Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Monklje, drvite direkt na starševski ali kdaj tudi berete članke MON?

Monklje, drvite direkt na starševski ali kdaj tudi berete članke MON?

Saj veš, kaj naredimo fotri z mularijo, ko imamo poln kufr vsega? Prizgemo TV in prestavimo na KiKa (otroški program), pa je mir. Kar pa ne pomeni, da sobe do večera ne bo treba enkrat v red spravit. Niti, da jo bo fotr. Še manj, da se bo sama.

To je vsa logika druzbe, v kateri zenske ne rabijo moških.

😉
[/quote]
Ja ampak zenska ni otrok. Zenska pospravi sobo (ki jo je kupila sama s svojim denarjem) ko hoce in kadar hoce :))

Kaj naj ti recem. Ce se nisi prehitro zatipkal, potem sem hvalezen stvarstvu, da mi je bilo dano ne izkusiti tega, kar pojmujes kot realnost, karkoli ze to je. Si res niti ne zelim vedeti.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


Ja ampak zenska ni otrok. Zenska pospravi sobo (ki jo je kupila sama s svojim denarjem) ko hoce in kadar hoce :))
[/quote]

Igzekli. Samo, naj to pocne v svoji zanikrni luknji. Jaz bom pa v svoji vodil moj red. Ring a bell?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Kaj naj ti recem. Ce se nisi prehitro zatipkal, potem sem hvalezen stvarstvu, da mi je bilo dano ne izkusiti tega, kar pojmujes kot realnost, karkoli ze to je. Si res niti ne zelim vedeti.
[/quote]

Tvoj problem. 🙂

Igzekli. Samo, naj to pocne v svoji zanikrni luknji. Jaz bom pa v svoji vodil moj red. Ring a bell?
[/quote]
Ne ni mi jasno 🙂 dej razloz
Kaj tocno mas ti s stanovanj ene xy zenske.?
Kaj tocno si ti kot moski ustvaril eni XY zenski.?
Nic cisto nic..
Motiš se desi ko primerjaš XY zenske z otroci


Ne ni mi jasno 🙂 dej razloz
Kaj tocno mas ti s stanovanj ene xy zenske.?
Kaj tocno si ti kot moski ustvaril eni XY zenski.?
Nic cisto nic..
Motiš se desi ko primerjaš XY zenske z otroci
[/quote]

Seveda ti je jasno. 😛

Ce se navezem na ono drugo temo: Lepi, bogati in uspesni moski ustvarijo svet, v katerem imajo zenske obcutek, da so samostojne. Seveda tako kot v Nemciji se vedno delajo za te iste moske, placujejo najemnino/kredite tem istim moskim, nenazadnje jim se vedno dajo noge narazen, kadar so voljne,… a glej – zdaj so samostojne.

Ckakaj malo… kaj je ze harem po definiciji? 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Desi, kako si ti predstavljaš partnerstvo?
Dva enakovredna al ne?

Tole je zelo zelo dobro receno: enako vredna.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Seveda ti je jasno. 😛

Ce se navezem na ono drugo temo: Lepi, bogati in uspesni moski ustvarijo svet, v katerem imajo zenske obcutek, da so samostojne. Seveda tako kot v Nemciji se vedno delajo za te iste moske, placujejo najemnino/kredite tem istim moskim, nenazadnje jim se vedno dajo noge narazen, kadar so voljne,… a glej – zdaj so samostojne.

Ckakaj malo… kaj je ze harem po definiciji? 😉
[/quote]
Tudi moski drugim moškim plačujete najemnine, kredite itd.. Obcutek imate da ste samostojni.. Koliko jim date noge narazen pa ne vem :))


Ne ni mi jasno 🙂 dej razloz
Kaj tocno mas ti s stanovanj ene xy zenske.?
Kaj tocno si ti kot moski ustvaril eni XY zenski.?
Nic cisto nic..
Motiš se desi ko primerjaš XY zenske z otroci
[/quote]

Mati ti je kupila hišo!
Mati ti je podarila stanovanja!
Mati ti je podarila kapital za podjetje!
Kaj si ti ustvarila? NIČ!


Tudi moski drugim moškim plačujete najemnine, kredite itd.. Obcutek imate da ste samostojni.. Koliko jim date noge narazen pa ne vem :))
[/quote]

Pa glej… ce bi moral izbirati izkljucno med povprecno MON-o ali pa predajanju mesenim uzitkom z moskim, bi zagotovo raje izbral slednjo moznost. Mimogrede: mi ne zivimo v utvari, da posameznik more biti samostojen. To je privilegij zensk. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Mati ti je kupila hišo!
Mati ti je podarila stanovanja!
Mati ti je podarila kapital za podjetje!
Kaj si ti ustvarila? NIČ!
[/quote]
Ampak moja mati ni moski ampak zenska
Torej vprasanje je kaj tocno dobimo zenske od XY moskih.? Kaj so ustvarili nam ali za nas,da je zastonj.? Ja nic ane
Desi trdi da so nam moski vse ustvaril, pozabu je pa oment da je treba to vse placat :))

Pa glej… ce bi moral izbirati izkljucno med povprecno MON-o ali pa predajanju mesenim uzitkom z moskim, bi zagotovo raje izbral slednjo moznost. Mimogrede: mi ne zivimo v utvari, da posameznik more biti samostojen. To je privilegij zensk. 😉
[/quote]
Tisti ki ima kes je vedno samostojen ni važen spol. Brez kesa ne mores ustvarjenega kupit. Recimo XY podjetje zgradi blok in stanovanja, pri prodaji le teh ne igra vloge spol ampak moznost placati stanovanje torej denar za nakup.
Jim dil visi si ti vaba al dec vazno jim je samo, da lahko placas

Ta pravi deci visijo celo nedeljo na netu in potem nadaljujejo še v ponedeljek. Res ta prav dec zabije nedeljo, ponedeljek za ženske – na monu.
Res morate dobro seksat ja. Ni čudno, da se vam vse ženske posmehujejo. Ko tip celo nedeljo porabi za razpravo o seksu na monu…

Seveda. Sem mislil, da si postekala, pa ocitno res nisi. Se enkrat: moski ustvarijo okoliscine, v katerih se zenske pocutijo samostojne, da ni potrebno njim vec placevati za zenske, temvec nasprotno – v imenu samostojnosti le te placujejo njim. Spolnost postane dobrina in ima svojo ceno. A zahteva se tudi reciprocna kakovost. Danes seksa zenska kadar hoce in s komer hoce. Gledano z vidika kupca dobrine: ko je voljna in pripravljena na “one night stand”. To pa je ze vredno sopka, novih cevljev in vecerje, kaj ne? Predvsem pa je na dolgi rok veliko ceneje in veliko izboljsanje kakovosti storitve na trgu.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Baba ne vaba

Seveda. Sem mislil, da si postekala, pa ocitno res nisi. Se enkrat: moski ustvarijo okoliscine, v katerih se zenske pocutijo samostojne, da ni potrebno njim vec placevati za zenske, temvec nasprotno – v imenu samostojnosti le te placujejo njim. Spolnost postane dobrina in ima svojo ceno. A zahteva se tudi reciprocna kakovost. Danes seksa zenska kadar hoce in s komer hoce. Gledano z vidika kupca dobrine: ko je voljna in pripravljena na “one night stand”. To pa je ze vredno sopka, novih cevljev in vecerje, kaj ne? Predvsem pa je na dolgi rok veliko ceneje in veliko izboljsanje kakovosti storitve na trgu.
[/quote]

Ti si pa isti kot Robi, Viharni… že dolgo, dolgo nisi seksal.
Pa kaj je z vami deci, da samo na monu še razpravljate o seksu, da bi pa v reali kaj seksali, to vam pa ne gre.


Ampak moja mati ni moski ampak zenska
Torej vprasanje je kaj tocno dobimo zenske od XY moskih.? Kaj so ustvarili nam ali za nas,da je zastonj.? Ja nic ane
Desi trdi da so nam moski vse ustvaril, pozabu je pa oment da je treba to vse placat :))
[/quote]
Počakaj, ker sedaj bodo sfilozofirali glede tega.

Seveda. Sem mislil, da si postekala, pa ocitno res nisi. Se enkrat: moski ustvarijo okoliscine, v katerih se zenske pocutijo samostojne, da ni potrebno njim vec placevati za zenske, temvec nasprotno – v imenu samostojnosti le te placujejo njim. Spolnost postane dobrina in ima svojo ceno. A zahteva se tudi reciprocna kakovost. Danes seksa zenska kadar hoce in s komer hoce. Gledano z vidika kupca dobrine: ko je voljna in pripravljena na “one night stand”. To pa je ze vredno sopka, novih cevljev in vecerje, kaj ne? Predvsem pa je na dolgi rok veliko ceneje in veliko izboljsanje kakovosti storitve na trgu.
[/quote]

P.S.: Da ne govorimo o tem, da pri samostojnih zenskah ni nobenih ovir, da si, kadar mi zapase, privoscim voljno, svezo, najnovejsi model. Ker samostojna zenska vnaprej pricakuje seks brez obveznosti. :-)))

Saj ti pravim: harem, v najcistejsi obliki. Ogromen harem voljnih muck. (Ostale so pac, ko niso voljne, itak nekje v neki cumnati).

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Seveda. Sem mislil, da si postekala, pa ocitno res nisi. Se enkrat: moski ustvarijo okoliscine, v katerih se zenske pocutijo samostojne, da ni potrebno njim vec placevati za zenske, temvec nasprotno – v imenu samostojnosti le te placujejo njim. Spolnost postane dobrina in ima svojo ceno. A zahteva se tudi reciprocna kakovost. Danes seksa zenska kadar hoce in s komer hoce. Gledano z vidika kupca dobrine: ko je voljna in pripravljena na “one night stand”. To pa je ze vredno sopka, novih cevljev in vecerje, kaj ne? Predvsem pa je na dolgi rok veliko ceneje in veliko izboljsanje kakovosti storitve na trgu.
[/quote]
Joj desi pa sej tud moski isto plačujete.. A vi zastonj dobite.?
Povej kje ,da se preoblečem v tipa ce bi mi kdo kej zaston blagovolil dat 🙂
Ma daj zenske si danes same lahko cevlje in šopek kupimo ce nam je do tega..
Ja a ni fajn da zenska sama zbira s kom bo seksala.. Nej seksa s komer hoce dokler je samska, poročeni pac seksamo z možem ali zeno.. A ni logicno.?


Počakaj, ker sedaj bodo sfilozofirali glede tega.
[/quote]
A jebote nevem kje desi vse zastonj dobi od XY tipov, men se noben XY tip ni nic zaston dal.. Pustimo mojega moza, on ni en XY.. njemu itak vzamem hoces noces mora dat :)))
Kje so ti tipi ki zastonj dajejo.?

P.S.: Da ne govorimo o tem, da pri samostojnih zenskah ni nobenih ovir, da si, kadar mi zapase, privoscim voljno, svezo, najnovejsi model. Ker samostojna zenska vnaprej pricakuje seks brez obveznosti. :-)))

Saj ti pravim: harem, v najcistejsi obliki. Ogromen harem voljnih muck. (Ostale so pac, ko niso voljne, itak nekje v neki cumnati).
[/quote]
Ma kaksen harem.? V haremu moski financirajo mlade mucke da so lepe in volne
Zdaj so drugi casi, ti si za luno stari 🙂
Zdaj majo zenske 15 let mlajše seksi tipe in jih one financirajo.. Nova moda haha

Manj. Veliko manj. Ker zenske so samostojne. Ce porocen moski rabi 3 do 5 sobno stanovanje / hiso za druzino, zadostuje samskemu enoinpolsobno. Samostojna zenska pac poskrbi sama zase, saj je samostojna. In po seksu odide domov. Ker zeli seks brez obveznosti.

Ce sedaj upostevas, da je kvadratura, ki je odpadla z moskega (na zensko) ca. 50 m2, je to 75 jurckov. Upostevaje, da so zenske v povprecju tudi se vedno nekje 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nizje na dohodkovni lestvici, preracunano na 50 let, do zlate poroke… je to se 100 cukov zraven.

Vse je matematika. Moski ima naenkrat na razpolago svobodne, samostojne zenske, ki seksajo, kadar one hocejo (to je zelo pomemben podatek) in 150 do 200 cukov razpolozljivega kapitala, da si ta seks kupijo – ostal pa jim je ZARADI samostojnosti zensk. Tudi, ce vse zagoni za seks, seksa s tisto, ki takrat z njim hoce seksati. Kakovost storitve v primerjavi z vedno utrujeno soprogo je neprimerljivo visja, cena pa enaka ali manjsa.

Seveda placate. Saj to je cilj, da placate. :-)))

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


Kaj pa vse tiste, ki zašpilajo orgazem? Kako neki se one pozibavajo v bokih?
[/quote]

Mogoče tud to zašpilajo. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Manj. Veliko manj. Ker zenske so samostojne. Ce porocen moski rabi 3 do 5 sobno stanovanje / hiso za druzino, zadostuje samskemu enoinpolsobno. Samostojna zenska pac poskrbi sama zase, saj je samostojna. In po seksu odide domov. Ker zeli seks brez obveznosti.

Ce sedaj upostevas, da je kvadratura, ki je odpadla z moskega (na zensko) ca. 50 m2, je to 75 jurckov. Upostevaje, da so zenske v povprecju tudi se vedno nekje 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nizje na dohodkovni lestvici, preracunano na 50 let, do zlate poroke… je to se 100 cukov zraven.

Vse je matematika. Moski ima naenkrat na razpolago svobodne, samostojne zenske, ki seksajo, kadar one hocejo (to je zelo pomemben podatek) in 150 do 200 cukov razpolozljivega kapitala, da si ta seks kupijo – ostal pa jim je ZARADI samostojnosti zensk. Tudi, ce vse zagoni za seks, seksa s tisto, ki takrat z njim hoce seksati. Kakovost storitve v primerjavi z vedno utrujeno soprogo je neprimerljivo visja, cena pa enaka ali manjsa.

Seveda placate. Saj to je cilj, da placate. :-)))
[/quote]
Kako manj jebote no..
Npr. Prodaja se 2 sobno stanovanje cena je ista ne glede na spol.
Elektrike placas kot jo porabiš ne glede na spol. Vodo placas kolikor jo porabiš ne glede na spol.. Itd..
Ni pravilo da je moski premožnejši v vezi lahko je premoznejsa zenska. Bistveno je da znata s tem kar imata in ne merjenje misic kdo je bolj bogat
Torej moski plačujete isto kot zenske ali bolje kupuje tisti ki ima vec denarja ne glede na spol..
Plus nikjer ne piše, da samostojne seksajo kr z vsakim moškim samo zato ker je moski.. Financno samostojne so ponavad zelo zbircne in iscejo postavne lepe moške ,povprecnezi ne pridejo v poštev ane..

New Report

Close