Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Moje razmišljanje.

Moje razmišljanje.

Glava me boli že dva dni.
Imam povišano temperaturo.
Diham normalno.
Nimam nek okus za hrano, ma niti čiki mi ne dišijo.
Če bi verjel uradni verziji, verjetno bi sedaj umiral od strahu.
Nek dan sem se pogovarjal z fotrom, po dolgem času.
Delil je svoje razmišljanje z mano. Je rekel, toliko mediji hipnotizirajo, da sem zadnjič ko sem bil prehlajen mislil da je covid.
Mnogi podcenjujejo vpliv medijske manipulacije.
Me veseli da na mojega fotra letnik 1952 niso obrnili okrog.
Čeprav sva dva različna sveta midva z mojim ćaletom, sem vesel da je ohranil zdravo pamet.
Od meseca marta nisem pokleknil niti podvomil v to kaj delim, govorim, pišem.
NIso me zlomil policaji, niso me zlomil redarji, varnostniki, noben uslužbenec bilo katere institucije, trgovine da dam masko gor. Vsakega sem od-kantal največkrat z argumenti im čvrsto VOLJO.
Isto velja za testiranje, in cepljenje.
Seveda, pripravljen sem na vse, sej veste, bom dal svoje Življenje. Takih nam fali, in ste vabljeni da tako začnete razmišljati, to je edini način.
NIhče od teh PODGAN plačeniških na internetu (trollov), mi ne seže niti do malega prsta.
Me zanima koliko poceni ste se prodali, ker jaz tega nebi počel niti za 100e na minuto.

Itaq, vse je korona, sploh ni dileme, se clovek vprasa, kako smo do sedaj preziveli, … Saj ni bilo za nobeno nalezljivo bolezen nobene stale, nerazviti svet ‘cepa’ v vecjem stevilu vsak dan kot jih gre v vecnost v razbitem svetu, pa se to vecinsko resss ostareli.
Drama taka, kot da smo zdesetkani…

Ps.: Folk pa kar prostvoljno testirat, ko vidis kolone ljudi, ki se zelijo prepricat a so že ali še ne pozitvni…ne mores verjamet…

To delajo mainstream mediji…
Iz te škatle kaj pride /tele-vizor/ je edina resnica kaj je. (čast izjemam)

Bravo, pa še frenda si dobil najmanj enega.

Hvala.

Ajde pi.čko retardirana. Čakal sem te pri žagi, heroj in borec. Zdej pa res vidim, da te je samo gobec, sapa in žakelj domišljije.
Srčno upam, ampak res, tolk, ko pa tebi privoščim, da bi te korona zje.bala ga ni človeka na tem svetu. Ker majmune kot si ti je treba zgrda spametovat, mu zagnat tisti grašak mozga, da začne delovat.
Uglavnem upam, da te bolezen zdela, ker meni nisi dal priložnosti papčino.

Je pa to zadnji post od mene, ker ti kup gnoja si ne zaslužiš več moje pozornosti.

Ne kakaj lažnivec, ne gre ti to manipuliranje,.
Sej veš, nisi upal poklicat, a kamoli da bi prišel kjerkoli kje bi se zmenil s tabo.
Če bi rekel po telefonu kaj , bi prišel.
Pogoj je bil telefonski klic, tvoje ime in priimek, in dogovor.
Seveda, vse posneto v primeru da ne prideš v toti Črnomelj (vem da nisi od tam)
Torej?
Eden ki ima 100 nickov, zahrbtne igre špila, pričakovat da bo prišel kjerkoli, je enako kot da bi zadel na lotu.
Taki papak kot ti nikamor ne pride, taki ti naštima na-teg, policijo, ali karkoli druzga zahrbtnega.
Do sedaj si ugotovil da nisem od včeraj.
Veslaj svoju mamu, pacijent psihopatski.

Še vedno ti ponujam šanso, lahko se zapelješ do MB ali MS, ali PTUJ, izberi.
Velja isti pogoj.
Ponudba velja do konca mojih dni.

Še vedno ne verjamete da obstajajo plačenici ki so po vseh platormah /dobesedno vseh/ ki z namenom vplivajo na mnenja ljudi?
Njihov cilj je da vas prepričajo v določen izdelek, zdravilo, cepivo.
Ali pa zgolj v podpiranje nekega odloka, recimo vlade (ne stroke) o maskah.
To delajo plačenici.
https://vimeo.com/478671937

New Report

Close