da, manjka mi nič…tvoje kapacitete pa so itak zasedene za nedoločen čas :-))))))))))))))))))))…
hehe, nekoč sem napisala navodila “Kako ravnati s pohotnico”…če jih najdem ti jih pošljem…. :-))))))

lep bod še naprej…

***

hmm, moram dodat “pa brez zamere”??!!…

Srečko ima smolo za nedoločen čas, KIRa je očitno dopust zmahal do smrti, ljubic@ ima težavo ker ni fant ;-), mene pa itak nobena ne jemlje več resno
😉

tebi sem napisala navodila “Kako ravnati s pohotnico”…

hmm, te bodo zdaj kaj bolj resno jemale? 😉

:-))))))))))))))))))) ***

lep dan…

Obvezno! Grozno znam zamerit, če se mi ne nariše, da je bilo brez zamere :-))).

Benti, šele zdej se mi svita, zakaj le se mi prižnica občasno tako hudičevo trese…

Glede navodil za pohotnice, le naprej, svoja sem nekam založil, tako da mi bodo še kako prav prišla, kajti tudi mojo ženkico je očitno nekaj pičilo in se še posebej trudi, da bi razburkala tisto nekaj…(v bivši JLA bi komentirali: “A meni teeeško!”) :-)))).

pa, brez zamere drugič (hočem rečt, lahko brez zamere:-)))

uživaj kolikor lahko in naprej…

Sreč s prižnice (majave in tresoče)

Kje pa so ta navodila? 😉

ps
Sreču se že maje prižnica!!!

mmmmmm, srečko…

pa saj ti veš, da ko bo popustila trdota (njami, kako sladka beseda!!!) tvoje prižnice, boš padel naravnost v moje pohotno naročje?!…
hahahahahaha…

:-))))))))) hvala za lep dan…že dolgo se nisem tako iskreno smejala in jaz se resno!!! tle gor rada predvsem zabavam…

vse lepo…in drž se prižnice…

ljubic@

opažam ja, da si jih založil :-)))))))))))

…nič narobe če se maje, sam da dol ne pade…

***

Roko dam v ogenj, da se mi ni začela trest samo prižnica ampak zdaj tudi noge! 😉

:-)))

mhm, čutim…

:-))))))) ***

Skoraj ga že vidim kako leti… jutri se bo pa kesal po celem forumu… 😉

hahahahaha…

veš, kesal se pa ne bo!!!…

mmm…

:-))) ***

>Ne, je na novo sfrizirana, čista…sam starih kandidatov sem že malo sita..:-)

…pa tolk frišnih je tukaj, ki znajo dobro božat muco…ma kaj božat…..
…še kaj več! 🙂

Trenutno je edini sex, ki mi gre po glavi enotna dohodninska stopnja 16, 28 in 39 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}:-))

hehe

Meni pa podpore-:)))))

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Občasno pa tud njemu pripada, da “dol pade”

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

:-)))))))

lahk se midva kaj zmenva
[email protected]

New Report

Close