Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Moja ženska me ne zadovolji. Kaj naj naredim.

Moja ženska me ne zadovolji. Kaj naj naredim.

To je res.
Slovenske ženske se v večini potem, ko imajo otroka ukvarjajo samo še z njim.
Zato moški najdejo ljubice.
Če ne da se trudi kakšen mesec, potem pa pojdi dalje.
Bolje ne bo nikoli.

To glede otroka kar drži. Ko sem jaz spoznal mojo, sva se kar dobro dobro ujela in ker ji je “tikatakala” biološka ura je hotela kmalu zanosit. Takrat je bil sex na sporedu zelo pogosto. Tako da sva se kar dobro ujela na praktično vseh področjih, tudi pri sexu.

Ko je zanosila, je bilo pa praktično čez noč konec. Razumem nosečniške slabosti in težave, ki jih za žensko telo predstavlja nosečnost. Zato nisem tečnaril. Pogosto sem ji privoščil masažo, ona pa je ležala in uživala. In ko sem nekajkrat rekel, da bi mogoče tudi meni prijalo malo crkljanja, vsaj nek minimalen odziv, je bil odgovor, da je pa njej tako fino, ko lahko samo leži in uživa. In potem zaspi.

Ko se je rodil otrok, je bil seveda na sporedu samo otrok, otrok in otrok. Vsi pogovori, vse se je vrtelo okrog otroka.

Razumljivo. Nemočno bitje potrebuje skrb staršev, nočno zbujanje izčrpa žensko. Jasno da ti potem ni do sexa. Pri skrbi za otroka sem se močno vključil, sprehodi previjanje, tolaženje, bolniške, tudi hranjenje po steklenički. Konec koncev je moj otrok. Ampak še vedno so bili pogovori samo o otroku, vse se je vrtelo okrog otroka. Tudi ko je otrok malo zrastel je bilo isto. Potem se je začelo, da je zaradi preutrujenosti pogosto zaspala kar pred televizorjem (otroka sem dal jaz spat) in niti ni prišla v spalnico. Nekajkrat sem pojamral, potem sem se pa navadil da zaspim sam. In se dostikrat tudi zbudim sam. Zjutraj pa služba.

Za sex pa ni bilo nikoli časa. Da ne bova zbudila otroka, jutri bo treba zgodaj vstat in iti v službo, čez vikend je treba kaj narediti okrog hiše, na dopustu bomo hodili na sprehode in se raje odpočili, sex je pa utrujajoč. Ali pa, danes ne, jutri moramo bolj zgodaj vstati, da gremo na plažo. Skratka vedno nekaj. Doma ali na dopustu. In če sem že malo natežil (v povprečju dvakrat na leto), je bila potem naslednji dan slaba volja, kreganje in podobno.

Potem je pa na eni točki začela, da ima pa sedaj dovolj tega, da je otrok vedno na prvem mestu, da zdaj bo pa ona sebe postavila na prvo mesto. In je bilo točno tako. Partnerja (se pravi mene) še vedno ni bilo nikjer. Se je pa začela ukvarjati s svojimi hobiji, branjem knjig in podobnim. Z otrokom (šola, večerja, pravljica, vožnje po dejavnostih) sem se pa zdaj ukvarjal večinoma (80-90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}) jaz. Tudi ko je bilo treba na bolniško, je ona pač imela pomembno delo v službi in sem doma ostal jaz. Ampak ni problema, otrok je moj. Sem tudi užival v teh skupnih trenutnih.

Potem je bil na vrsti dopust, pa ni mogla iti, ker je na morju prevroče. Ali pa ker ima doma kaj za postoriti. Ali pa kaj tretjega. Naj greva z otrokom sama. In sva šla. Enkrat, dvakrat, večkrat.

Sexa na sporedu ni bilo več in jaz sem se sprijaznil s tem, da je to to. Konec koncev sex ni najbolj pomembna stvar v življenju, kajne?

Ampak stvari so se začele zapletat. Slaba volja, vpitje. Pritoževanje, da je preobremenjena (otroka sem pa na dejavnosti vozil v 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} jaz, v vrtec in potem šolo v 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, za večerjo in spanje za otroka sem poskrbel v 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} – navajam okvirne številke, da ne bo kdo mislil, da sem šel vse računat). Pa je imela težave v službi. Pa … vsakič kaj. Iz spalnice se je preselila že davno. Postajalo je nevzdržno. Ko je prišla iz službe, se je že na vratih vsul rafal. Tako da sem samo gledal kako se bom umaknil.

No ja, kreditno kartico si je pa znala vedno “sposodit”. Toliko, da sem na koncu pristal v krepkem minusu. Če sem kaj vprašal je bil pa odgovor da meni ne bo odgovarjala za kaj porabi denar. Saj ni problema, denar je vendar skupen. Ampak menda lahko izvem za kakšne stroške se porabi denar. Ali ne?

Ne rečem da tudi jaz nisem znal včasih kaj povedati nazaj. Za prepir in slabo voljo sta vedno dva potrebna. Ampak po naravi sem bolj tihe sorte. Ona pa ravno obratno. Tako da sem se v glavnem umikal. Na koncu mi je že malo udarilo na psiho. Lahko bi se zapil, ampak se nisem. Je pa res, da sem se umaknil v delo. Ali v sprehode in izlete z otrokom. Pa čeprav sem potem poslušal da se nič ne zanimam zanjo ampak samo za službo.

In potem nekajkrat ponoči pride v spalnico, da bi rada sexala. Pa mi preprosto ni bilo do tega. Najprej vpije name, me zmerja, potem pa čez dve ure pride z besedami ‘to mi pripada’. In sem gladko rekel ne. To ti ne pripada. Zame predpogoji za sex niso izpolnjeni.Na tak način ne morem. Pa čeprav sem moški.

Potem je rekla naj grem. Naj izginem. Najprej nisem mogel zaradi otroka. Ko se je zadeva ponovila (nisem štel, ampak je bilo več desetkrat), sem spakiral. Me je prišla nazaj prosit, naj se vrnem zaradi otroka. Sva imela resen pogovor in sem se vrnil.

Napaka. Čez dva meseca je bilo isto kot prej. S tem da se je občasno izmenjevalo naj izginem in pa da sama ne bo zmogla ter da otrok rabi očeta.

Potem se je v meni prelomilo. Odločil sem se da grem. V tem času sem spoznal drugo žensko. Začelo se je s pogovori. Sexala (še) nisva. Se pa zelo ujameva. V bistvu je energija čisto druga kot pri moji prvi. In ni Slovenka. Ne v takem, ne v drugačnem smislu.

Ženi sem povedal da imam drugo in da zdaj dokončno grem. Najprej je bilo vpitje. Obtoževanje. Potem zapeljevanje. Zdaj bi ona vsak dan. Sem rekel ne, se mi upira, fizično ne morem. Potem da imava lahko svobodno zvezo, da lahko delam kar hočem (hobiji, služba, ne pa tudi druge ženske), samo da ostanem. Ker finančno ne bo zmogla. Pa kako bo na starost. Pa kaj če zboli. In tako dalje.

Ampak sem se odločil da grem vseeno. Stanovanje ji prepustim v celoti, za otroka sem predlagal deljeno skrbništvo, od nje ne želim imeti finančno nič, če bo treba bom kaj pomagal, ampak želim živeti svoje življenje. Štartam praktično iz nule, ampak mi ni žal. Ker tisto prej je bil pekel.

Ko sem ji dokončno povedal da je konec, se je ponovila zgodba od prej. Nenadna želja po sexu je izginila. Spet je vpitje name in tudi na otroka. Zdaj zahteva naj počakam, da si uredi finančne zadeve in da šele potem grem. Da v sporazumno ločitev ne bo pristala. Da mi bo nagajala glede otroka. Sem rekel da bo to njena lastna odločitev in da se ne mislim spustit na ta nivo.

Zdaj si iščem stanovanje. Ona pa ima službo do večera. Za otroka po šoli in zvečer seveda skrbim jaz. Zato mi gre iskanje stanovanja bolj počasi. Je tudi poskrbela da imam bančni račun lepo počiščen. Tako da gre iskanje stanovanja še težje. Ampak sem odločen. To življenje se bo končalo tako ali drugače. Ampak ker nisem tak tip, da bi si sam kaj naredil, bom stisnil zobe in vseeno naredil korak stran od nje.

Verjetno bodo sedaj razni forumski psihologi ugotovili da sem za vse kriv sam. Da sem si podzavestno sam to nakopal. Mogoče. Ampak za rez sem se pa odločil vseeno. In ‘slovenke’ lahko delajo kar hočejo, zame je odločitev jasna. Ne ponovi moje napake. Prekini čim prej. In ko boš razmišljal o novi zvezi, glej čez mejo.

Veliko sreče v prihodnosti in bravo za pravilne odločitve, pa čeprav pozno. Bolje tako kot nikoli.

Jaz sem imela enega, ki mi je po cca. letu zveze dejal, da se mu zdim nimfomanka. Jaz bi večkrat oz.vsak dan,on nebi. Še vedno sva skupaj, malo me je minilo, a zdaj pa on mene čaka. Škoda, bi bila rajši še vedno nimfomanka,a je bil preprosto preveč len za sex, samo služba služba… Tudi jaz nisem brezposelna a ne. Ma ste čudni moški, no.

Zakaj sta se vedno skupej? Tebe je minilo, ker je bil on frigiden. Ce bi nasla novega, ki ne bi bil, bi zihr vec seksala. To se ful dogaja. En bi veliko, en bi malo manj. Ker tisti, ki bi veliko, ne dobi dovolj, ga mine vse skupi in potem se tudi malo manj ne seksa, ampak se skoraj nic ne seksa.

Predlagam, da menjas, ker bo z drugim cisto drugace. Lahko najdes tudi fuckbuddyja, ce bi seksala, ampak ostala skupaj s trenutnim. Tvoj bo sigurno nasel drugo za seks, ce ga doma ne bo dobil.


Gre za opis ženske, ki je t.i. “Control freak”, kjer ne gre toliko za to, da jim ni do seksa, temveč je želja po nadzoru toliko večja. Seks pa je le eden izmed vzvodov kontrole.
Dokaj tipično za ženske obsedene z nadzorom je tudi konstantno nezadovoljstvo s partnerjem. S tem ga držijo v šahu.. vse skupaj pa je seveda krog zlorabe, ki je ves čas nekako enak:
[img]http://www.soulshepherding.org/wp-content/uploads/Cycle-of-Abuse.png[/img]

Običajno ženske s tovrstnim nadzornim kompleksom ne zaupajo moškemu. Kjer beseda “moški” ne pomeni zgolj partnerja, temveč v simboliko moškega, ki jo v prvi vrsti predstavlja oče (njen odnos do nje in matere) ter nato še vsi ostali moški v življenju.

Potem je tu še prastari strah.. o katerm je že Alojz Ihan v Hvalinici rejšnemu telesu, 2012:
Zavojevalni narod vedno šokira prebivalstvo s poboji moških in posilstvi žensk, kar se zažre v ženske in dekleta, da so potem še posebej posedovalne in “materinske” do odraščajočik dečkov. Ne izpustijo jih izpod kikle.
Obratno pri zavojevalskih narodih tako dekleta, kot ženske fante spodbujajo pri agresivnih dejavnostih, športih.. za njih navijajo itd.

Želja po nadzoru, namesto spodbude testosterona, tako pri zavojevanih narodih prevlada.. tudi pri Slovenkah. Hočejo “varnega” moškega, ki ga testosteron ne bo ogrozil (in njenega odnosa z njim).. a so hkrati potem tudi razočarane, ker ni dvolj “deca”.
Paradoks.

Da ste si izbrali točno takšno žensko pa je seveda velik del povodov in razlogov v vas in vaši osnovni družini: razmerju med očetom in matero.
Partnerje si ne izbiramo samo zaradi znamenj zdravja (simetrija – “lepota”, višina, kvaliteta las in kože..), različnih imunskih sistemov (feromoni, kemija..), temveč tudi zaradi neosvojenih znanj znotraj življenja.
Privlačni so nam partnerji, ki nam ponujajo nadoknaditi zamujeno oz. Podoživljati družinske vzorce, ki jih poznamo iz otroštva in mladosti.

“Izbira” nove partnerice pa šele čez leta pokaže ali smo se tem vzorcem uspeli izogniti ali jih spet ponavljamo.

De omnibus disputandum..

Glede podzavestne izbire partnerice je to sicer lahko res ali pa ne. Ampak kaj je praktična vrednost te ugotovitve?

Da si si za vse v življenju sam kriv? Partner ki te zlorablja (če vzamemo vašo teorijo o nadzoru) pa nič?

Po moje je to nerelevantno. Če velja teorija o podzavestni izbiri partnerja, potem si itak ne moreš kaj da ne bi delal tako kot ti podzavest ukaže. Ali pa kot si bil naučen z izkušnjami preteklosti.

Bolj pomembno se mi zdi da si sposoben ugotoviti kaj je problem in kako ga rešit. Jaz sem ugotovil kaj je problem in sem se odločil da ga rešim tako da grem. Pa se lahko razne ‘slovenke’ na glavo postavijo glede tega. Jamrajo, da bi pa mogoče vseeno se dalo še malo potrpeti. Pa da narazen greš lahko še vedno. Ne. Samo stran od ‘slovenk’ .

Je res. Slovenke so v večini damaged goods. V veliki večini niso primerne za resno zvezo.
Se splača čez mejo pogledat.
Na kratko, one bi večvrednost, pa denar, pa občudovane bi bile. Pa, da bi bil moški samo njihov in bi videl samo njo in, da bi druge gledale njega ampak on bi bil samo njen. 🙂

Tudi moje izkušnje so take, da je med Slovenkami večji procent žensk ki niso in nikoli ne bodo dobre partnerke kot v drugih državah.
Strah, osebnostne motnje, depresija, nesposobnost, zloba, nezaupanje, škodošeljnost, zavidanje, ljubosumje.

Te podpiram, pravilna odločitev.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________


Čim prej stran!!! Halo si kuku, da si še pod isto streho? Kaj maš tle več za reševat? Ko osebi ponudis vse in se ne premakne, se reče bobu bob in konec. Nekje je treba imet mejo!
Ti pa polagam na srce, kar se okrog teh zadev in otrok tiče, tudi v takih gnilih postopkih, da otroka vključi h kliničnemu psihologu, da ga ima na čez, ker to kar berem boš mel s svojo bivšo zaplete in naslednja faza bo šcuvanje otroka. Daj se mal tudi ti zaščitit, predvsem otroka od take osebe kot je tvoja bivša.
Pa res pojdi čim prej.

A naenkrat dela cele dneve in nima časa niti aza otroka???
Ja drugega ima že nekaj časa sedaj samo pripravlja teren da te dokončno zaf….

Se strinjam, čimprej stran.

Takih psihopatk je med Slovenkami precej. Dokler ne dobi otroka se še kar obnaša. Potem se ji pa do konca odtrga.

Hvala in na svidenje ob prvi priliki, ko pokaže, da ni normalna.

Takoj stran od take ženske. Je pa takih žensk izjemno veliko, morda več kot pol.
Tako, da dobro preveri, preden se spet zapleteš.

Mogoče ima hormonske težave, pelji jo k zdravniku.

Škoda. Žal mi je zate 🙁
Mogoče se zaveda pomembnosti seksa za tebe in te s tem, ko ti ga “nehumano” odteguje na nek svoj način kaznuje. Lahko se tudi ne počuti dovolj cenjena in pomembna iz kakršnih koli razlogov, in v seksu vidi edino orožje, s katerim ti ostaja zanimiva Moderne ženske so tudi preveč obsedene s feminističnimi nazori in nekatere v seksu doživljajo objektiviziranje s strani partnerja.
Škoda, da se nekaterim to zgodi. Jaz se tega zelo bojim. Poskusi se iskreno pogovoriti z njo.

Moje telo je moj tempelj je no go 😀 Dajmo uživat v seksu dokler smo zdravi in še lahko 😀

Težave so s temi ki pravijo… samo za seks me imaš.
Sex in ljubezen sta prepletena in povezana.
Ne vem, kako enim ženskam to ni jasno. Več seksa, več ljubezni. Nič seksa nič ljubezni.

Enim puncam res ni jasno. Hvala bogu, da imamo noge in se lahko premikamo od ene do druge.
Če bi bli drevesa, no potem bi bila pa čiiiistaaaa jeeeebaaaa…. 🙂

Na dolgi rok ne bo šlo.
Najdi si ljubico ali pa še bolje najdi si drugo žensko.

Lea
Kaj pa tvoj L…kaj pa tvoj
Sexa vsak dan in celo kak dan več x?!?
dvomim,da je tako,močno dvomim,če pa,pa….
Bog daj SREČO ;)-M-

Najdi drugo ali najdi dodatno.

Moja je ista.
Najdi ljubico, slovenske ženske se neskončno bolj dajejo, kot ljubice. Slovenske so doma nezadovoljne žene. Kot ljubice so pa čisto uporabne, dokler gre samo za sex. Pač ku*be so, to se jim zdi strašno razburljivo.

Slovenke, jok! Use so takšne,. Saj je dokazano da ženska kmalo potem ko pade v monotornost resne veze pade v dogočasje in išče drugega, boljšega.
In tukaj pride kurbarija oz, iskanje ljubimca, da ji da tisto razburlijo kar ji doma manjka. U resnici je pa samo da jo drugi oplodi.

Saj isto je ko se trudite okoli punce in ko je končno vaša hoče pozornost in vas obrača kakor želi. Istočasno je pa preden sta začela imela fuk frenda, ker zakaj bi ona stradala seksa.

Sprijaznite se da smo samo oplojevalci prvega otroka in potem bankomat za preživet kar jih rodi.

Edinole kar je novega je tole da imajo kontracepcijo in lahko pono s komer koli in kadar koli . Če želijo tudi vzgajajo same ker imajo službe, pa še preživnine in druge privilegije.

Seveda niso vse takšne. Recimo vsaka tretja, četrta je ok.

Life hack. Ne se vezat. Si vedno ljubimec in nikoli mož.
Je zastonj in boljši f*k je. Žalostna resnica. Tudi jaz bi rad imel ljubezen in sex, ampak pri slovenkah ne gre.

“večina Slovenskih žensk takih.Prvih par mesecev se fuka, in jaz sem jo spoznal tako, potem pa čedalje manj” je stara zgodba. Ženske uporabijo seks kot metodo in ne stil življenja.

 

Večina je domišljavk, ki mislijo da je ON kriv “Verjetno ji cele dneve samo težiš s tem sexom, da se ji je tako hitro gor postavil.” pa moraliziranje “V življenju je veliko več stvari, ki so pomembnejše od sexa” … ampak prve mesce ji ni bil absolutno noben problem mokra bit kadarkoli in sex jim JE bil prioriteta. Se pravi trapasto obračanje dejstev, ki potrjuje prejšno tezo – sex je metoda za dosego cilja. Potem pa žalijo, da zabrišejo sledi “Pa prosim te poišči si kakšno pomoč, ker se mi ne zdiš ravno čist v glavi (odvisnost od sexa pa to)”. In razkrivajo kako so v resnici nedofu(****), ko se prepričujejo, da one ne rabijo seksa “bolje, da nimaš resne zveze, dokler bo apetit po sexu tako velik. Mučiš sebe in žensko.”. Majo tudi zmegljeno predstavo kaj je bit partner “V bistvu iščeš žensko za redni sex, ne pa življenske sopotnice”, kot da to ni eno in isto oz. da je partnerstvo nekaj kar nima s seksom veze. Se pravi smo spet pr prvi tezi – sex je metoda. Razkrijejo se v vsaki mal daljši debati “jaz pa pač nisem oseba, ko bi samo zavoljo tega, da ga potešim, legla, dala noge narazen in igrala lutko”, da jim potrebe MOŽA niso mar, ampak le NJIH SAMIH “Če mu je sex bolj pomemben kot najino dosedanje življenje, naj gre”. Torej bejsikli tip je njen butler, kjer mora biti ponosen, da lahko daje kadarkoli, dobi pa le ko se njej zapaše. Vsaka bi bla poročena (cerkveno!) malokatera pa bi bla žena!

 

In pol se iz obupa nameniš da prekineš to vezo, pa ta frigidna partnerka čudežno spet postane ninfomanka. Dokler ni pozicija spet zasigurana. Saj večina po moje tega ne dela preračunljivo ampak jim je seks pač na X mestu, kot jim je lep videz po poroki. Dejstvo da se južne velik bolj rihtajo, ne glede na starost ali postavo. Ko pa vrah šalo vzame je pa seks takoj prioriteta. Ampak ne cenim takih oseb, tudi če so samo podzavestno take.

 

Moška racionalnost ni veliko boljša: “posplošuješ, da so Slovenske take (da bi to držalo, bi moral nekaj časa bit v vezi z vsaj s par 10.000 Slovenkami”. Nemogoče je, da so “vse ženske iste” os. ‘slovenke’.” Ne rabi en dec met vse te ženske, dovolj je 100.000 moških, ki jamrajo za istimi problemi, pa vseh milijon, ki ne jamrajo, pa jim na zamorjeni faci piše, pa oni, ki se zazibajo na podstrešju ali pa v pijači utopijo. Pa dost je, da se Cankarja bere … bo kar držalo, da smo kot narod zelo zjahani v psihi. In potem tistih par normalnih ne razume in verjame ostalim.

 

Imaš pa tudi pametnjakoviče, ki trde da “Ženske po spolni želji moškim pač ne sežejo do kolen”. Ravno obratno je. “Ko si ženskao vbije v glavo da bi tudi ona imela malega sončka se seksa 24 / 7 dokler se ne prime. In potem sledi kruta resnica da si potem bolj na kratkem.” Realnost je taka “Slovenske ženske se v večini potem, ko imajo otroka ukvarjajo samo še z njim.

Zato moški najdejo ljubice.” Kar je največja napaka, ker se potem ONA loči in s tem povsem razbremeni obveznosti do seksa in njegovega vmešavanja v vzgojo, hkrati pa ji ostane njegov denar. Zadetek v polno.

New Report

Close