Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moja punca trdi da mi marihuana gnije možgane

Moja punca trdi da mi marihuana gnije možgane

Tok kukr sen jaz pokadila trave ti še blizu nisi. Kadila lepih 10 let, velik, najprej vikende potem pa vsak dan po več đointov. Ne kadim več nic 7 let. Ne bon dolgovezila, zakaj je trava škodljiva, to si lahko preberemo na netu… Vem pa sledeče kej sem to iskusila:
– v 10 letih nobenega osebnega napredka
– izguba dolgoročnega spomina, tko marsikaj se je totalno zbrisali
– volja do česarkoli na minimumu
-ponavljajoči bronhitisi
– ful sem mogla pazit na kile, ker sem imela zadeta slonji apetit..

Ko sem nehala sem se po 6 mes totalno premaknila v lajfu…niti slučajno ne grem več nazaj… Pa bi jo še vedno, ker mi je ta občutek zadetosti zakon…ampak ni vredno.

Klapa s katero smo kadili in za katere vem da pustijo dnevno se danes, so skoraj propalice.. Nič od nič od njih.

A ne vete komu odgovarjate? Tistmu ki ni v debati, jaha pa okrog v drugih temah v valovih.😨

Kaj pa če bi raje odtekel kakšnih 10 km in bi potem opazoval, kako se ti je zavest spremenila. Mogoče bi šel opraviti kakšno dobro delo, to tudi človeka spremeni. Izkušnje lahko nabiraš tudi drugače, je pa res, da ni kul ter je potrebno veliko več energije vložiti. Če pa se zadaneš, je to brez truda.

Če boš kdaj imel otroke , jih nameravaš ” varno” vpeljati v svet droge?
[/quote]

Ampak lej…čist tko ti dam enostavno en primer. Npr da bi bil s punco na samem in bi se družila. Kaj je narobe če pokadim joint? Za sprostitev…tega ne delam vsak dan. Al pa če bi vzel ekstazi? A veš da pri ekstaziju čutiš ogromno ljubezni do ljudi? Hočeš se objemat pa ljubit s osebo ki jo imaš rad in ji vse iskreno povedat. Kaj je tukaj narobe? Če testiraš substanco, izmeriš pravilno količino in narediš vse da minimalizraš škodo…kaj je narobe? Pa ekstazi itak lahko jemlješ samo enkrat na tri mesce ker je nevarno če redno uporabljaš ker ko si na ekstaziju se ti zaloge hormona sreče v možganih sprazni zato čutiš tako evforijo in ljubezen. Saj ja lahko tečeš, delaš delo vse to…in to tudi delam mimogrede sem telesno aktiven. Ampak teh občutkov se ne da opisati. Ne moreš priti do te stopnje ljubezni brez substanc. In čisto tko….a se ti ne zdi da ima vsak človek pravico da spreminja stanje zavesti? Jaz mislim da jo vsak odrasel človek ima…


Hočeš povedati manipulirati z zavestjo, ker zavest nima dovolj moči za soočenje z realnostjo ?
[/quote]

Ne hočem manipulirati z zavestjo da se naučim stvari o sebi.

Ne hočem manipulirati z zavestjo da se naučim stvari o sebi.
[/quote]

Manka ti lubezni brez substanc

Ne hočem manipulirati z zavestjo da se naučim stvari o sebi.
[/quote]
OK.
Sigurno se boš marsikaj naučil o sebi.
Če si izbral drogo namesto punce, si le izbral težjo pot.

Ampak lej…čist tko ti dam enostavno en primer. Npr da bi bil s punco na samem in bi se družila. Kaj je narobe če pokadim joint? Za sprostitev…tega ne delam vsak dan. Al pa če bi vzel ekstazi? A veš da pri ekstaziju čutiš ogromno ljubezni do ljudi? Hočeš se objemat pa ljubit s osebo ki jo imaš rad in ji vse iskreno povedat. Kaj je tukaj narobe? Če testiraš substanco, izmeriš pravilno količino in narediš vse da minimalizraš škodo…kaj je narobe? Pa ekstazi itak lahko jemlješ samo enkrat na tri mesce ker je nevarno če redno uporabljaš ker ko si na ekstaziju se ti zaloge hormona sreče v možganih sprazni zato čutiš tako evforijo in ljubezen. Saj ja lahko tečeš, delaš delo vse to…in to tudi delam mimogrede sem telesno aktiven. Ampak teh občutkov se ne da opisati. Ne moreš priti do te stopnje ljubezni brez substanc. In čisto tko….a se ti ne zdi da ima vsak človek pravico da spreminja stanje zavesti? Jaz mislim da jo vsak odrasel človek ima…
[/quote]

Ampak to nisi ti, to je droga, vsa ta ljubezen je umetna in ne pristna. Tako kot so že ostali zapisali, trezen z zadetim nima kaj početi

Ampak to nisi ti, to je droga, vsa ta ljubezen je umetna in ne pristna. Tako kot so že ostali zapisali, trezen z zadetim nima kaj početi
[/quote]

Ni umetna ljubezen ampak okej vredu tud če je umetna ljubezen okej…kaj je narobe če imaš umetno ljubezen enkrat na tri mesce?

S prepovedjo rastline se osebno ne strinjam, je pa kajenje ena taka neprijetna razvada. Trava smrdi, še bolj kot tobak. In če jo moti ta vonj, ki se zažre v cunje, tvoje lase, zadah,…si bo naredila uslugo če bosta šla narazen. Verjamem tudi, da te naredi ležernega, ljudje se polenijo. Imam par kolegov, sicer čisto vredu karakter in zaenkrat noben ni “propalica”, ampak se vidi da so narejeni “na izi”.

To pa ne ve, da jih sploh nimas.

Bejž? Od kdaj se pa psihiatri ukvarjajo z dementimi? Kaj naj naredi psihiater z nekom, ki ima propadle možganske celice? Lahko pišete še večje bedarije? Če misliš pa nevrologe, mi lahko pa verjameš, da česa podobnega ne bi izjavil nihče z licenco, ker dementnemu, ki ima že itak nevrološke in psihične probleme, psihoze, dat še drogo, je … Saj nimam besed. Bi te rada videla poskusit in opazovat posledice. Enaka neumnost je, da trava povzroča alzheimerja.
Ker imam priložnost opazovati posledice dolgoletne posledice uživanja domače travce – nikar. Telesna zanemarjenost, slaba koncentracija … Tem ljudem je pač vseeno zase. Živijo samo za pohanje.
Da o tem, da s tipom, ki plava v svojem svetu, itak nimaš kaj delat, razen če se zakadiš zraven, ne govorim. Ni večjega dolgčasa. Ti misliš, da si kul, pa si samo luzer, ki ga je mučno opazovat.
[/quote]

Dejansko se z dementnimi bolj ukvarjajo psihiatri kot nevrologi; zakaj? Ceprav so vzroki demence ( alzheimerjeve, lewy telesc) organski, so simptomi vecinoma “psihiatricni” , tj nemir, razburjenje, agresija, edini medikamenti ki se dementnim dajejo v poznejsih fazah so, na zalost prav tako psihiatricne narave, tj antipsihotiki.
Prab tako, ce ima dementen clovek tezave ali mu morajo hitro dolociti diagnozo, npr za v dom pocitka, ga ne peljejo na nevrologijo, pac pa na psihiatrijo. To je sicer skoda in kot si mislim, bivanje tam lahko posteno razsuje ze tako razrvanega cloveka, ampak tak sistem pac v Sloveniji je.

Marijuana pa lahko ima pozitivne ucinke na alzheimerja,po nekaterih raziskavah prav konkretno thc
https://www.sciencealert.com/marijuana-compound-thc-removes-toxic-alzheimer-protein-from-brain
Ï

Cbd pa deluje pomirjevalno na nemir in agresijo vsaj toliko, ce ne bolj ucinkovito kot antipsihotiki.


Zraven pa še pasivno vdihava ta šit v sebe, sprejema v sebe ko se z njim poljublja… torej namesto da ga poskuša spreminjat, naj konča z njim (on je njena posledica prave težave)
Butasto je nekoga poskušat spreminjat, da bi bil tak kot hočeš, da bi ti uresničil neke cilje, namesto poiskal človeka ki tak že JE.
Kot bi psa poskušal spreminjat v mačko, ker ne najde mačke…. havstjupitisdet….


Po tvojih komentarjih, se mirno lahko zaključi, da si nerazgledana. Ostala si v časih, ko je propaganda proti konopljo na vse načine lagala in uničevala življenja ljudem, največ rakastim bolnikom, katerih človekova pravica je, kaj bodo konzumirali. Nimaš osebnih izkušenj, vse je preko rekla kazala. Temu jaz rečem pritlehnost in nekaterim tudi intelektualni pezde/ to je utemeljil Dr. Janez Rugelj /. Tebe ne zanima, da rakasti bolnik umre, briga te, vežen je tvoj namišljen prav.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Če imaš punco res rad, se odstrani iz njenega življenja, da bo lahko našla normalnega fanta, ki bo svoje življenje upravljal brez narko pripomočkov, in ne labilneža na poti v propad. Ti pa si s svojimi pogledi na Metelkovi ali v Rogu najdi sorodno dušo s podobno zblojeno glavo. Verjetno niti ni treba, da je punca, ampak po LGBT doktrini osebek xyz spola ali nezemeljskega porekla. Bosta v krogu sebi podobnih in družbi podgan, s katerimi si delijo prostore in način življenja, zapohana in zafiksana iskala razsvetljenje, višje razsežnosti bivanja in vseobčo ljubezen.

Se strinjam, konoplja ni droga, je prehransko dopolnilo.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Se strinjam, konoplja ni droga, je prehransko dopolnilo.
[/quote]
In problem je, da se ga zlorablja za omamljenje.

Koliko nakladanja, imam stike s psihiatrijo, sploh veš koliko ljudi je uničila psihiatrija, ki je že 30 let nazaj zgubila kompas in se pustila podkupiti farmaciji. Zakaj že? To odgovori.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Bejž? Od kdaj se pa psihiatri ukvarjajo z dementimi? Kaj naj naredi psihiater z nekom, ki ima propadle možganske celice? Lahko pišete še večje bedarije? Če misliš pa nevrologe, mi lahko pa verjameš, da česa podobnega ne bi izjavil nihče z licenco, ker dementnemu, ki ima že itak nevrološke in psihične probleme, psihoze, dat še drogo, je … Saj nimam besed. Bi te rada videla poskusit in opazovat posledice. Enaka neumnost je, da trava povzroča alzheimerja.
Ker imam priložnost opazovati posledice dolgoletne posledice uživanja domače travce – nikar. Telesna zanemarjenost, slaba koncentracija … Tem ljudem je pač vseeno zase. Živijo samo za pohanje.
Da o tem, da s tipom, ki plava v svojem svetu, itak nimaš kaj delat, razen če se zakadiš zraven, ne govorim. Ni večjega dolgčasa. Ti misliš, da si kul, pa si samo luzer, ki ga je mučno opazovat.
[/quote]

Kakšna pritlehnost ovce oprsnih možganov. Zakaj pa nisi šla v Ljubljani oktobra lansko leto na znanstveno konferenco;
https://www.eventim.si/si/vstopnice/konoplja-zdaj-ljubljana-grand-hotel-union-532089/event.html
Pa bi tam tvoje nebuloze stresala.
Če ne veš, konoplja ogromno pomaga pri Parkinsovi, Alzheimer bolezni, demenci in vseh starostnih težavah.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Zato si pa sama in boš tudi ostala, ker imaš nepredelano preteklost. Greš pa komentirati stvari, o katerih nimaš pojma. Se zgražaš, to je pritlehno. Te ne obsojam, samo dejstva napišem.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Zato si pa sama in boš tudi ostala, ker imaš nepredelano preteklost. Greš pa komentirati stvari, o katerih nimaš pojma. Se zgražaš, to je pritlehno. Te ne obsojam, samo dejstva napišem.
[/quote]
Hahahaha…. osebni napad, podtikanje, laganje tvoja stalnica.
Khm, toliko o prehrambenih dodatkih..
Pis s teboj.

Smiselno odgovarjaš, ampak večina rednih uporabnikov je dejansko zbluženih luzerjev, ki so nagnjeni k samopoškodbam in v lajfu ne bodo prilezli prav daleč, če bodo sploh preživeli. Zakaj iščejo umetne dražljaje je vprašanje za psiho stroko in drugo temo….
[/quote]
Kakšne neumnosti pišeš. Poznaš nič od nič. Če bi vedela, koliko znanih, uglednih ljudi pri nas uporablja konopljo, bi bila tiho kot rit. Tako si pa opravljivka in prenašaš rekla kazala. Itak, ovce oprsnih možganov ne vejo kaj je sram, morala, poštenje itd. Važno je biti pritlehen in v tem uživati. Iz kot pa prihaja pritlehnost, ovca?

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________


Ti si v defaultu nezrel, mamin sinček. Za tebe je samo voda. Ampak od vode lahko ukrep, si to vedel?

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________


In problem je, da se ga zlorablja za omamljenje.
[/quote]

Sem proti zlorabi vsake substance, to vedno povdarim. Tukaj se 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} strinjam s teboj.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Raje imam nekoga ki kadi travco kot alkosa, negativca, agresivnega, sodnika vse povprek….fuj.


Hahahaha…. osebni napad, podtikanje, laganje tvoja stalnica.
Khm, toliko o prehrambenih dodatkih..
Pis s teboj.
[/quote]

To so dejstva. Želim ti, da spregledaš in spoznaš kaj je tvoja prava težava. Je pa to tvoja karma, da se jo spremeniti, ampak tebi je ugodneje tako, kot imaš. Devica Orleanska, vsi drugi so pa v narekovaju prasci.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

New Report

Close