Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Monklje a vas še kaj mikata Trst in Benetke, ko ste prejšnji teden pisale?

Monklje a vas še kaj mikata Trst in Benetke, ko ste prejšnji teden pisale?

Samo vprašam, prejšnji teden ste se nekaj napenjale, da ve pa že ne boste odpovedovale in kako boste lepo letele po svetu.

Kako pa ta teden?

Mene bolj Sea Nevea in Rim.

Nisem imela namena kam iti. Zdaj me prav ima, ker pričakujem da bodo cene padle.

Pa še spraševala se ne bom, kje za vraga sem fasala ta virus.

Za v Trst in Benetke ne rabis letet….iz Slovenije….
Od naših ljudi je kar nekaj zaposlenih v Trstu in okolici. Hodijo normalno delat, čeprav jim ni prijetno. Še sploh, ko se jih eni znanci tukaj potem izogibajo. Ne hodijo vsi iz luksuza v tujino, ne pozabite.

mene so obvestili, da so naš let odpovedali, še dobro, ker itak verjetno ne bi šli, se bila v dvomih, v tem primeru, ker so odpovedali oni, pa dobim tudi denar za karte nazaj..Zadovoljna.
Ni pa let iz Italije.

Trst me nikoli ni mikal, ker je preumazan. Benetke sem pa odpisala cca 8 let nazaj zaradi nepopisne gneče.

Zdaj imaš priložnost, gneče zihr ni!

Zdaj imaš priložnost, gneče zihr ni!
[/quote]

Ampak res:):):)

Zdaj imaš priložnost, gneče zihr ni!
[/quote]

je poln, pred 1h smo prišli domov. Ni videt sprememb razn par folka z maskami.

Na primorskem koncu je kar nekaj trgovin/butikov z oblačili, ki prodajajo italijanska oblačila/robo, ki jo kupujejo v italijanskih ( kitajskih) skladiščih. Sveže robe ( pomlad poletje) še ni. Ker so tem skladišča zaprta (!) zaradi korone.

Pred dnevi smo brali tudi na MONu, da se ženske dogovarjajo in nekatere so se prav hvalile, kako gredo zdaj v Mirelo , ker je “kao brez gneče”….Upamo, da je tudi ta že zaprta.

Trst umazan??? Pa kje si to bila?
Pri Mireli v štacuni, verjetno.
Trst je veliko več od bezljanja po trgovinah in bolj je prehoden od Benetk, zgrajenih na vodi. Kanalizacija in pomije v sušnem obdobju? Vlaga v prostorih? Obiskane so bolj (vsaj večina otokov) od drugih mest, zato se je lažje tam okužiti. Benetke niso bolj čisto mesto od Trsta, oprosti.

Trst umazan??? Pa kje si to bila?
Pri Mireli v štacuni, verjetno.
Trst je veliko več od bezljanja po trgovinah in bolj je prehoden od Benetk, zgrajenih na vodi. Kanalizacija in pomije v sušnem obdobju? Vlaga v prostorih? Obiskane so bolj (vsaj večina otokov) od drugih mest, zato se je lažje tam okužiti. Benetke niso bolj čisto mesto od Trsta, oprosti.
[/quote]

Trst je industrijsko mesto, prašno. Že iz časov YU, ko smo tam mesečno kupovali špecerijo, ga nismo nikoli marali. Ob morju še nekako gre, ulico dve stran je že druga zgodba. Če ga primerjam z Gorico – je Gorica cuker proti Trstu.

Trgovine Mirela pa ne poznam.

Kje je to “tam”? Katera skladišča so zaprta?
Kar je meni prišlo na uho je, da ladje s kontejnerji nove, spomladanske robe niso še prišle, ker so ne vem kje, menda Kitajska, Singapur… blokirane na sidriščih. Če je to res, pa ne vem.

New Report

Close