Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Monklje, drvite direkt na starševski ali kdaj tudi berete članke MON?

Monklje, drvite direkt na starševski ali kdaj tudi berete članke MON?

Gospodinja s polno ritko maminega denarja in fukotožni izseljenec, ki ga je verjetno “baba” pustila, se kregata kdo več plačuje.
😂😂😂😂

Se razume. Premozni si privoscijo high class bitches, zgornja racunica pa je za delavski razred, kjer sopek, vecerja in cevlji/torbica redko preseze vse skupaj znesek 100 evrov. To nicesar ne spremeni. V bistvu zadeve z matematicno preciznostjo determinira. Oba si lahko, glede na svoje prihodke, kupita tam nekje okoli dva, tri one night stand-e na teden. Pomembna je zgolj se cena. Nihce vec se ne pogovarja o vrednosti.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Se razume. Premozni si privoscijo high class bitches, zgornja racunica pa je za delavski razred, kjer sopek, vecerja in cevlji/torbica redko preseze vse skupaj znesek 100 evrov. To nicesar ne spremeni. V bistvu zadeve z matematicno preciznostjo determinira. Oba si lahko, glede na svoje prihodke, kupita tam nekje okoli dva, tri one night stand-e na teden. Pomembna je zgolj se cena. Nihce vec se ne pogovarja o vrednosti.
[/quote]
Desi ti si pozabu da zenska seksa s seksi privlačnim tipom zaradi tega ker ji to pase in ne za torbico za 100e..
Lepo te prosim no.. A ti vsaki s katero seksas kupis torbico.? To je pol ze blagovna menjava ti men seks, jaz teb torbico.. Ne gre to tako no
Zenske seksajo za uzitek (pa ni lepsega kot seksi postaven tip v postelji) in ne za torbico.. Ti si cist zašel

Ne, ne. Jaz govorim o samostojnih zenskah, ki moškega ne potrebujejo. Enemu segmentu trga.

By the mim: koliko MON pa misliš, da je poročenih z mozmi, za katere komaj čakajo, da pridejo iz sluzbe in se poonegavijo z njimi? MON-e so pa ja povečini samostojne in moške lahko nadomestijo s sto gramsko milko. :-)))

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Jst se že dva dni tolk zabavam v tej temi, da res ni in sem se fajn nasmejala.
Nekako prihajamo do zaključka, da bomo ovrgli domneve Viharnega okrog žensk, saj očitno na dan ponedeljka so moški bolj nezadovoljni. Ampak teden je še dolg…..

Kako ste sfilozofirali to temo, to ni res. Vse skupaj sedaj nima ne repa ne glave.

Moje preprosto kmecko misljenje pa je, da uvod teme iz clanka kar drzi. Tema je seks, potreba, pozelenje, potesitev, zadovoljstvo tako ali onako.

Kot zdrava zenska, ki se znam prepustiti v spolnosti bom povedala sledece. Bila sem nekaj let mlada vdova. Potreba po blizini in spolnosti je prisotna vec ali manj konstantno in da se pozna na razpolozenju. Vse sex igrace in lubrikanti lahko samo omilijo zadevo, tako da brez moskega in pravega spolnega uda iz misic ni nic. Ta blizina in strast, ki jo lahko ponudi moski zenski je potreba. In obratno seveda. In obema se pozna pomanjkanje seksa tako ali drugace.


Desi ti si pozabu da zenska seksa s seksi privlačnim tipom zaradi tega ker ji to pase in ne za torbico za 100e..
Lepo te prosim no.. A ti vsaki s katero seksas kupis torbico.? To je pol ze blagovna menjava ti men seks, jaz teb torbico.. Ne gre to tako no
Zenske seksajo za uzitek (pa ni lepsega kot seksi postaven tip v postelji) in ne za torbico.. Ti si cist zašel
[/quote]

Khm. Pol po 20letih niso mozje vec tolk seksi, da se doma manj seksa al kako?
Men se pa zdi, da je z vec leti zakonskega seksa vecji tud daj dam sex doma.

hešteg iskrenost. 🙂

Lepo zapisano. Klobuk dol.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


Kaksni so njihovi možje jaz ne vem. Moj je ko miljon dolarjev za pogledat (ajd pustimo zdaj težek karakter)
Eh desi dej se ti mal zresni, katera po 20 plus letih zakona pa se stoji na vratih, ko dec iz šihta pride, da bi ga takoj naskocla.? Redkokatera
Vecina mon je tud na šihtu in mogoce dec pred njo pride. A mislis da on stoji na vratih ,da bi jo naskocil.?
Treba se je sezut, preoblečt neki pojest.. Domaco nalogo otrokom pomagat delat (tam kjer so se manjsi ) pol je sele seks na vrsti..
Samske pa tudi nimajo cel dan cajta na curca cakat(pa ce je najlepsi na tem svetu) saj tud one po vecini delajo ane..

Khm. Pol po 20letih niso mozje vec tolk seksi, da se doma manj seksa al kako?
Men se pa zdi, da je z vec leti zakonskega seksa vecji tud daj dam sex doma.
[/quote]
Moj je seksi se vedno 🙂
Seksas pac ko lahko ..


Kaksni so njihovi možje jaz ne vem. Moj je ko miljon dolarjev za pogledat (ajd pustimo zdaj težek karakter)
Eh desi dej se ti mal zresni, katera po 20 plus letih zakona pa se stoji na vratih, ko dec iz šihta pride, da bi ga takoj naskocla.? Redkokatera
Vecina mon je tud na šihtu in mogoce dec pred njo pride. A mislis da on stoji na vratih ,da bi jo naskocil.?
Treba se je sezut, preoblečt neki pojest.. Domaco nalogo otrokom pomagat delat (tam kjer so se manjsi ) pol je sele seks na vrsti..
Samske pa tudi nimajo cel dan cajta na curca cakat(pa ce je najlepsi na tem svetu) saj tud one po vecini delajo ane..
[/quote]

Ne stekas. Skoda. V mislih sem imel kvaliteto, ne kvantiteto. Lahko povem tudi drugace: koliko MON najraje mastrubira, kadar pac mastrubira, tako da si v mislih predstavlja svojega soproga in koliko MON-ovcev obratno, torej svojo soprogo?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ne stekas. Skoda. V mislih sem imel kvaliteto, ne kvantiteto. Lahko povem tudi drugace: koliko MON najraje mastrubira, kadar pac mastrubira, tako da si v mislih predstavlja svojega soproga in koliko MON-ovcev obratno, torej svojo soprogo?
[/quote]
Ne bi vedla to so ze prevec osebne stvari da bi jih sprasevala..
Ampak men se zdi da monovci zelo zelo malo seksajo, monke veliko vec od njih pa bile samske ali vezane.. :))


Ne bi vedla to so ze prevec osebne stvari da bi jih sprasevala..
Ampak men se zdi da monovci zelo zelo malo seksajo, monke veliko vec od njih pa bile samske ali vezane.. :))
[/quote]

ne seksajo! 😀

ne seksajo! 😀
[/quote]

Res je, če pa ves dan in noč prečepijo za računalnikom na MONu in si spodaj “drajsajo” na roko.

To pa itak, da ne seksajo, razen tisti ročni seks , ko visijo na monu in jim je to orgazem, da se vendarle lahko menijo s kako žensko.
Dedec, ki seksa, ne bo cel vikend čepel na monu in blebetal neumnosti.


Ne bi vedla to so ze prevec osebne stvari da bi jih sprasevala..
Ampak men se zdi da monovci zelo zelo malo seksajo, monke veliko vec od njih pa bile samske ali vezane.. :))
[/quote]

Tisti, ki se pogovarjate o tem, kako pogosto kdo seksa in kako dolgo to traja, je bolje, da se posvetite sto gramski mliki, ker ste povsem zgresili poanto seksa. 😛

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


Ne bi vedla to so ze prevec osebne stvari da bi jih sprasevala..
Ampak men se zdi da monovci zelo zelo malo seksajo, monke veliko vec od njih pa bile samske ali vezane.. :))
[/quote]
To potem pomeni, da ženske tudi veliko več varajo. 🙂


To potem pomeni, da ženske tudi veliko več varajo. 🙂
[/quote]

No šit, šerlok?

:-)))

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


To potem pomeni, da ženske tudi veliko več varajo. 🙂
[/quote]
Ma varajo tud zenske Robi, res je.. Varajo moski in zenske..
Fantje jaz bi z veseljem se z vami cvekala ampak jaz moram it pocasi kosilo pripravljat ker moram tri jedilnike skuhat.. Ni vec cajta za cvek cvek :))
Vi pa veselo nadaljujte


Ma varajo tud zenske Robi, res je.. Varajo moski in zenske..
Fantje jaz bi z veseljem se z vami cvekala ampak jaz moram it pocasi kosilo pripravljat ker moram tri jedilnike skuhat.. Ni vec cajta za cvek cvek :))
Vi pa veselo nadaljujte
[/quote]
To že. A iz tvojega komentarja, kjer pišeš, da ženske (tudi vezane) seksajo več, je razvidno, da morajo tudi več varati.
Če že več seksajo. ::)


Ma varajo tud zenske Robi, res je.. Varajo moski in zenske..
Fantje jaz bi z veseljem se z vami cvekala ampak jaz moram it pocasi kosilo pripravljat ker moram tri jedilnike skuhat.. Ni vec cajta za cvek cvek :))
Vi pa veselo nadaljujte
[/quote]
Brezposelna Mona nima časa. 😁😁
Desiderius da Pietri “računalniški genij” za katerega se firme grebejo, ga ima na pretek.😃


To že. A iz tvojega komentarja, kjer pišeš, da ženske (tudi vezane) seksajo več, je razvidno, da morajo tudi več varati.
Če že več seksajo. ::)
[/quote]

Vec seksajo, ker imajo vedno na razpolago partnerja. Samske pa ne. Oz. kadar se kaj najde. To je na splosno oz. vecinoma. Nekaterim vezanim se dogaja, da redko seksajo, ceprav imajo partnerja vsak dan doma. Nekaterim samskim se dogaja, da pogosto seksajo, ker imajo fukfrenda.
Vse je relativno.

Ti si pa isti kot Robi, Viharni… že dolgo, dolgo nisi seksal.
Pa kaj je z vami deci, da samo na monu še razpravljate o seksu, da bi pa v reali kaj seksali, to vam pa ne gre.
[/quote]
Žena ga je pustila. -:)

Vec seksajo, ker imajo vedno na razpolago partnerja. Samske pa ne. Oz. kadar se kaj najde. To je na splosno oz. vecinoma. Nekaterim vezanim se dogaja, da redko seksajo, ceprav imajo partnerja vsak dan doma. Nekaterim samskim se dogaja, da pogosto seksajo, ker imajo fukfrenda.
Vse je relativno.
[/quote]

Lahko tudi več njih in je kot v haremu in uživa. Tako, kot si rekel, je lahko vse relativno.


Brezposelna Mona nima časa. 😁😁
Desiderius da Pietri “računalniški genij” za katerega se firme grebejo, ga ima na pretek.😃
[/quote]

A meni tezko. :-)))

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

New Report

Close