Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Monklje, drvite direkt na starševski ali kdaj tudi berete članke MON?

Monklje, drvite direkt na starševski ali kdaj tudi berete članke MON?

Daj ze razumi, da so povecini babji kolektivi taki. Pa samske gor al dol.
[/quote]

Torej: nepotešeni?
Hm, pa to bi se dalo pomagat!
Pred vsakim šihtom na obravnavo, lahko bi podjetje najelo tuje izvajalce, če je domačih premalo 😉

Torej: nepotešeni?
Hm, pa to bi se dalo pomagat!
Pred vsakim šihtom na obravnavo, lahko bi podjetje najelo tuje izvajalce, če je domačih premalo 😉
[/quote]
Ne. Zleht do amena, opravljivi in hinavski.

Daj ze razumi, da so povecini babji kolektivi taki. Pa samske gor al dol.
[/quote]
Ne bo, pri nas imamo večina žensk, pa izstopa na tak način ena večno samska, do pikice kot je napisano v članku in ločenka, ki je popolnoma neodgovorna, neurejena, lena in samo pozna svoje pravice, vedno gobc za pravice, koristi pa nobene od nje. Vse druge so normalne, tudi če se kdaj scufajo za kako stvar. In ju ženske same vidijo, se dostikrat menimo o tem, ko zjutraj an kofetu katera začne debato, kaj je spet bilo, dokler še ta ni prisotna. Itak tudi standardno obe zamujata in to pošteno, tudi potem sta posebni.


Ne. Zleht do amena, opravljivi in hinavski.
[/quote]
Pa vendar spolna potešenost vsaj malo kompenzira žlehtnobo .


No ja, ponavad pri njem ni tema niti ni zvezan…
Če se to pri vas dogaja v temi, zvezano, tako, da niti ne veš s kom, ni nujno, da je povsod tako.
Ljudje imamo oči in domišljijo 😉
[/quote]
Pri multiničnem se nič ne dogaja, zato pa ima blodnje. 🙂


Ne. Zleht do amena, opravljivi in hinavski.
[/quote]
So taki, ker delajo v njem nepotešene ženske ali so nepotešene, ker so tako žlehte?

Ni važno kakšen je problem, seks je vedno pravi odgovor 🙂

Zadnji naklamfani stavek govori o odločitvi in realnosti vedno več žensk v civiliziranem svetu. Mi je prav žal, če ti resnica ne odgovarja, ampak takšna je.
[/quote]

Zate je spolnost možna sam s tipom?


No ja, ponavad pri njem ni tema niti ni zvezan…
Če se to pri vas dogaja v temi, zvezano, tako, da niti ne veš s kom, ni nujno, da je povsod tako.
Ljudje imamo oči in domišljijo 😉
[/quote]

Ti pa ne razumeš najboljš kaj je napisano.

Ti pa ne razumeš najboljš kaj je napisano.
[/quote]
Mal ga telice na šihtu zmedejo, ko ima doma ves čas isto staro kravo, potem pa ne ve točno, kaj je sploh želel povedat. 😅


Pri multiničnem se nič ne dogaja, zato pa ima blodnje. 🙂
[/quote]

Kr povej kako bi loču fafanje tipa al ženske, če ne bi vedu kdo ti ga vleče? NI razlike. Zato ne pametuj.


So taki, ker delajo v njem nepotešene ženske ali so nepotešene, ker so tako žlehte?

Ni važno kakšen je problem, seks je vedno pravi odgovor 🙂
[/quote]
Jp jp. Vsako karakterno napako dost seksa poprav.
K moj tast ki mi je pred dolgimi dolgimi leti reku, da postla vse zgliha. Zato mamo kavc.

Kr povej kako bi loču fafanje tipa al ženske, če ne bi vedu kdo ti ga vleče? NI razlike. Zato ne pametuj.
[/quote]
Ti to iz prakse?

Kr povej kako bi loču fafanje tipa al ženske, če ne bi vedu kdo ti ga vleče? NI razlike. Zato ne pametuj.
[/quote]
Ne bom oporekal tvojim biseksualnim izkušnjam. Ne vem pa, kaj ima zdaj to veze z nepotešenimi ženskami ?

Skor sm že mislu, da veš o čem pišeš, pol pa naklaftraš zadnji stavek. O budala blesava.
[/quote]

+1

Tudi sam sem prikimaval, dokler ni zadnji stavek postavil vsega na glavo.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


Kaj pa vse tiste, ki zašpilajo orgazem? Kako neki se one pozibavajo v bokih?
[/quote]
Te, ki špilajo imajo neverjeten nasmešek na obrazu, ker očitno zadeve skrajšajo, da ne traja predolgo in jim ostane še čas za kaj drugega.
Mogoče, če jim čas ostane pa lahko svoje boke pozibavajo s kakimi rolerji, malo rit požulijo na kakem sedežu od kolesa,……kaj pa vem, mi domišljija dela precej hudo :-D.

Si me pa nasmejala do solz.

Hahah dobraa.

Ti pa ne razumeš najboljš kaj je napisano.
[/quote]

Tebi se zdi da razumeš kaj si napisalo?

Ta članek je sicer iz leta 16, ampak čas nima nobene zveze s tem. Ni danes nič drugače, babe brez seksa so jeznorite, žleht, težavne, dejansko iz minute v minuto nihajo z razpoloženjem, to se najbolje vidi pri večno samskih v kolektivih, ki so popolnoma neprebavljive za vsakogar, brez izjeme.
[/quote]
Da ti ne omenim, da poznam jeznorite, žleht, hinavske ravno vezane ;-), očitno doma ne dobijo kar bi morale, da hodijo nadrka.. na delo. Vezane ali ne, tako je v ženskem kolektivu, zato jaz najraje delam samo z moškimi.


Vseeno pa je treba priznati, da pri lizanju sladoleda skozi šipo ni istega občutka in izločanja hormonov, kot pri pravem lizanju. 🙂
[/quote]
Kaj pa ženska?

+1

Tudi sam sem prikimaval, dokler ni zadnji stavek postavil vsega na glavo.
[/quote]
Če bi vsaj malo bil sposoben zdravega razmišljanja, bi uvidel, da je cel komentar bedarija in opravičevanje zagrenjene osebe.
Namreč, seks pripomore k dobremu počutju in zdravju, dočim kremšnite pred televizorjem le škodijo zdravju, povzročajo debelost in s tem le poglabljanje problema in zagrenjenosti.


Kaj pa ženska?
[/quote]
Kaj je z žensko?


Da ti ne omenim, da poznam jeznorite, žleht, hinavske ravno vezane ;-), očitno doma ne dobijo kar bi morale, da hodijo nadrka.. na delo. Vezane ali ne, tako je v ženskem kolektivu, zato jaz najraje delam samo z moškimi.
[/quote]
Potem pa pridi k meni , da bova kaj delala, na šihtu si ne morem izbirat s kom bom delal, že tako nisem niti po priimku pravi za v, …, kaj šele ko nikoli ne grem preko svojega karakterja in sem marsikomu trn v peti……😅


Pri multiničnem se nič ne dogaja, zato pa ima blodnje. 🙂
[/quote]


So taki, ker delajo v njem nepotešene ženske ali so nepotešene, ker so tako žlehte?

Ni važno kakšen je problem, seks je vedno pravi odgovor 🙂
[/quote]

Se pravi, da bi bilo potrebno uvest, da je v prvi pomoči priložen tudi vibrator in šef ji da v dobro kolektiva pol ure odmora!

Se pravi, da bi bilo potrebno uvest, da je v prvi pomoči priložen tudi vibrator in šef ji da v dobro kolektiva pol ure odmora!
[/quote]

Ali pa v kurnik poslati enega dobrega petelina. 🙂

Ali pa v kurnik poslati enega dobrega petelina. 🙂
[/quote]
Jp, kurnik, beseda kokošnjak pri nas večkrat pade na kolegiju.😅😅😅😅😅

New Report

Close