Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mojemu sinu je primazal eno okoli ušes

Mojemu sinu je primazal eno okoli ušes

Moj novi parter je pri kosilu mojemu 17- letniku prisolil eno okoli ušes. Kaj točna sta imela mi noben od njiju noče povedat, jaz sem stala za štedilnikom in nisem videla kaj se je zgodilo. Je bilo pa precej razgreto ozračje. S partnerjem sva skupaj nekaj mesecev, nima svojih otrok, ne zna z njimi in z mojim najstnikom si nista najbolj simpatična zato ju držim čimbolj narazen. Vsak sta svojega denarja vredna. Sin mu ne bo pustil, da mu pamet soli, kar ga v bistvu razumem. Partner pa to precej rad počne. Zdi se mi, da je prav, da se postavim za svojega sina, saj navsezadnje ni naredil nič tragičnega. Partner pa je sikal skoraj odraslemu fantu pod njegovo streho. Partner mi očita, da ni čudno, da je nesramen, če ve da ima moj back up, si čimer pa se ne morem strinjati. Sedaj se mi poraja vprašanje, naj se odkrižam partnerja ali ali ju pač poskušam držati čim bolj narazen. Nasilja v nobene primeru na odobravam.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Razcepljena, 14.12.2021 ob 19:19

Moj novi parter je pri kosilu mojemu 17- letniku prisolil eno okoli ušes. Kaj točna sta imela mi noben od njiju noče povedat, jaz sem stala za štedilnikom in nisem videla kaj se je zgodilo. Je bilo pa precej razgreto ozračje. S partnerjem sva skupaj nekaj mesecev, nima svojih otrok, ne zna z njimi in z mojim najstnikom si nista najbolj simpatična zato ju držim čimbolj narazen. Vsak sta svojega denarja vredna. Sin mu ne bo pustil, da mu pamet soli, kar ga v bistvu razumem. Partner pa to precej rad počne. Zdi se mi, da je prav, da se postavim za svojega sina, saj navsezadnje ni naredil nič tragičnega. Partner pa je sikal skoraj odraslemu fantu pod njegovo streho. Partner mi očita, da ni čudno, da je nesramen, če ve da ima moj back up, si čimer pa se ne morem strinjati. Sedaj se mi poraja vprašanje, naj se odkrižam partnerja ali ali ju pač poskušam držati čim bolj narazen. Nasilja v nobene primeru na odobravam.

 

Odkrižaj se sina, itak bo čez par let šel po svoje.

Partnerja si boš pa pri teh letih težko našla!

Kruto, a žal resnično!

Čeprav je tvoj sin,ni nujno, da je imel prav in cisto mogoce je, da je prav prosil zanjo.

Prvo, vzgoji sina!

Velika razlika je med tem, ce si kdo ni simpaticen in med tem, da je nekdo nesramen!

Nikdar ne bi svojim otrokom dovolila, da so nesramni do kogarkoli! Naj jim bo 100x nesimpaticen, nimajo kaj biti nesramni!

 

Druga stvar, imam obcutek, da tudi ta tvoj ljubi partner ni ravno vzgojen in je prav tako nesramen in se ne zna obnasat v gosteh. Kaj bos z njim, je tvoja stvar, mene en tak ne bi niti toliko zaintetesiral, da bi ga 2x pogledala, kaj sele za kaj vec.

 

Kaj vam je zenske, da v svoj dom vlacite moske?! Pocakaj se par let, bo sin itak sel, potem pa si navleci na grbo kogar hoces!

Za sina je tvoj partner tujec. Preveri najprej, kaj sta imela. Morda je sin res kaj jezikal, ampak na tvojem mestu bi ponorela, če bi nek tujec dal klofuto mojemu otroku.

Ženske, si morate res za vsako ceno takoj novega dedca domov pripeljat? Ni čudno, če so otroci popolnoma zmedeni.

Ne vem, pri meni bi parter takoj odpravil.

Odgovor na objavo uporabnika
čajni kolutići, 14.12.2021 ob 19:52

Za sina je tvoj partner tujec. Preveri najprej, kaj sta imela. Morda je sin res kaj jezikal, ampak na tvojem mestu bi ponorela, če bi nek tujec dal klofuto mojemu otroku.

Ženske, si morate res za vsako ceno takoj novega dedca domov pripeljat? Ni čudno, če so otroci popolnoma zmedeni.

Ne vem, pri meni bi parter takoj odpravil.

Danes tvoj sin, jutri morda ti…

 

Odgovor na objavo uporabnika
Stop nasilju, 14.12.2021 ob 20:00

Danes tvoj sin, jutri morda ti…

 

odgovor je bil namenjen razcepljeni…

 

Še oče otrok si ne dovoli, da bi klofutal otroke, kamoli da bi jih en tuji, pa čeprav je jebač in da bi jaz to mirno gledala. Ne glede na to, kaj sta imela, nasilje ne reši ničesar in jaz nikakor tega ne bi mirno gledala. Moja kri je moja kri, občasnika se že dobi.

Upam, da provociraš.

Odgovor na objavo uporabnika
Bamboola, 14.12.2021 ob 20:07

Še oče otrok si ne dovoli, da bi klofutal otroke, kamoli da bi jih en tuji, pa čeprav je jebač in da bi jaz to mirno gledala. Ne glede na to, kaj sta imela, nasilje ne reši ničesar in jaz nikakor tega ne bi mirno gledala. Moja kri je moja kri, občasnika se že dobi.

Upam, da provociraš.

provocira k je zmanjkal tem za dvigovat.

če pa ne, si pa zasluži velik šamar okoli votle kepe. kaj če bi bil star 10 let, pa bi ga njen partner zlorabil, bi mi ji sedaj tu gor napisali, naj potrpi, ker drugega jebača ne bo dobila? folk prfuknjen.

To o tujcih parnerjih smo pa že obdelali v eni nedavni temi…. Partner ne sme nikoli in nikdar biti tretiran kot tujec. Tudi za partnerjeve/partneričine otroke ne.

Odgovor na objavo uporabnika
Si ti en tujec, 14.12.2021 ob 20:10

To o tujcih parnerjih smo pa že obdelali v eni nedavni temi…. Partner ne sme nikoli in nikdar biti tretiran kot tujec. Tudi za partnerjeve/partneričine otroke ne.

odgovor za čajne kolutiće, pa tudi nasploh je dobro, da si ljudje to zapomnite.

Kot si sama napisala – nasilja ne odobravaš – torej si tvojega partnerja že nagnala in ti nima smisla več kaj svetovati.

Spoštovani. Če se je že tako začelo,pridete na vrsto tudi Vi. (s klofuto mislim). To je Vaša presoja kako in kaj. Če se je tako začelo,se dobro ne bo končalo. Ukrepanje,cimprej!

Če se dam v vlogo tvojega partnerja in bi me od boljse polovice ze skoraj odrasel otrok sprovociral ali bil nesramen do mene, bi se v trenutku vstala od mize in povedala otroku in partnerju, da dokler se otrok ne bo zacel kulturno obnasati, ne vidim smisla, da skupaj prezivljamo cas in odkorakala iz stanovanja. Za vzgojne molitvice so pristojni starsi!

Odgovor na objavo uporabnika
Si ti en tujec, 14.12.2021 ob 20:11

odgovor za čajne kolutiće, pa tudi nasploh je dobro, da si ljudje to zapomnite.

to se strinjamin ravno iz takih izhodišč, vrednot in načina razvijanja odnosa, ki ga otrok dobi pri staršu s takim razmišljanjem – se potem dogajajo nerazumevanja

pa tudi sicer – če ti je nekdo tujec ni to nobeno opravičilo da mu sikaš, da si nesramen, niti do tujca na pločniku … ali si ne zamislim kaj bo tak otrok počel ko bo prišel v študenta in se bo tam srečal s cimrom, ki mu bo tujec, bo tudi po svoje udrihal… ne gre to tako

ali pa v službi bo tudi šefu rekel ti si zame tujec in bo delal po svoje, jezikal, itd…  kot pravim – da se tako obnašanje začne je kriv starš s točno takim pogledom – ti tega človeka ne rabiš spoštovat, ker je zate tujec – in ker mu starš da to vedet, se otrok tako tudi obnaša…

ampak oprostite dragi starši – spoštovanje do sočloveka NIMA NOBENE VEZE z poznanstvom , starševstvom, ampak ima veze s tvojo empatijo, vlogo v odnosu, vrednotami – torej če boste vi lastnih otrok učili spoštovanja, bodo spoštovali tudi sočloveka – katerega koli – tudi tujca, ki pride mimo za par sekund na cesti, kaj šele vašega partnerja…

a učitelja spoštuje – zakaj le, saj je njemu učitelj tudi tujec, a si mu upa sikat nazaj?

 

Odgovor na objavo uporabnika
ravnozato, 14.12.2021 ob 20:43

to se strinjamin ravno iz takih izhodišč, vrednot in načina razvijanja odnosa, ki ga otrok dobi pri staršu s takim razmišljanjem – se potem dogajajo nerazumevanja

pa tudi sicer – če ti je nekdo tujec ni to nobeno opravičilo da mu sikaš, da si nesramen, niti do tujca na pločniku … ali si ne zamislim kaj bo tak otrok počel ko bo prišel v študenta in se bo tam srečal s cimrom, ki mu bo tujec, bo tudi po svoje udrihal… ne gre to tako

ali pa v službi bo tudi šefu rekel ti si zame tujec in bo delal po svoje, jezikal, itd…  kot pravim – da se tako obnašanje začne je kriv starš s točno takim pogledom – ti tega človeka ne rabiš spoštovat, ker je zate tujec – in ker mu starš da to vedet, se otrok tako tudi obnaša…

ampak oprostite dragi starši – spoštovanje do sočloveka NIMA NOBENE VEZE z poznanstvom , starševstvom, ampak ima veze s tvojo empatijo, vlogo v odnosu, vrednotami – torej če boste vi lastnih otrok učili spoštovanja, bodo spoštovali tudi sočloveka – katerega koli – tudi tujca, ki pride mimo za par sekund na cesti, kaj šele vašega partnerja…

a učitelja spoštuje – zakaj le, saj je njemu učitelj tudi tujec, a si mu upa sikat nazaj?

 

posebej pa dodam – da nasilje NI DOVOLJENO S STRANI NIKOGAR NIKOLI IN NIKDAR – NI VAŽNO, STARŠ, tUJEC, PARTNER NOVI, KDORKOLI – NIHČE NE SME NIKOGAR TEPST NITI SE KAKORKOLI DRUGAČE NA NIKOGAR NASILNO ZNAŠAT.

Slej ali prej boš za klofuto pri partnerju na vrsti ti, ker se njemu to očitno zdi sprejemljiv način reševanja sporov.

V “njegov” dom si privlekla tujca, praviš da si nista simpatična, da ju držiš narazen..

Da v skupni dom sploh povabite moške, ki ne marajo vaših otrok je ogromna napaka.

Zakaj pa ti ne greš k njemu živet, če ti je tok do tipa? Aha moment-verjetno ga nima in si bila ti praktična, otroka pa pač trpi zraven..

Ma ni šans, da bi kaj takega naredila otroku! Al ga maš rad al pa se jebi drugje 😁

 

Ni važno, kaj je tvoj otrok storil. Tudi če je star 17 let, nasilje ni nikoli sprejemljivo. Jaz bi partnerja tisti trenutek  vrgla čez vrata. Ja, vrgla, se bincnila bi ga v ta zadnjo.

Bi se pa vprašala, pa mogoče zvenim stereotipna ali starokopitna. Po starosti sina, sklepam, da ste stari nekje okrog 40, 45. In vas novi partner tudi tu nekje. Kaj je delal celo svoje življenje, da si niti družine ni ustvaril? Meni so taki tipi vedno sumljivi. In nič nimam proti temu, da si pač ni nikoli želel otrok. Po pisanju sodeč, hvala bogu da nima svojih. Ampak, zakaj si je potem našel partnerico, ki jih ima?

Nekaj mesecev sta skupaj in on je udaril tvojega otroka. Kaj…Dobra si, ce bi se to zgodilo meni, da bi se nek lulcek dotaknil mojega otroka (torej ce bi bila na tvojem mestu) bi ponve, lonci, zajemalke, pokrovke, valarji in ostalo kuhinjsko orozje pristalo na njegovi glavi.

Pa je partner še živ in cel?

Če je otroka tvojega udaril kaj je pripravljen šele tebi storiti.

Svašta

Odgovor na objavo uporabnika
30 in se nekaj, 14.12.2021 ob 21:05

Ni važno, kaj je tvoj otrok storil. Tudi če je star 17 let, nasilje ni nikoli sprejemljivo. Jaz bi partnerja tisti trenutek  vrgla čez vrata. Ja, vrgla, se bincnila bi ga v ta zadnjo.

Jaz bi tudi tebe BINCNIL V TAZADNJO😉

Sta pač obračunala kot deca.

Odgovor na objavo uporabnika
sta obračunala kot, 14.12.2021 ob 21:23

Sta pač obračunala kot deca.

Mogoče bosta res, ko sin odraste.

New Report

Close