Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek montaža klime

montaža klime

Zanima me koliko traja montaža klimatske naprave?
Hvala!

Okrog 5 ur.

Pri nas je trajalo dobre 3h.

Pri nas sta 2 delala približno 4 ure.

Pri ns pa je eden dela 3 ure pa še za(je)bavali smo se vmes. Je pa res da ni imel veliko dela… skozi eno steno 2 luknji, skozi cevi, znotraj in zunaj stvari na steno pričvrstil, povezal z elektriko, preveril plin itd in je bilo fertik.

Če pa je treba cevi vlečt po steni vsaj 2 metra do zunanje stene se pa zavleče.

približno eno dopoldne – ker so zunanjo enoto montirali na streho (največji problem je bil, ker so do tja morali skozi mansardno okno in lesti tam ven in noter ni bil mačji kašelj).

Kakšna pa je priblžna cena montaže?

Evo, montirali danes, bila sta dva, končala sta v slabih dveh urah, pa še spucala vse za sabo. :))

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Uradno se cene vrtijo okoli 60k (Ljubljana). Brez računa pa menda okoli 45k.

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Montaža je od 50 – 35.ooo – na Gorenjskem – odvisno, če hočeš z računom ali brez.

Anja

New Report

Close