Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moja punca trdi da mi marihuana gnije možgane

Moja punca trdi da mi marihuana gnije možgane


Kakšne neumnosti pišeš. Poznaš nič od nič. Če bi vedela, koliko znanih, uglednih ljudi pri nas uporablja konopljo, bi bila tiho kot rit. Tako si pa opravljivka in prenašaš rekla kazala. Itak, ovce oprsnih možganov ne vejo kaj je sram, morala, poštenje itd. Važno je biti pritlehen in v tem uživati. Iz kot pa prihaja pritlehnost, ovca?
[/quote]

Če bi pozorneje bral, bi ugotovil, da je debata o zlorabi marihuane pri zdravem mladostniku (oz več njih), ti pa svoje teze o pozitivnih učinkih gradiš na bolnikih – kar je čisto ok in sprejemljivo, ampak daj si že enkrat rečti, da sta to dve različni zadevi…pa ustavi konje glede žaljivk, ker naša mnenja niso osebni napadi nate, čeprav morda tako čutiš….

Če bi pozorneje bral, bi ugotovil, da je debata o zlorabi marihuane pri zdravem mladostniku (oz več njih), ti pa svoje teze o pozitivnih učinkih gradiš na bolnikih – kar je čisto ok in sprejemljivo, ampak daj si že enkrat rečti, da sta to dve različni zadevi…pa ustavi konje glede žaljivk, ker naša mnenja niso osebni napadi nate, čeprav morda tako čutiš….
[/quote]

Travca, ko bi ostali mladoletniki samo pri tem bi bilo rajsko tako pa alkohola popijejo na tone to je veliko bolj žalostno. Zame osebno je najhujša droga alkohol.

Specifično sigurno ne, samo ob povezavi z duševnimi motnjami, da se določi doza. Moja mama ima demenco, pa psihiatra nikoli ni videla. Zdaj znajo določiti dozo že osebni zdravniki po izvidu nevrologa.
[/quote]

Z mamo sem hodila v polje na 3 do 4 mesece, psihiater jo je preko pogovora ocenil ali se demenca slabša in tako kot praviš je določil dozo zdravil. Osebna zdravnica antipsihotikov ni želela predpisovat se manj pa dozo odmeriti. In ja, se strinjam dementnemu človeku se zagotovo trava zagotovo ne daje. Že tako so nogi polni strahov in namišljenih nevarnosti…

Travca, ko bi ostali mladoletniki samo pri tem bi bilo rajsko tako pa alkohola popijejo na tone to je veliko bolj žalostno. Zame osebno je najhujša droga alkohol.
[/quote]

Vse kar omamlja je šit…no saj starci pa koko snifajo…isti šmorn – luzerji

Če bi pozorneje bral, bi ugotovil, da je debata o zlorabi marihuane pri zdravem mladostniku (oz več njih), ti pa svoje teze o pozitivnih učinkih gradiš na bolnikih – kar je čisto ok in sprejemljivo, ampak daj si že enkrat rečti, da sta to dve različni zadevi…pa ustavi konje glede žaljivk, ker naša mnenja niso osebni napadi nate, čeprav morda tako čutiš….
[/quote]
Zlorab substanc nisem nikoli podpiral. Sem a priori proti. To vedno poudarim. Če je bilo glede zlorab mišljeno, sem se zmotil in se opravičujem. Bi pa prosil, manj dvoumlivo pri pisanju.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

To so dejstva. Želim ti, da spregledaš in spoznaš kaj je tvoja prava težava. Je pa to tvoja karma, da se jo spremeniti, ampak tebi je ugodneje tako, kot imaš. Devica Orleanska, vsi drugi so pa v narekovaju prasci.
[/quote]
Zgolj tvoja projekcija, podtikanje, laganje in daleč od mojih dejstev.
Pa tolaži se s tem, če ti je tako lažje.


Zgolj tvoja projekcija, podtikanje, laganje in daleč od mojih dejstev.
Pa tolaži se s tem, če ti je tako lažje.
[/quote]
Živi v svoji domišljiji, fikciji. Me ne moti. Ko pa komentiraš stvari, okoli katerih nimaš pojma, pa me. Škoda te je, zbudi se.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Ne vsiljuj svoje fikcije meni, tenkjuveri mač…
Če hočeš konzumirat travco je to tvoja stvar, osebni napadi in laganje o drugih, ker se s tabo ne strinjajo pa več povedo o tebi, kot o drugih.
Aja, bob marley je veliko konzumiral marihuano, umrl pri rosnih 36 letih… ma bi človek pričakoval da bo še danes živ ! ne pa da so ga pokopale mestastaze na možganih zaradi tumorja na palcu….celo vsak dan je užival marihuano s tem namenom…
😉

https://youtu.be/JXJsT7WSwjo

Kako ste eni zadrti ljudje. Nič lahkotnosti, v vsakemu vidite grožnjo, v vsaki drogi smrt in nabijanje, kot da boste vi večno živeli. Veliko heroinskih odvisnikom sploh ne umre od heroina ampak jih ukradejo, pretepejo in umorijo drugi odvisniki, alkosi več kot polovica se jih zaleti z avtom, pade in gredo v večnost, če je. Ne vem kako morate biti tako čudaški. Trava sigurno ni nevarna droga. Kokain, naši politiki, ga snifajo non stop pa jih z veseljem volite in bi želeli biti na njihovem mestu..polno žurk, žensk, denarja …..za raka pa bo itak prej ko slej prišel zdravilo že zdaj ga ogromno pozdravijo, več kot v preteklosti in da priporočajo THC. Tudi epileptiki, Parkinsonova bolezen uživajo THC kapljice. Ko pa hočete dobro travco jo pridelujejo nune v Italiji in se same pohajo zraven. Je bil dokumentarec.

Bivšemu sem postavila ultimat: jaz ali trava. Je izbral mene. Z zadetim folkom se ne moreš normalno pogovarjati, pravzaprav je nemogoče. Tvoja punca ima prav, ti ne vidiš ker ti je trava že skisala možgane, da brez nje ne moreš. Si navaden odvisnik.

Ona ti hoče pomagat ven s tega ti pa se braniš kot džanki z abstinenčno krizo.

Če res nisi odvisen ne boš imel problem že danes opustit konzumiranje. Seveda se to ne bo zgodilo nikoli.

Propalica

Si vis pacem, para bellum.

Ce mas raje ganjo kot seks, imas problem. Ker ce raje pustis punco, kot travo, pol mas travo raj kot seks.
Ok lahko si tud gej in si seksa z zensko ne zelis, ce pa nisi gej, potem imas z ganjo ptoblem.
In ja, se strinjam, thc je lahko zdravilna zadeva, ampak a si ti bolan al zakaj kadis?

Ona ti hoče pomagat ven s tega ti pa se braniš kot džanki z abstinenčno krizo.

Če res nisi odvisen ne boš imel problem že danes opustit konzumiranje. Seveda se to ne bo zgodilo nikoli.

Propalica
[/quote]
Verjetno mu odnos s travo predstavlja večji užitek, kot odnos z žensko.


Verjetno mu odnos s travo predstavlja večji užitek, kot odnos z žensko.
[/quote]

Tugo nesrečo…

Boga punca…

Si vis pacem, para bellum.

Tugo nesrečo…

Boga punca…
[/quote]

Zakaj si taka? Od trave ne moreš bit odvisen. To je dejstvo in to dobro veš…zakaj lažeš?

Zakaj si taka? Od trave ne moreš bit odvisen. To je dejstvo in to dobro veš…zakaj lažeš?
[/quote]

Sofizem ni dejstvo.

Si vis pacem, para bellum.

Tugo nesrečo…

Boga punca…
[/quote]
Boga je, ker se premalo ceni. To pa ni njegova krivda.

Zakaj si taka? Od trave ne moreš bit odvisen. To je dejstvo in to dobro veš…zakaj lažeš?
[/quote]

Ne klobasaj neumnosti, seveda si odvisen… Oz odvisno koliko jo pokadiš. Kadila sem jo vsak dan, več let, ca 3 jole na dan, plus cigareti.. Prekleto težko je bilo samo ganjo ukinit… Sem mela težave… Pa še danes bi prižgala, pa vem da ko bom pokadila za 10 € bom kupila se za 10… In potem sem spet tam…..


Boga je, ker se premalo ceni. To pa ni njegova krivda.
[/quote]

Se strinjam.

Si vis pacem, para bellum.

Mlad si še, puberteta se ti je zavlekla malo čez dvajseta.
Sicer pa tako vsi, ki kadite travo veste, da vam to pomaga pri marsikaterih težavicah čez dan.
Kaj osebno ti lajša veš sam.
Ko boš pri tridesetih videl in občutil pešanje spodnje glavce, zaradi pešanja zgornje glavce, ne boš več tako pogumen.

Bivša pa bo takrat…. čez kakih deset let razmišljala, ko jo boš videl (zapomni si) …le kaj sem videla na njemu?

Prenehaj dokler si še mlad in imaš ČAS.

Sofizem ni dejstvo.
[/quote]

Preberi si kakšno knjigo preden pišeš neumnosti. Tisti ki najmanj veste o drogah ste vedno najbolj glasni. Neverjetno ej 😀

Tvoje pisanje odraža strahec v tebi, nepredelane traume. Razumem, ne obsojam, se ne podsmehujem.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Ahahahaha… spet podtika svoj strahec…

Preberi si kakšno knjigo preden pišeš neumnosti. Tisti ki najmanj veste o drogah ste vedno najbolj glasni. Neverjetno ej 😀
[/quote]

Kakšno knjigo?
-Moj prijatelj Piki-Gandža?
-Slišal sem travo rasti ?
-Zbirka najlepših pravljic Mario Špinel ?
-1001 dim ?
-Bajke in povesti o Konoplji?

:’)))

Si vis pacem, para bellum.

New Report

Close