Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek molimo za novo vodstvo

molimo za novo vodstvo

Jutri je sobota, pa se zmenimo, da bomo ob jutranji kavici, ob 8.h zjutraj, molili za našo novo vlado ter ji želeli vse dobro, da ji ne zmanjka entuziazma, volje, dobrih idej, da nas bo v miru in v sožitju s sosedi vodila skozi prihodnja leta vodenja.

In ti misliš, da si “trojček” to želi?

Hm… hm… hm…

Jutri je sobota… sobota je svet dan judov. A ima to kakšen pomen? Nedelja je svet dan kristjanov.

Ne za vlado, za slovenski narod moramo moliti.

o mmml, a vas to župmik uči al kako, da se moli samo ob nedeljah, mislila sem da se moli vsak dan in za vsakogar, še najbolj pa za izgubljene ovčice, vsaj tiste za katere smatra moleči da so!:)

Evo, se strinjam z Ninej!!!

Ninej, kje sem pa napisal, da se moli samo ob nedeljah? Iščem in iščem pa ne najdem. Samo o svetih dnevih sem govoril.

“Župmik” je zadnjič omenil, da naj molimo vedno in povsod, tudi z dejanji, ne samo ob sobotni kavici…

Eh ninej….moli se za marsikaj ob marsikaterih dnevih….ne samo za izgubljene ovčice……
Moli se doma, v cerkvah, v mošejah, sinagogah,…….

jaz se bom pridružila mmml in raje molila za narod…….je bolj potreben….

p.s.: mimogrede, čestitke ob registraciji nicka:)))))))

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Brez veze je sedaj moliti za novo vlado saj jo bomo naslednja štiri leta tako ali tako preklinjali. Predlagam preklinjanje na zalogo!!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

ja dejanja so tista, ki pokažejo kdo si in ne molitev, zato ga kar poslušaj!:)

Molitev je za vernika dejanje volje in namen dobrote. Če ti nisi vernik, potem molitev zate velja toliko kot nič. Vendar se mi zdi, da ne moreš potem šteti, da je moleči vernik zato manj vreden. Kajti velja tudi to, da je vera brez del mrtva. Molitev pa je kakor gorivo.

ja kje pa sem spet napisala, da je manj vreden, molitev sama ne pomeni nič, če nisi sposoben delati dobrih del, a bo sedaj v redu?

Bog vse vidi in vse ve, vsaj tako so nas učili, še v komunističnih cajtih!:)

Pa kaj se spet usajaš!

…greh se delati ne sme”, … je bilo v nadaljevanju, kar si pa očitno povsem pozabila.

…greh se delati ne sme”, … je bilo v nadaljevanju, kar si pa očitno povsem pozabila.[/quote]

hehehe, ne jaz ne, nisem pozabila!

zloba hudoba-joj že ime mi je težko napisat!:)))

ha, sem mislila da je post namenjen meni, se opravičujem če ni bil!

Jaz to že delam skoraj vsak dan.

Tole mi je všeč ; Molitev je kakor gorivo .
In tako kot je gorivo vse dražje je tudi vera !
Že pri krstu ti zaračuna , kot , da je na krščenca zlil olimpijski bazen vode in ne samo nekaj kapelj.

Tole mi je všeč ; Molitev je kakor gorivo .
In tako kot je gorivo vse dražje je tudi vera !
Že pri krstu ti zaračuna , kot , da je na krščenca zlil olimpijski bazen vode in ne samo nekaj kapelj.[/quote]

nehaj jon, si boš tudi ti prislužil opomin!:)))

Ti boš šel še topel v nebesa .

Tole mi je všeč ; Molitev je kakor gorivo .
In tako kot je gorivo vse dražje je tudi vera !
Že pri krstu ti zaračuna , kot , da je na krščenca zlil olimpijski bazen vode in ne samo nekaj kapelj.[/quote]

nehaj jon, si boš tudi ti prislužil opomin!:)))[/quote]

Opomin:)))) jaka muda !
Nagrado za resnicoljubnost , ne pa opomin .

Koliko denarja pa si že pustil pri duhovnikih, da veš, kakšne so cene?

Kukrkol že , je bilo preveč .

New Report

Close