Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moja sestra v LInzu ne upa več hčerk puščat samih domov iz šole

Moja sestra v LInzu ne upa več hčerk puščat samih domov iz šole

Kaj lahko ti potrdiš iz prve roke? baba čula…[/quote]

Zakaj sploh sprasujete, ko sami vse veste? Jaz sem kak dan nazaj tu napisala, kaj se je pri nas zgodilo (izven Slovenije, Avstrije), pa sem dobila nazaj, da so to pravljice iz Janseve TV, ceprav sem napisal celo ime obtozenega in bi lahko vsak sam preveril. Ampak ne, vi veste, da so to samo pravljice, ceprav niste dogodkom blize kot nekaj 100 ali celo nekaj 1000 km. Zivite se naprej mirno v svojem prepricanju. Dokler bo pac slo.

Domnevam, da gre za sarkazem.

V Italiji imajo največ resnih težav z afriškimi migranti, ki so jim zavrnili azil. Ti potem mislijo, da lahko delajo vse, kar jim pade na pamet.
Počasi se bodo takšni zavrnjeni migranti začeli nabirati tudi pri nas, potem bo pa res bolj šit. Prav to je razlog, da bi se jih morali takoj znebiti. Namesto tega pa jim policija podaljšuje bivanje po pol leta, mesečno jim pa damo še 280 eur.

Te preplašene prijateljice, sestre ipd. A to so domorodke ali priseljenke?


Malo morgen. Tisti, ki jim podaljšujejo dovoljenja za bivanje, ne dobijo 280€.

Prozorna provokacija.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

“Malo morgen. Tisti, ki jim podaljšujejo dovoljenja za bivanje, ne dobijo 280€.
Prozorna provokacija.”

Ja, bi bilo super, če bi bila samo provokacija, ker če ne dobijo azila, naj se spokajo, ne pa da nas zažirajo.
In točno tako je, dobijo 280 eur. Jaz jim ne bi dala nič, deportirala bi jih.
Če pa še naprej težiš, je tule v tem TV prispevku proti koncu lepo povedano, da dobijo 280 eur.
In ja, jaz se ne strinjam, da tale Afganistanec iz prispevka zažira moj denar! Ne morem delati in plačevati za vse reveže, migrante, begunce, barabe, kriminalce…tega sveta!
Slovenci dobijo toliko socialne pomoči.
http://www.24ur.com/novice/slovenija/tujci-ki-ne-dobijo-azila-a-vseeno-tavajo-po-drzavi.html

In ta baba Hakimova, ki je komaj sedaj prišla do državljanstva, bi pa spet komandirala:
“Skupaj s kolegico iz Delovne skupine za azil Aigul Hakimovo sta prepričani, da rešitev obstaja. »Kaj namerava država narediti s temi ljudmi? Ali razmišlja o kakšni obliki amnestije? Da bi vsak, ki je v Sloveniji določeno število let, dobil možnost za ureditev svojega statusa. Nekaj podobnega je pred leti Italija naredila za pol milijona Ukrajincev,« rešitev pozna Aigul Hakimova.”
https://www.dnevnik.si/1042755019/lokalno/ljubljana/ljubljancana-vzela-pod-streho-begunsko-druzino

Pa še amnestijo naj se gremo, seveda! Da jim bomo potem do smrti plačevali stanovanja, zdravstvo, socialo, pokojnino….da se bodo tule praskali po riti!
Ta Afganistanec je že 6 let !!!!!! v Sloveniji, pa špreha samo po afganistansko, verjetno nepismen, kot večina še za riž ne bo zaslužil!

Marš ven, pijavke!


Malo morgen. Tisti, ki jim podaljšujejo dovoljenja za bivanje, ne dobijo 280€.

Prozorna provokacija.[/quote]
Moj zgornji odgovor je namenjen TEBI!


Malo mešaš… Tisti brez statusa in dokumentov ne dobijo 280€. Do njih so upravičeni tisti, ki dobijo status iskalca mednarodne zaščite (in dobijo temu primerno izkaznico, tj. dokument).

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

New Report

Close