Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek moja zgodba

moja zgodba

Nisem ga pedenala, sva morala kar oba poprijeti glede na moj delovnik, prala oba, glede sexa je pa bilo tako, poredko, ker sva bila oba kao prezaposlena. Ampak ja je bil!

O ste se zapicli v te gate !
Pa saj se ne pere na roke, jebela cesta.
Pač je delala premišljeno, kar pa zanj ne velja !
Poskrbela za sebe in mladiče.
Koliko je pa takih,ki vedo in nič ne ukrenejo ?!

Nisem ga pedenala, sva morala kar oba poprijeti glede na moj delovnik, prala oba, glede sexa je pa bilo tako, poredko, ker sva bila oba kao prezaposlena. Ampak ja je bil!
[/quote]

Jaz bi lahko vse druga naredila zanj, samo seksat več ne bi mogla z njim. A te ni bilo strah, da fašeš kakšno spolno bolezen?
Si preudarno ravnala, ni kaj. Ti je za čestitat, da nisi izgubila glave. Imela si pa tudi ta priviligej, ki ga marsikatera v podobni situaciji nima. Ti si si lahko pričela urejat stanovanje pri mami. Nekatere te možnosti nimajo in morajo z minimalcem začet na novo. Ponavadi je še tako, da si ne morejo bogve kaj prihranit. Tako, da še ti je povrhu bila naklonjena tudi usoda. Uživaj v svojem življenju in najdi svoj mir 🙂

” šlo je preprosto za existenco in moj preživetveni nagon je prevladal čustva.”

Čestitam za pogum, ena redkih ki priznaš, da si prasica.

Čustva so super in vse….ampak včasih mora glava prevladat. In včasih moraš tudi malo ponos bremzat, za boljšo prihodnost, sploh če imaš otroke.


Ti pa res povsod smetiš in vsako žensko ozmerjaš s *****. Naredila je, kar je morala, da je sebi in svojim otrokom zagotovila streho nad glavo. Ni se predala malodušju in negativnim čustvom, žalosti, morebitni depresiji, ampak je poiskala rešitev v nastali situaciji. Mala cena za to, da je z dvignjeno glavo lahko potem šla nekam na svoje. Kar se mene tiče, je carica. (Čeprav jaz ne bi mogla seksat z njim, domnevam pa, da tudi avtorici ni bilo lahko.)

Avtorica, bravo!


Ti pa res povsod smetiš in vsako žensko ozmerjaš s *****. Naredila je, kar je morala, da je sebi in svojim otrokom zagotovila streho nad glavo. Ni se predala malodušju in negativnim čustvom, žalosti, morebitni depresiji, ampak je poiskala rešitev v nastali situaciji. Mala cena za to, da je z dvignjeno glavo lahko potem šla nekam na svoje. Kar se mene tiče, je carica. (Čeprav jaz ne bi mogla seksat z njim, domnevam pa, da tudi avtorici ni bilo lahko.)

Avtorica, bravo!
[/quote]

Hecno tole, ženski, ki je tri leta stoično prenašala varanje moža in celo seksala z njim, ploskate in govorite o odhodu z dvignjeno glavo?
Rečem lahko samo, da sta bila ta ženska in njen mož zelo vredna drug drugega.
Zdaj jo je pa pokasirala mama.
Uboga mama….

Hecno tole, ženski, ki je tri leta stoično prenašala varanje moža in celo seksala z njim, ploskate in govorite o odhodu z dvignjeno glavo?
Rečem lahko samo, da sta bila ta ženska in njen mož zelo vredna drug drugega.
Zdaj jo je pa pokasirala mama.
Uboga mama….
[/quote]
Zakaj že? Bi mogla gledat kako jo mož vara v nedogled? A tebe niso učili, da je potrebno malo samospoštovanja? Takim pa privoščim, da jih človek, ki ga imajo najraje prevara, da občutijo to ponižanje. Ampak ja saj vedno je tako, moj, moja pa ni taka, nikoli ne bi tega naredila… Japajade.


Zakaj že? Bi mogla gledat kako jo mož vara v nedogled? A tebe niso učili, da je potrebno malo samospoštovanja? Takim pa privoščim, da jih človek, ki ga imajo najraje prevara, da občutijo to ponižanje. Ampak ja saj vedno je tako, moj, moja pa ni taka, nikoli ne bi tega naredila… Japajade.
[/quote]
Funkcionalna nepismenost?
TRI LETA je prenašala moževo varanje, si z njegovo ljubico delila njegove poljube in njegovo mednožje.
In taki ploskate??
Taka naj bi odšla z dvignjeno glavo??
Nekaj gnilega je v deželi Kranjski…

Nisem ga pedenala, sva morala kar oba poprijeti glede na moj delovnik, prala oba, glede sexa je pa bilo tako, poredko, ker sva bila oba kao prezaposlena. Ampak ja je bil!
[/quote]
pri vseh teh izmišljenih zgodbah se babe slej ko prej zatipkajo. seveda je kao hud bančnik enako delal doma kot njegova minimalcarska žena. ker on je imel pa urnik od 6.00 do 14.00 haha. če ga je še tri leta prenašala, je pač zaslužila tisto zgornjo vsoto, ki jo je nekdo povedal. Saj bi se v končni fazi lahko takoj odselila k mami, samo je morala še streho prej porihtat in to streho je delno financiral mož. Pa ne glede na vse, on ima sedaj novo familijo, avtorica je pa z mamo spet kot v dobrih starih časih.

Bravo!!!!


pri vseh teh izmišljenih zgodbah se babe slej ko prej zatipkajo. seveda je kao hud bančnik enako delal doma kot njegova minimalcarska žena. ker on je imel pa urnik od 6.00 do 14.00 haha. če ga je še tri leta prenašala, je pač zaslužila tisto zgornjo vsoto, ki jo je nekdo povedal. Saj bi se v končni fazi lahko takoj odselila k mami, samo je morala še streho prej porihtat in to streho je delno financiral mož. Pa ne glede na vse, on ima sedaj novo familijo, avtorica je pa z mamo spet kot v dobrih starih časih.
[/quote]
kje piše, da je bil njen delovnik od 6:00 do 14:00??
glede na to, kar piše, je bolj razumljivo, da je delala cel dan razdeljeno, ali kaj podobnega. če bi ona končala ob dveh, njemu ne bi bilo treba prat in likat, se ti ne zdi?


kje piše, da je bil njen delovnik od 6:00 do 14:00??
glede na to, kar piše, je bolj razumljivo, da je delala cel dan razdeljeno, ali kaj podobnega. če bi ona končala ob dveh, njemu ne bi bilo treba prat in likat, se ti ne zdi?
[/quote]

lej zgodbica ne bo pila vode. Več kot bi avtorica povedala, bolj bi se zapletala. s prostitucijo je pač zaslužila tistih 10.000 evrov v treh letih in to je vse. tip je financiral streho, ampak dejstvo je, da je financiral očitno tudi prej večino, če je imel dobro plačo, avtorica pa slabo.
Nekaj je potegnila, ni pa to nek hud znesek.

A 10.000€ je meja da spokaš in greš?

hmm, ženska z izdelano taktiko samopreživetja in materinskim nagonom.
Ni slaba ta zgodba.
Pa kaj jo napadate, kako se je mogla šopat s tipom s katerim ima otroka, saj je napisala, da z minimalcom ni imela kam iti v momentu, ko je izvedela za varanje.

Se strinjam. Pameten plan. Vsaka čast.

Se strinjam. Pameten plan. Vsaka čast.
[/quote]

Imela normalno mamo! Ja sej zlo hitr postarajo taki ”dzeki” ja :)))). Uf pa kok jih je !

Imela normalno mamo! Ja sej zlo hitr postarajo taki ”dzeki” ja :)))). Uf pa kok jih je !
[/quote]
No saj pravi račun šele prihaja. Ženska gre najbrž proti 50tim in sedaj bo počasi morala začeti vzdrževati in skrbeti za mamo. O tegobah skrbi za starejše pa zadnje čase kar beremo.


Ce torej ne bi napredovala v službi, bi bila še vedno tam z njim.


No saj pravi račun šele prihaja. Ženska gre najbrž proti 50tim in sedaj bo počasi morala začeti vzdrževati in skrbeti za mamo. O tegobah skrbi za starejše pa zadnje čase kar beremo.
[/quote]

Kaj drugi 50 letniki s še živečimi starši nas ne čaka to?
Kako ste ene/eni kratki! A misliš da bi se potem ta ženska požvižgala na mamo? Ti vidim da bi se.


Ce torej ne bi napredovala v službi, bi bila še vedno tam z njim.
[/quote]

Kako si pa to izračunala? Daj res mi povej?

Pametno in premišljeno. Ravnala si nagonsko bojevala za preživetje otrok…Tisti, ki so proti avtorici, so verjetno sami podobni njenemu bivšemu…Kaj bi pa naj, šla z minimalko na cesto z otroci? To bi bil vaš nasvet, ko tolčete po njej?! ON bi lahko njo nategoval z varanjem, ona pa njega ne bi smela v dobrobit njunih otrok? Želim, da bi imelo vse več varajočih takšen pogum in voljo, da se postavijo na svoje noge….

Čestitke za pametno ravnanje in trezno glavo. Lahko si za zgled vsem prevaranim ženskam in moškim kako se v takih situacijah ukrepa. Energije nisi usmerjala v zlobo in maščevanje bivšemu, kjer na koncu vsi potegnejo ‘ta krajšo’, ampak za ureditev razmer zase in otroke. Kapo dol. Si človek, ki išče rešitve in ne zdrah. Želim ti vse dobro.

No, če bi bila res tako dobra kot tu pišete se ji dec ne bi zgonil, bi ukrepala že davno prej oz ga sploh ne bi izbrala, tako se ga je pa zgolj preračunljivo otresla.
Ni dobro češenj zobati z njo….

Ljudje se ravno v obvladovanju nagonov ločimo od živali. Pri poroki si obljubimo zvestobo. Kdor je človek, se bo tega držal, kdor ne, pač ne.

New Report

Close