Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu moja seksulja

moja seksulja

jaz, prijatelj in njegova prijateljica smo žurirali v enem od nočnih klubov, dama me je povabila plesat, sprava se mi ni zdelo nič takega, dokler se ni privila k meni vzela mojo nogo med svoje in se pričela drgnit, hkrati mi je na uho zašepetala: ” joj kako si luštna…mmm”. otrpnila sem pri sebi, njej nisem pokazala moje presenečenosti…njena igra se je nadaljevala in meni je pasalo, osvajala me je kot kakšen moški, prava obvladerka…ob 5 zjutraj so nas vrgli ven, jaz nabita s spolno slo, če bi bila spolna sla vidna bi iz nje švigala v plamenih…že gledala me je tako pohotno, da bi me pofukala kar tam na plesišču…

Moja sekskulja ni iz Ljubljane in sem videla enkratno priložnost in sem ji rekla:” Lahko prespiš pri meni, itak živim sama.” Oči so se ji zasvetile in na obrazu se ji je narisal lep, prijeten in pohoten nasmeh. Bila sem mokra, taksija pa še vedno od nikoder…prispeli sva v moje stanovanje, ponudila sem ji sok, vsedli sva se za mizo, na kar mi ona dirketno pribije:” ej meni je zelo žal, ampak danes te bom pofukala, pa če ti paše ali ne, že dolgo me ni nobena tako privlačila”. Še predno sem kaj rekla sem imela njen jezik že v ustih…in začelo sej je…kakšna nežnost, kako lepoo, v sanjah si nisem predstavljala, nekaj povsem drugega, takoj me je slekla, me začela nežno in počasi poljubljat, iz moje muce je teklo…s prsti mi je razprla pičkico in ko je ugotovila kako sem mokra me je tako porinila na posteljo in se zarila v mednožje, kaj mi je delala in to zopet tako nežno in čutno, dotaknila se je vsakega milimentra moje pičkice, vse skupaj je začinila še z noro tehniko prstov in raznimi norimi komentariji, da kako je sladka in kako me bo posesala, in kako mi bo jezik porinila v tamalo…res nisem dolgo zdržala, ko mi jezik porinila, kar se da globoko, mi je prišlo tako dobro, takoo fucking dobro…nisem prišla ka sebi še 10 min..

nakar sem se jaz nevednica spravila nanjo, tako sem bila potrebna, da sem se ji res posvetila…polizala sem jo od glave do tamle, dlje nisem prišla je bilo pri tamali tolko za početi, da je zmanjkalo časa…razprla sem ji pizdico in se potopila vanjo, poskušala sem jo oponašati, kaj je ona meni počela in kaj meni paše, če se sama…moja seksulja se je zvijala od užitkov,res sem znala, kot da bi to počela že ne vem kolikokrat….in res je bila sladka tamala, vonj je bil sesksističen, cela soba je dišala po seksu, osredostočila sem se na ščegetavček, prižgala sem večjo luč, da jo bolje videla, da sem si ogledala pizdico takoo od blizu..in res je lepa, okusna, da jo moraš polizat, da moraš zariti jezik vanjo, poljubljati, sesati skratka igrati….kar hitro ji je prišlo, objeli sva se in zaspali…bomo videli kaj bo…morda še kdaj, telefonov si nisva dali….

seksulja moja, krasno izkušnjo si mi dala, hvala ti, cel teden bo lep zaradi tega.

Noro dobro,samo še moškega bi morale vzeti vmes,da vaju še dodatno poteši in vama cuza in liže gležnje in prste na nogah…itd…;-)

seksulja ni bila iz LJ, cel dan je bila v tesnih salonarčkih, noge so ji pošteno švicale in zaudarjale…komaj je čakala, da se je sezula, saj jo je kurje oko bolelo že v lokalu in ….prav rabila je enega možakarja, da bi ji polizal stopala….vse tja do gležnjev…..

če boš tak nadaljevala..pa mogoče še bo..čez nekaj let….

leta letijo - iščem stevardeso

Kako vroča zgodba Razo kaj?

New Report

Close