Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mojca Mavec o slovenskih moških, ni komplimentov

Mojca Mavec o slovenskih moških, ni komplimentov

.https://youtu.be/f_P8Nl06z30

Oglaša se goljufivka in ponarejevalka. Najprej naj oceni svojo pokvarjeno naravo. Nato pa naj ocenjuje druge.

Odgovor na objavo uporabnika
Ja, 09.07.2023 ob 16:11

Oglaša se goljufivka in ponarejevalka. Najprej naj oceni svojo pokvarjeno naravo. Nato pa naj ocenjuje druge.

@ “ja”: pa to je nemogoče, kaj vse vlačiš na dan že leta in leta.

Ni v tvojem življenju nič zanimivega, da se toliko ukvarjaš z drugimi?

V Slovenijo jo vsi poznamo, pa jo nobeden noče.

Odgovor na objavo uporabnika
Ja, 05.06.2023 ob 10:37

In ona je izgleda kot neka lepotica, čudna zunaj , čudna navznoter. Za osebo ki druge tako okarektizira nimam dobrih besed. Pa se spomnite njenega plagiatorstva in goljufanja. Ko jo vidim na RTV dobim pikce. Pa nič čudne, enaki tiči skupaj letijo.

Mi pa dobivamo pikice pod tvojim glupim komentarjem.Pojej se!

Odgovor na objavo uporabnika
Realno, 09.07.2023 ob 15:03

Zamudila je vsa prevozna sredstva. Zdaj, ko je “stara devica” bi pa rada mladca dobila. Mladci ne padajo na celulit in pomarančno kožo.  Pa biološka ura ji je odbila. Kdo pa želi doma sam balast? Vedno ko jo vidim na zaslonu se bolj vstrašim. Priznam pa da je bila daleč nazaj lep primerek. Prava narcisoidka, ki je v svoji nekdanji lepoti pozabila na čas. Sedaj jo je pa čas povozil kot vsa bitja.

Ona je ena takšnih kot nuklearka. Najprej težko do dovljenja, potem drago vzdrževanje, na koncu se pa ne morš rešit odpadkov.

 

Imaš pa res težave s problemi.Do peta ji ne sežeš!

In kdo to ocenjujejo. Zrabljena flenča na RTV brez družine in pravih prijateljev. Nobeden ne bi zamenjal z njo. Do otroka lahko pride . če kakšnega črnčka posvoji.

Mojca Mavec je ena navadna izrabljena suha veja z ovelo in posušeno češpljo. Faco pa ma tako, da zgleda kot iznakažena verzija Michaela Jacksona. 🤢🤮🥵

men je pa čist lušna, sam kaj ko sem grd ko satan…

😀

Odgovor na objavo uporabnika
Gorenjka860, 09.07.2023 ob 16:45

Imaš pa res težave s problemi.Do peta ji ne sežeš!

Niti blizu nje si ne želim. Saj veš zakaj moški nimajo pomarančne kože.

Ker je to zelo grdo.

Odgovor na objavo uporabnika
prav ima, 27.12.2020 ob 23:27

 

New Report

Close