Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek moja zgodba

moja zgodba


Funkcionalna nepismenost?
TRI LETA je prenašala moževo varanje, si z njegovo ljubico delila njegove poljube in njegovo mednožje.
In taki ploskate??
Taka naj bi odšla z dvignjeno glavo??
Nekaj gnilega je v deželi Kranjski…
[/quote]
In kaj bi naredil/a ti z dvema otrokoma, na minimalcu in brez strehe nad glavo?


Ce torej ne bi napredovala v službi, bi bila še vedno tam z njim.
[/quote]

kakor jo jst razumem je imal cilj jasno zastavljen, da bo šla stran od njega. Pa kaj, če se z njim občasno še dol dala, navsezdnje ima dva otroka z njim in je to prej verjetno redno počela. Tud ženski občasno paše goli sex brez čustev, zakaj to ne bi naredila z nekom, ki ga dobro pozna, pač, se izklopiš, obdelaš in živiš dalje.
Kaj pa moški ve, o čem ženska razmišlja, ko jo tip rutinsko obdeluje po določenih letih, pa čeprav jim kao v zakonu vse klapa…., koliko je tega v zvezah…


In kaj bi naredil/a ti z dvema otrokoma, na minimalcu in brez strehe nad glavo?
[/quote]

no saj baba je imela streho nad glavo, tako v stanovanju kot pri mami, samo če bi šla takoj k mami, potem bivši ne bi financiral nove strehe pri mami. Z bruhanjem in neznosnimi glavoboli je prislužila nekaj tisoč evrov in to je to. Ni pa treba plozat o nagonu in življenjski ogroženosti.

no saj baba je imela streho nad glavo, tako v stanovanju kot pri mami, samo če bi šla takoj k mami, potem bivši ne bi financiral nove strehe pri mami. Z bruhanjem in neznosnimi glavoboli je prislužila nekaj tisoč evrov in to je to. Ni pa treba plozat o nagonu in življenjski ogroženosti.
[/quote]
Se pravi, to da jo je on varal, izdal družino, prelomil poročno zaobljubo, bil otrokom slab vzgled, izdal zaupanje, je ok? Da pa je ona, kar največ potegnila iz slabega in in šla na bolje je pa vredno obsojanja?


Se pravi, to da jo je on varal, izdal družino, prelomil poročno zaobljubo, bil otrokom slab vzgled, izdal zaupanje, je ok? Da pa je ona, kar največ potegnila iz slabega in in šla na bolje je pa vredno obsojanja?
[/quote]

kje pa jaz to pravim? Seveda ni dobro in jaz tudi nikogar ne obsojam. No obsojanja vredno je kvečjemu moževo vedenje. Ženska je malo premislila in se odločila, da bo še delno financiral njeno novo stanovanje, občasno je pač bruhala in imela glavobole, občasno pa se je očitno imela še vedno fajn pri seksu.
Ne vidim pa nobene življenjske ogroženosti, saj je imela kam iti že takoj, pa tudi plačo. pa še mamo, ki bi pomagala.

kje pa jaz to pravim? Seveda ni dobro in jaz tudi nikogar ne obsojam. No obsojanja vredno je kvečjemu moževo vedenje. Ženska je malo premislila in se odločila, da bo še delno financiral njeno novo stanovanje, občasno je pač bruhala in imela glavobole, občasno pa se je očitno imela še vedno fajn pri seksu.
Ne vidim pa nobene življenjske ogroženosti, saj je imela kam iti že takoj, pa tudi plačo. pa še mamo, ki bi pomagala.
[/quote]
Kje jaz pišem o življenjski ogroženosti? V takih primerih je težko že sam sebi priznati, da te je partner zamenjal z drugo. Še težje, če imaš že družino. Res je tudi verjetno težko zbrati pogum in to povedati ostalim najbližjim, saj se veliko žensk tega sramuje. Okolica jih obsoja, dokaz za to je ravno ta forum. Verjetno ni čakala tako dolgo samo zato, da je uredila stanovanje, predvidevam, da si je vzela čas in razpucala stvari pri sebi 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} predno je odšla stran.

kje pa jaz to pravim? Seveda ni dobro in jaz tudi nikogar ne obsojam. No obsojanja vredno je kvečjemu moževo vedenje. Ženska je malo premislila in se odločila, da bo še delno financiral njeno novo stanovanje, občasno je pač bruhala in imela glavobole, občasno pa se je očitno imela še vedno fajn pri seksu.
Ne vidim pa nobene življenjske ogroženosti, saj je imela kam iti že takoj, pa tudi plačo. pa še mamo, ki bi pomagala.
[/quote]

Odkod ti to?

Pa tudi to, da je imela kam? Kaj poznaš ta primer? Kaj pa če je mama imela le najnujnejše urejeno v hiši, recimo kuhinjo in sanitarije, a potem je ok, da se k njej preseli še mama z 2 odraščajočima otrokoma? Kaj veš torej, da tako obsojaš?


Ti sanjaš ali živiš tukaj in zdaj?… Te čaka še veliko grenkih spoznanj, če misliš, da se slabe stvari dogajajo samo slabim ljudem… V tvojem žargonu… v večini primerov se moški zgonijo ravno ženskam, ki so dobre… kaki zajebani pesjanski ksantipi si ne upajo…

New Report

Close