Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mojca Mavec o slovenskih moških, ni komplimentov

Mojca Mavec o slovenskih moških, ni komplimentov

prav ima

Kako dolgo mislite še mešat star drek?

in zakaj bi dajala omplimente pijanim janezem? Saj je prav povedala. Sicer pa zelo redko najdeš lepega  , urejenega slovenskega moškega, da rečeš WAU

Saj Janezi tudi eksperimentirajo z Ukrajinkami in Tajkami. Zakaj ne bi smele še Mojce malo preko plotu pogledat?

slovenke seksajo s Srbi in Bosanci, to že vsak ve.

Res je. Slovenka si bo slovenca zbrala za moža, a srba in bosanca za seks. Ker nič ni lepšega kot to ko te srb ali bosanec vzame v roke.

Problem je samo v temu da so Mojci Mavec všeč trohneči, plesnivi, pegasti in fizičnoi slabotni angleži. Ki pa jih po videzu vsak slovenec pa čeprav ne zna seksati 1000 krat prekaša.

Ker slovenec je samo najgrši med najlepšimi. Zato ker je južnoslovan, tako kot srbin ali bosanec.

pijančki

Odgovor na objavo uporabnika
taku luštna je, 21.06.2021 ob 09:19

Saj je tako luštna, da enega grobega Slovenca sploh ne vidim ob njej. Kakšen kvazi kmetavzar z grobimi dejanji in nasilnim govorjenjem.

To je imidž aktualnega Slovenca.

Meni delje tako nežno in prijetno ter prijazno, da vidim ob njej kakšnega preprostega partnerja, pa naj bo Slovenec ali svetovljan, ne pa kakšen zakompliciranega in zakompleksanega Slovenca.

Od nekdaj je lepa, svojevrstna, malce hitrega govorjenja, vendar zelo inteligentna z delavnim, izpolnjenim življenjem in še nam polepša marsikateri dan s svojimi predstavitvami na TV.

Če je ona na TV, bom gotovo gledala.

Njeno privatno življenje me ne zanima, še manj partnerski odnosi, menda pa živi s svojim fantom.

Odgovor na objavo uporabnika
slovenke hočemo neslovence, 27.05.2020 ob 10:42
JUPIIIII

https://govorise.metropolitan.si/traci/domaci-traci/darja-gajsek-presrecna-da-ima-tako-krasnega-moskega-v-hisi/

 

Daj trolja zavaljena, idi fukat čefurje kdo ti brani. Pa še k njemu v bosno se preseli da te ne rabimo več gledat.

Odgovor na objavo uporabnika
saj ima čisto prav, 27.05.2020 ob 11:32

Popolnoma po resnici je povedala. Slovenci so grdi kot satan, res redko najdeš lepega moškega, ravno obratno je pa pri ženskah…

pa zlobni kot satan

Če nimate ženske ogledal, lahko uporabite telefončke za samokritično oceno.

A še zdaj niste preboleli? Po…. koliko letih je že zdaj?

Tlele šifate ženske vsak dan 100 na uro, ena vas rahlo skritizira dvajset let nazaj, pa se še vedno valjate po tleh in jokate?

Ni kej , mačoti pravi.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Ko jajčka pomodrijo, 27.05.2020 ob 11:54

Popolnoma po resnici je povedala. Slovenci so grdi kot satan, res redko najdeš lepega moškega, ravno obratno je pa pri ženskah…
[/quote]

Slovenke so v povprečju malce boljšega videza kot Avstrijke ali Nemke. Skratka bolj moškega videza. Tako, da se Mojce nimajo kaj pritoževati čez Janeze.

Boljše da jih ne dobiš, ker drugače novinarka ne bo nič napisala, ker morda zgolj kdo nima kaj pohvaliti. 🙄☺☺☺☺☺

aleksandra so spet spustili iz umobolnice, pa je takoj dvignil vse svoje poste.  Drugi so na Mojco Mavec že pozabili.

Odgovor na objavo uporabnika
daisycutter, 12.09.2022 ob 12:34

A še zdaj niste preboleli? Po…. koliko letih je že zdaj?

Tlele šifate ženske vsak dan 100 na uro, ena vas rahlo skritizira dvajset let nazaj, pa se še vedno valjate po tleh in jokate?

Ni kej , mačoti pravi.

 

Ti Pa tud 20 let že padaš na isto osebo 🤣😂😂😂

Odgovor na objavo uporabnika
sandi na verandi, 14.09.2022 ob 13:57

aleksandra so spet spustili iz umobolnice, pa je takoj dvignil vse svoje poste.  Drugi so na Mojco Mavec že pozabili.

Drugače Mon dviguje starostne teme. Včasih edino datum spregledam. Odgovarjam, ker tema prišla. Nisem gledala datuma. Tudi ko kj odgovorim, je mimo, recimo kot xy tena, Španiji oseba je spoštovana. Tu sem zgolj odreagirala. In se je pol obregnil.

Odgovor na objavo uporabnika
,,,,,, 09.08.2021 ob 01:28

pijančki

 

Britanski diplomat: Slovenci so nagnjeni k razvratu – siol.net

Odgovor na objavo uporabnika
upaaam, 22.07.2021 ob 07:40

in zakaj bi dajala omplimente pijanim janezem? Saj je prav povedala. Sicer pa zelo redko najdeš lepega  , urejenega slovenskega moškega, da rečeš WAU

 

In ona je izgleda kot neka lepotica, čudna zunaj , čudna navznoter. Za osebo ki druge tako okarektizira nimam dobrih besed. Pa se spomnite njenega plagiatorstva in goljufanja. Ko jo vidim na RTV dobim pikce. Pa nič čudne, enaki tiči skupaj letijo.

Odgovor na objavo uporabnika
povedala o pijanih nasilnih janezih, 28.12.2020 ob 11:04

Alkohol – rak rana slovenskega naroda

Zamudila je vsa prevozna sredstva. Zdaj, ko je “stara devica” bi pa rada mladca dobila. Mladci ne padajo na celulit in pomarančno kožo.  Pa biološka ura ji je odbila. Kdo pa želi doma sam balast? Vedno ko jo vidim na zaslonu se bolj vstrašim. Priznam pa da je bila daleč nazaj lep primerek. Prava narcisoidka, ki je v svoji nekdanji lepoti pozabila na čas. Sedaj jo je pa čas povozil kot vsa bitja.

Ona je ena takšnih kot nuklearka. Najprej težko do dovljenja, potem drago vzdrževanje, na koncu se pa ne morš rešit odpadkov.

 

New Report

Close