Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek MON je treba prijaviti informacijski pooblaščenki

MON je treba prijaviti informacijski pooblaščenki

Ime/priimek nista bila objavljena, je pa bilo vse drugo. Ker sem grožnje ki so se pojavljale tu, reševal preko telefona s Primožem, je le ta storil nekaj nepojemljivega – kar je izvedel v tel. pogovoru z menoj, je posredoval naprej osebi ki nam je hudo grozila (Glista), ki je to tudi tu javno obelodanil kje je vse to izvedel. Saj starejši člani gotovo še vse to dobro pomnijo.

Da pa gre admin ki bi moral ščititi svoje uporabnike pred grožnjami, posredovati moje osebne stvari ravno osebi ki nam je vsem grozila, to je bil znak da ga je zdrava pamet zapustila.

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Hoces se prikazat kot neki inteligentna, pa hkrati nisi sposobna opaziti dejstva da je srž problema v hranjenju podatkov in nezmoznostjo preklica.

Naj ti povem, da sem identicno objavo probal objaviti iz razlicnih IP in samo pri enem se kontstantno pojavla to obvestilo. Ne gre za vsebino, ampak za IP. Vsebija je brez linkov. En stavek od nekoga, ki ga je ze prej objavil…toliko za test. Sporocilo je vezano na IP stevilko.

To pomeni da majo posebno bazo IP stevilk za poseben namen. Mogoce si mislijo da to lahko naredijo, vprasanje pa je ce je to legalno,predvsem ob dejstvu da sem jasno izjavil da tega ne dovolim (vse dokaze belezim).

A da mi bo tezko pomagala? Ti si res strokovnjak za vse. Najbolj da kar vse naredim kot ti reces a.

Verjamem v to da se je tuki ze pojavil moderator ki pise neregistriran, ampak me tele neumnosti ne bojo odvrnile od moje namere.
[/quote]
Ok, če ti tako praviš.
Prosim, poročaj nam o rezultatih, me res zanimajo. Lahko tudi na kak drug forum (slo tech recimo), če boš tu brisan.

B.V. je bil za svoje grožnje vsem nam, nagrajen z mestom v svetu stranke SDS.
Kaj je od tega imel Primož, lahko le ugibamo.

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Ok, to bi še razumela.
Res mi pa ni jasno, kakšne težave imaš lahko (še danes) zaradi tega?
Konkretno me zanima, čisto iz obrambnih razlogov.

Če si prebral splosne pogoje, bi videl tudi:

Vaše soglasje za obdelavo vaših osebnih podatkov potrebujemo za določene namene in imate pravico, da kadarkoli soglasje prekličete.

Ne gre za dobro voljo MON, ampak za zakonsko pravico, da lahko nekdo da kadarkoli izjavo, da soglasje preklicuje.

Zato dajem jasno zahtevo moderatorjem, da cimprej spucajo moj IP iz tiste baze crnih IPjev, sicer bo pac stekel uraden postopek kjer bodo zagovori in po potrebi kazni.

Vem kaj govorim ljudje. Brez skrbi.

Se strinjam z vsem kar pišeš.
Ok, če tvoje ime in priimek nista bila objavljena, ju je izdal tisti osebi na kak drugačen način?

Če si prebral splosne pogoje, bi videl tudi:

Vaše soglasje za obdelavo vaših osebnih podatkov potrebujemo za določene namene in imate pravico, da kadarkoli soglasje prekličete.

Ne gre za dobro voljo MON, ampak za zakonsko pravico, da lahko nekdo da kadarkoli izjavo, da soglasje preklicuje.

Zato dajem jasno zahtevo moderatorjem, da cimprej spucajo moj IP iz tiste baze crnih IPjev, sicer bo pac stekel uraden postopek kjer bodo zagovori in po potrebi kazni.

Vem kaj govorim ljudje. Brez skrbi.
[/quote]

Si bil kdaj moderator, admin, da vse veš?

Se strinjam z vsem kar pišeš.
Ok, če tvoje ime in priimek nista bila objavljena, ju je izdal tisti osebi na kak drugačen način?
[/quote]

Tej osebi je Primož izdal da imam govorno napako, ker sva govorila po telefonu. Si lahko predstavljate? To je kakor da bi morilcu dal pištolo v roke. Koliko problemov mi je s tem naredil?

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]


Kaj pa svoje grožnje, si pozabil?? Drekač si, si bil in boš!
[/quote]

Sine, umiri se. Pejdi glistat na svoj forum, tam te vsi resno jemljejo.

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Ok, to bi še razumela.
Res mi pa ni jasno, kakšne težave imaš lahko (še danes) zaradi tega?
Konkretno me zanima, čisto iz obrambnih razlogov.
[/quote]

Nekateri večni ljubitelji mojega lika in dela mi po vseh teh letih še vedno občasno dajo vedeti kam naj bi po njihovo spadal, ob tem pa uporabljajo moje osebne stvari katere je osebi B.V. izdajal šef Primož. Ne bom komentiral kako lepih imen se ob tem poslužujejo, saj se bo gotovo kateri izmed njih sam pojavil tu.

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Meni se zdi vse to nadvse resna stvar, pomislite da bi se vi obrnili na pomoč k šefu in lastniku foruma, a ta bi v nasprotju z vsemi pričakovanji šel vaše osebne zadeve izdajati ravno osebi ki vam nizkotno grozi in je za povrh še znan nasilnež in vam s tem povzročil še več problemov?

To, je nesprejemljivo.

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

En junak se je že našel, žaljenje na nizkotnem nivoju. Hvala Primož Cimerman, za to. Hvala.

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

1. odst. 9. člena določa, da se osebni podatki v javnem sektorju lahko obdelujejo, če obdelavo osebnih podatkov in osebne podatke, ki se obdelujejo, določa zakon. Z zakonom se lahko določi, da se določeni osebni podatki obdelujejo le na podlagi osebne privolitve posameznika.

 

IP številka (kratica za Internet Protocol) je identifikacijska številka računalnika, priključenega v medmrežje. IP številka je torej unikatna številka, s katero se vsak računalnik izkazuje v internet mreži kot naslov. V primerjavi z mobilno telefonijo je torej IP naslov to, kar pomeni telefonska številka za posameznika. Posameznika se da torej vsaj določljivo identificirati.

 

V skladu z navedenim je torej IP naslov podatek, ki se nanaša na posameznika in tega sorazmerno enostavno določi. IP naslov je torej osebni podatek, ki se ga na podlagi 10. člena obdeluje zgolj, če obstaja zakonska podlaga ali osebna privolitev posameznika; v javnem sektorju pa zgolj, če obstaja za takšno ravnanje zakonska podlaga. Če takšne pravne podlage ni (z izjemo pogodbenega odnosa), je IP naslov varovani osebni podatek, katerega obdelava je prepovedana.
[/quote]se strinjam z vsem kar si napisal, PRIMOž hoče kontrolirat vse kar tu pišemo in če greš na tor mrežo ali proxy server vpn te začne tole mal za…s tistimi po odpobritivi moderatorja pa tak ali pa so določne eip banjene pa še rekapta ser…ker nimajo dodelanega sitema klikneš tak k treba pa ti napiše posklusi ponovno pol bi mi rada njihva spletna stran exraktirala še kode za razpoznavo računalnika pa tiste usr…piškotke

Vsak normalen in profesionalen povdarek na normalen in profesionalen moderator ne bo izdajal podatkov uporabnikov ker prvo nikoli ne veš komu si jih dal. Lahko je psihič in gre in nekoga potovce do smrti. Kot drugo nestrinjanje ali neodobravanje mišljenja nekoga drugega pravemu profesionalcu nikoli ne predstavlja povoda da bi izdal osebni podatek.
Kdor razmišlja pri poslu Samo za danes in iz trenutnega vzgiba razmišlja napacno
Mon je lahko dober biznis in meni osebno dober forum in škoda bi ga bilo zaradi nedoraslosti osebja. O tem mora pa razmišljati lastnik koga in kam postaviti
Delo s podatki ljudi mora biti strogo profesionalno in tukaj ni prostora za neprofesionalnost

Če si prebral splosne pogoje, bi videl tudi:

Vaše soglasje za obdelavo vaših osebnih podatkov potrebujemo za določene namene in imate pravico, da kadarkoli soglasje prekličete.

Ne gre za dobro voljo MON, ampak za zakonsko pravico, da lahko nekdo da kadarkoli izjavo, da soglasje preklicuje.

Zato dajem jasno zahtevo moderatorjem, da cimprej spucajo moj IP iz tiste baze crnih IPjev, sicer bo pac stekel uraden postopek kjer bodo zagovori in po potrebi kazni.

Vem kaj govorim ljudje. Brez skrbi.
[/quote]

Sklepam, da obstaja malo drugačen postopek za zahtevek po izbrisu osebnih podatkov.


Ljubica, pa ne v afektu! POUDAREK, POTOLČE, Vejice,,,,,,, in pike …… ti podarjam!


Ljubica, pa ne v afektu! POUDAREK, POTOLČE, Vejice,,,,,,, in pike …… ti podarjam!
[/quote]
A dej no ne bom pravopisa od prvega dne ga ne tud zdej ne bom začela sej so že navajeni :))
Kaj pa ti je
Kdaj sm pa se jaz pravilno pisala

Spoštovani uporabniki,

skladno s celotno komunikacijo v tej temi, vas obveščamo, da na omrežju Overnet sledimo tako slovenski kot evropski zakonodaji o varstvu osebnih podatkov in novi direktivi GDPR.
Veseli nas, da ste to temo odprli, saj vam tako tudi pisno potrjujemo, da ste nam vi, naši uporabniki na prvem mestu, zato nam je tudi varnost osebnih podatkov ključnega pomena.

Lep pozdrav


na, pa si nam pokvaril zmrdovanje nad MONom ☺

Zdaj me šele skrbi, prej nisem verjela, da se podatki res shranjujejo v baze.


Kaj pa swizec pravi??
Niste to za kar se deklarirate! Dokazov imam toliko, da vas lahko “zaprejo” danes.
Dovolite le resnico, z dokazi, pa vas bo zabolela glava!
Takole malce za slab okus (sedanji niste boljši): Ne želite si, da priklopim zunanji disk!

Boste to vi pisal informacijski pooblaščenki, ko vas bo kontaktirali pa mi boste javili, če tak odgovor zadostuje ob dejstvu, da si delate neko bazo IP številk in hkrati ne omogočate preklica zbiranja teh podatkov.

Boste to vi pisal informacijski pooblaščenki, ko vas bo kontaktirali pa mi boste javili, če tak odgovor zadostuje ob dejstvu, da si delate neko bazo IP številk in hkrati ne omogočate preklica zbiranja teh podatkov.
[/quote]
Informacijska pooblaščenka je pičkin dim!

Se strinjam, Mon brska za Ipji uporabnikov.

Boste to vi pisal informacijski pooblaščenki, ko vas bo kontaktirali pa mi boste javili, če tak odgovor zadostuje ob dejstvu, da si delate neko bazo IP številk in hkrati ne omogočate preklica zbiranja teh podatkov.
[/quote]

No, če si tako zelo skrupolozno prečekiral pravila in pogoje uporabe (kot daješ intendirati), si najbrž zasledil tudi, kdo je na portalu upravitelj (d.o.o.) in pooblaščena/odgovorna oseba (ime, priimek, kontakt) za varstvo in upravljanje z osebnimi podatki (vsaj jaz sem ob površnem parsekundnem ogledu).
In ker si očitno tudi pismen (kar predpostavlja tudi razumevanje napisanega), bi bilo upravičeno sklepati, da veš, kaj pomeni, da je nekdo odgovoren za upravljanje z nečim. Da, zelo verjetno tudi to, da je to družba/oseba, na katero se je potrebno obrniti z zahtevkom po izbrisu svojih osebnih podatkov. In ne nek postek na enem od forumov od portalov, ki so združeni v to spletno mesto. Verjamem, da boš kontaktne informacije družbe in pooblaščene osebe sam našel. Oglasi se še kaj.

New Report

Close