Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek MonDetox Veselega

MonDetox Veselega

Čudno. Ni ga. Drugi nick?

 

Tri dva ena – brisanjeeeee

Glede na napisano količino sovražnega govora, šovinizma, rasizma in še česa, bi moral dobiti kar nekaj kazenskih ovadb. V urejenih državah bi Veseli že sedel za rešetkami. Pa šolske otroke bi vodili na ogled Veselega za rešetkami, v opomin in poduk.

Ni mu lahko, če uporablja forum za terapijo psihičnih motenj. 24 ur na dan pod 30 različnimi vzdevki. Pa na IJS dela. In v Arjivu seveda. Vmes skoči še na verske shode in strankarska srečanja. In še vedno je na monu.

Odgovor na objavo uporabnika
spook, 10.05.2024 ob 20:29

Glede na napisano količino sovražnega govora, šovinizma, rasizma in še česa, bi moral dobiti kar nekaj kazenskih ovadb. V urejenih državah bi Veseli že sedel za rešetkami. Pa šolske otroke bi vodili na ogled Veselega za rešetkami, v opomin in poduk.

Ni mu lahko, če uporablja forum za terapijo psihičnih motenj. 24 ur na dan pod 30 različnimi vzdevki. Pa na IJS dela. In v Arjivu seveda. Vmes skoči še na verske shode in strankarska srečanja. In še vedno je na monu.

On seveda ne dela na IJS. Je sicer na neki podobni inštituciji, kjer pa seveda (skoraj) nihče ne ve za ta njegov dvojni lajf.

Tri dva ena brisaaanjeeee

A niste rekli, da sem na invalidskem vozičku, imam 75 let in sem varnostnik na Trigi?

 

Glejte, nekateri smo pač bistveno bolj sposobni…..

 

Vesel oče

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 10.05.2024 ob 21:32

A niste rekli, da sem na invalidskem vozičku, imam 75 let in sem varnostnik na Trigi?

 

Glejte, nekateri smo pač bistveno bolj sposobni…..

 

Vesel oče

Poboljšal si se tudi kaj? Pokesal za nesramnosti?
Ljudje z visokimi intelektualnimi sposobnostmi so zmožni prepoznati svoje težave in jih kompenzirati.
Bi to veljalo tudi zate?

Vsi, ki me sovražite, ste Srbi.

New Report

Close