Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moja sestra v LInzu ne upa več hčerk puščat samih domov iz šole

Moja sestra v LInzu ne upa več hčerk puščat samih domov iz šole



“Naši” pedofili so samo prikazen v vaših levičarskih glavah. Če pa že kakšen tak obstaja, pa ni treba paranoje zganjat. Treba se je pač prilagodit razmeram, ne pa takoj klicat represijo in diktaturo.



Daj ne seri ti. Koliko slovenčkov in bosančkov je pa že tebe kdaj naskočilo, da zdaj demoniziraš te nacije? Ni treba brez veze fašizma tukaj zganjat.

Ne upate si iti sama v Tivoli in Rožnik? Česa vas je pa strah? Da bo pobegnil tiger iz živalskega vrta? Dajte bit malo manj prestrašena pa uživajte in ne videti v vsakem grožnje….[/quote]

Jaz sem bila posiljena zato mi je neprijetno. Strah me je takšnih ljudi kot ste vi. Ki se norčujejo iz ljudi in njihove stiske. Ti misliš, da so vsi ljudje tako srečni kot si ti. Žal ne.[/quote]

In, te je begunec posilil?

Drugače pa sočustvujem s teboj, se mi je tudi zgodilo. Storilec je bil kleni Slovenec.

Jaz sem bila posiljena zato mi je neprijetno. Strah me je takšnih ljudi kot ste vi. Ki se norčujejo iz ljudi in njihove stiske. Ti misliš, da so vsi ljudje tako srečni kot si ti. Žal ne.[/quote]

In, te je begunec posilil?

Drugače pa sočustvujem s teboj, se mi je tudi zgodilo. Storilec je bil kleni Slovenec.[/quote]

ampak hlačke sta pa sami slekli, mar ne?

In, te je begunec posilil?

Drugače pa sočustvujem s teboj, se mi je tudi zgodilo. Storilec je bil kleni Slovenec.[/quote]

ampak hlačke sta pa sami slekli, mar ne?[/quote]

Jaz sem bila posiljena zato mi je neprijetno. Strah me je takšnih ljudi kot ste vi. Ki se norčujejo iz ljudi in njihove stiske. Ti misliš, da so vsi ljudje tako srečni kot si ti. Žal ne.[/quote]

In, te je begunec posilil?

Drugače pa sočustvujem s teboj, se mi je tudi zgodilo. Storilec je bil kleni Slovenec.[/quote]

Se zgodi. Ni treba zdaj vseh Slovencev imeti za posiljevalce.

In, te je begunec posilil?

Drugače pa sočustvujem s teboj, se mi je tudi zgodilo. Storilec je bil kleni Slovenec.[/quote]

Se zgodi. Ni treba zdaj vseh Slovencev imeti za posiljevalce.[/quote]


Tole je za moje pojme edino pravi odziv na tako zadevo. Noben noče verjet, dokler se ne zgodi njemu ali njihovim sončkom in sončicam. Potem grejo pa takoj v medije, pa na FB jambrat, čeprav je to čisto razumljivo in jih podpiram. Ampak vidim, da večina teh ozkoglavk tu gor se vedno ni dojela, da se danes zgodi tam, jutri pa že tu. In da jih ne bo pred tem noben prišel posvarit, da naj se pripravijo na tak dogodek. Ljudje so postali tako imuni, da mislijo, da bo ena taka situacija, ki nas bo doletela ali posameznika, najprej objavljena na internetu. Tako kot verjetno vse do zdaj take situacije v Franciji, Bruslju on drugod. Ne morejo razumet zaradi prepIha v možganih, da tudi tam to ni bilo in ko bo kje počilo, pač bo.


Tole je za moje pojme edino pravi odziv na tako zadevo. Noben noče verjet, dokler se ne zgodi njemu ali njihovim sončkom in sončicam. Potem grejo pa takoj v medije, pa na FB jambrat, čeprav je to čisto razumljivo in jih podpiram. Ampak vidim, da večina teh ozkoglavk tu gor se vedno ni dojela, da se danes zgodi tam, jutri pa že tu. In da jih ne bo pred tem noben prišel posvarit, da naj se pripravijo na tak dogodek. Ljudje so postali tako imuni, da mislijo, da bo ena taka situacija, ki nas bo doletela ali posameznika, najprej objavljena na internetu. Tako kot verjetno vse do zdaj take situacije v Franciji, Bruslju on drugod. Ne morejo razumet zaradi prepIha v možganih, da tudi tam to ni bilo in ko bo kje počilo, pač bo.[/quote]

Zate. Zame sta pa vedno dve možnosti : bo, ali pa ne bo.
Če bo, bomo ukrepali. Če pa ne bo, pa ne vidim poante v tem, da že eno celo leto tukaj travmirate in širite neko neutemeljeno paniko, strašite in svarite…če se ne motim (ne da se mi za nazaj brskat) je bilo od vas ravno tukaj lani brati grozovite črne napovedi, kaj vse nas LETOS čaka, kako nas bodo preplavili, kako bo vse grozno oh in sploh. Kako bomo že to pomlad vse ženske v vrečah, pa vsi po orožje, pa ne vem kaj.
Trese se gora, že eno leto se trese, miši je pa že čisto preveč.

Danes LInz, jutri Kranj. Berem komentarje in ne morem verjeti, kako zlahka, maloumno, nekateri ocenjujejo naraščajočo grožnjo. Ne prva, še bolj bo nevarna za 10x povečana tretja generacija.
Aja, pa splo nisem desničar, samo realist z iskušnjami in sposobnostjo predvidevanja.


Tole je za moje pojme edino pravi odziv na tako zadevo. Noben noče verjet, dokler se ne zgodi njemu ali njihovim sončkom in sončicam. Potem grejo pa takoj v medije, pa na FB jambrat, čeprav je to čisto razumljivo in jih podpiram. Ampak vidim, da večina teh ozkoglavk tu gor se vedno ni dojela, da se danes zgodi tam, jutri pa že tu. In da jih ne bo pred tem noben prišel posvarit, da naj se pripravijo na tak dogodek. Ljudje so postali tako imuni, da mislijo, da bo ena taka situacija, ki nas bo doletela ali posameznika, najprej objavljena na internetu. Tako kot verjetno vse do zdaj take situacije v Franciji, Bruslju on drugod. Ne morejo razumet zaradi prepIha v možganih, da tudi tam to ni bilo in ko bo kje počilo, pač bo.[/quote]

Zate. Zame sta pa vedno dve možnosti : bo, ali pa ne bo.
Če bo, bomo ukrepali. Če pa ne bo, pa ne vidim poante v tem, da že eno celo leto tukaj travmirate in širite neko neutemeljeno paniko, strašite in svarite…če se ne motim (ne da se mi za nazaj brskat) je bilo od vas ravno tukaj lani brati grozovite črne napovedi, kaj vse nas LETOS čaka, kako nas bodo preplavili, kako bo vse grozno oh in sploh. Kako bomo že to pomlad vse ženske v vrečah, pa vsi po orožje, pa ne vem kaj.
Trese se gora, že eno leto se trese, miši je pa že čisto preveč.[/quote]

vem da ste tle sami občudovalci in častilci Joškota imenovanega Titeja..
no takrat smo imeli rek..
DELAJMO SE KOT DA BO 100 LET MIR, PRIPRAVLJAJMO SE KOT DA BO JUTRI VOJNA..
in vsi so(smo) ploskali..in mahali z zastavcami..
in to je bilo TO.. ZAKON.. ena in edina PRAVICA in RESNICA.. kot 10 tabožjih..kajne levičarski zdraharji..???

a dones pa to ne velja nič..
a ste pozabili “zakletvo” titu..??
da vas ni sram..pa taki omladinci..


Tole je za moje pojme edino pravi odziv na tako zadevo. Noben noče verjet, dokler se ne zgodi njemu ali njihovim sončkom in sončicam. Potem grejo pa takoj v medije, pa na FB jambrat, čeprav je to čisto razumljivo in jih podpiram. Ampak vidim, da večina teh ozkoglavk tu gor se vedno ni dojela, da se danes zgodi tam, jutri pa že tu. In da jih ne bo pred tem noben prišel posvarit, da naj se pripravijo na tak dogodek. Ljudje so postali tako imuni, da mislijo, da bo ena taka situacija, ki nas bo doletela ali posameznika, najprej objavljena na internetu. Tako kot verjetno vse do zdaj take situacije v Franciji, Bruslju on drugod. Ne morejo razumet zaradi prepIha v možganih, da tudi tam to ni bilo in ko bo kje počilo, pač bo.[/quote]

Zate. Zame sta pa vedno dve možnosti : bo, ali pa ne bo.
Če bo, bomo ukrepali. Če pa ne bo, pa ne vidim poante v tem, da že eno celo leto tukaj travmirate in širite neko neutemeljeno paniko, strašite in svarite…če se ne motim (ne da se mi za nazaj brskat) je bilo od vas ravno tukaj lani brati grozovite črne napovedi, kaj vse nas LETOS čaka, kako nas bodo preplavili, kako bo vse grozno oh in sploh. Kako bomo že to pomlad vse ženske v vrečah, pa vsi po orožje, pa ne vem kaj.
Trese se gora, že eno leto se trese, miši je pa že čisto preveč.[/quote]
Prazan betica ti bo torej ukrepala šele ko boš ob njo? Res ste omejeni. Ukrepat bi bilo treba prej, ne da ste omedlevali od navdušenja, da se miljoni tuje rase, nastrojeni proti vsemu kar ni njiove vere, brez nadzora sprejemajo v Evropo.

Le poglej malo severneje kaka miš se je rodila in je nihče ne more ustavit. Taki res niste vredni, da živite v naši družbi.

Dejte mi razložit, kako bodo povečali generacijo, če sami tipi v Evropo hodijo? Bomo Evropejci prepričali svoje hčere, naj se z njimi poparčkajo?

Zdaj- ali se šališ ali pa te nekdo plačuje, da zganjaš paniko?
Če je šala se zresni, ker obstajajo psihično labilne osebe, ki ti bodo celo verjele.
Če te pa nekdo plačuje pa približno vem kdo je to 🙂

Naj pač počakata na starše, da jih prideta iskat.Nikoli ni idealno in nikoli ni bilo.Lahko se pa preseliš v
Mongolijo.[/quote]

Citira nekdo iz naslonjača.

Ko se bo dogajalo tvojim bližnjim, boš pa dojel-a, a ne?

Ampak ker je zate pač en “Linz” daleč od tebe, te ne gane…. Ti, “sam jamrr” vzdevek…

Nekaterim mora res se zgodit na domačem dvorišču, pod domačim foteljem, da boste dojeli.

Imam otroke in mi ni vseeno za njihovo varnost z vidika. Ker že vsesst se na avtobus, pa peljat se v BTC, ali pa kamorkoli drugam, bo kmalu problem… Žal ne bo več tako varno in brezskrbno za današnja dekleta, najstnike, kot je bilo zadnjih 15 let. Nič več.[/quote]

Zate. Zame sta pa vedno dve možnosti : bo, ali pa ne bo.
Če bo, bomo ukrepali. Če pa ne bo, pa ne vidim poante v tem, da že eno celo leto tukaj travmirate in širite neko neutemeljeno paniko, strašite in svarite…če se ne motim (ne da se mi za nazaj brskat) je bilo od vas ravno tukaj lani brati grozovite črne napovedi, kaj vse nas LETOS čaka, kako nas bodo preplavili, kako bo vse grozno oh in sploh. Kako bomo že to pomlad vse ženske v vrečah, pa vsi po orožje, pa ne vem kaj.
Trese se gora, že eno leto se trese, miši je pa že čisto preveč.[/quote]
Prazan betica ti bo torej ukrepala šele ko boš ob njo? Res ste omejeni. Ukrepat bi bilo treba prej, ne da ste omedlevali od navdušenja, da se miljoni tuje rase, nastrojeni proti vsemu kar ni njiove vere, brez nadzora sprejemajo v Evropo.

Le poglej malo severneje kaka miš se je rodila in je nihče ne more ustavit. Taki res niste vredni, da živite v naši družbi.[/quote]
Samo butl meni,da kar se dogaja drugim se njemu z enakimi akterji ne bo. Zakaj bi jim pustili,da ”plenijo” tu? Pa v takem sorazmernem miru smo ziveli v Evropi..zdaj pa terorizem, vandalizem, umori,posilstva.. cemu?? Ker je Merklova hotela pokesanje in odpustek za grehe preminulih nacijev? Samodestruktivna baba. Ampak jaz ne sodelujem v njenih bolnih krscanskih milostnih potezah. Zakaj bi se ti ljudje z tako drugacnimi vrednotami morali potikati tu in ogrozati (za enkrat ”samo” te) najranljivejse skupine? Zakaj? Ker doma nimajo dela? In kaj potem morajo tukaj posiljevat,klat, krasti,raztreljevati..in karsigaje se njihovih ”vrednot” oz bolje receno tehnik dela 🙁 .

Ta vera “baba za šporgert, jaz bom pa kraljeval”? To že imamo v Evropi, smo navajeni tebe, modrival.

Dejte mi razložit, kako bodo povečali generacijo, če sami tipi v Evropo hodijo? Bomo Evropejci prepričali svoje hčere, naj se z njimi poparčkajo?[/quote]

Jah, levičarke se nič ne ponujajo, da bi jih spolno servisirale, čeprav so tako polne dobrodošlic. Pa davkov tudi ne bi višjih plačevale za njihovo vzdrževanje. Ni ravno vljudno, da nekomu plozaš, kako je dobrodošel, potem pa pozabiš nanj in naj se sam znajde.

[/quote]

Dejte mi razložit, kako bodo povečali generacijo, če sami tipi v Evropo hodijo? Bomo Evropejci prepričali svoje hčere, naj se z njimi poparčkajo?

Tako, da bodo ženske rojevale non stop, tudi naše seveda, ki se bodo zapletle z njimi, in iz mešanih družin, ki bodo nastajale. Takih primerov je veliko, oglej si jih, o njih jih tudi učijo:

https://www.youtube.com/watch?v=ZDKk15KcqNk

Sicer pa, išči si sam svoje informacije. Manj boš vedel, lažje boš živel. Že moj nick te tega uči 🙂

Že groziš. da ne smem komentirat, pač povem svoje mnenje, takoj bi omejevala svobodo govora, vse kar sem napisala je tudi delček resnice, pa še kakšen pedofil se je tudi našel.

Zate. Zame sta pa vedno dve možnosti : bo, ali pa ne bo.
Če bo, bomo ukrepali. Če pa ne bo, pa ne vidim poante v tem, da že eno celo leto tukaj travmirate in širite neko neutemeljeno paniko, strašite in svarite…če se ne motim (ne da se mi za nazaj brskat) je bilo od vas ravno tukaj lani brati grozovite črne napovedi, kaj vse nas LETOS čaka, kako nas bodo preplavili, kako bo vse grozno oh in sploh. Kako bomo že to pomlad vse ženske v vrečah, pa vsi po orožje, pa ne vem kaj.
Trese se gora, že eno leto se trese, miši je pa že čisto preveč.[/quote]
Prazan betica ti bo torej ukrepala šele ko boš ob njo? Res ste omejeni. Ukrepat bi bilo treba prej, ne da ste omedlevali od navdušenja, da se miljoni tuje rase, nastrojeni proti vsemu kar ni njiove vere, brez nadzora sprejemajo v Evropo.

Le poglej malo severneje kaka miš se je rodila in je nihče ne more ustavit. Taki res niste vredni, da živite v naši družbi.[/quote]

O fino, torej smo že mi na vrsti za odstrel? V pomanjkanju “zunanjih sovražnikov” se je treba pač
na domače spraviti? Vam militantom, ki sebe ne znate spraviti v red, bi pa z velikim veseljem “delali red” kar se drugih tiče, kot vidim dela nikoli ne bo zmanjkalo.
Kako spoznati skrajneža? Vedno so drugi krivi za njegove probleme. Tud če jih pes na repu prinese….

Pa kdo si ti, da bi vrednotila kdo je vreden živet v kašni družbi. Mar spadaš ti med elito.


kaj se pa dogaja v Tivoliju, da ne upaš tja? ali pa delaš paniko brez veze?!


kaj se pa dogaja v Tivoliju, da ne upaš tja? ali pa delaš paniko brez veze?![/quote]

Sedaj se še ne, a boš ti že videl, kaj se še bo, če ne bomo ukrepali (Najmočnejši “argumenti” “domoljubov”)

Kaj ima pa tvoja sestra za iskat v Linzu, saj v Sloveniji ne divja vojna?? Ekonomska migrantka, a? Krade službe Avstrijcem?

:)))
te pa naj bo not zaprta, če je taka cvikarka

New Report

Close